Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok? Csókolóztunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Csókolóztunk, megvan a vonzalom, ő kérte a következő találkozót amit le is fixáltunk de a köztes időben eddig nem keresett. (Másfél nap telt el)

Figyelt kérdés

júl. 19. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekem màr az red flag ha randi után zero kontakt van, mintha elvágták volna az egészet, és semmi olyan hogy telon folytatnánk a témázgatásokat vagy irna hogy hazaért, köszöni, vagy legalább odaböfögne vmit.


Ez már nekem vmi döcögős f.s lenne így. Ha meg màsnap se ír mert nehezére esik meg teljesen le is hoz.

Így harmadnap amikor ír akkorra már lejöttem a szikrárol is ha az addig pislákolt egyáltalán bennem.


Nálam érvényes valahogy ez az "addig üsd a vasat míg meleg" elv.


Ha vki randi utál lesz.r, vagy ilyenek hogy nem tudja mit írjon vagy mit kéne írni vagy már ki is füstölt a fejébol, annyira más dolga van, vagy letudott velem egy randit mint valami melot 16 után, ilyen esetekben én csak lejövök az életemrol is.

júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jqv : ha meg másnap se ír mert nehezére esik, akkor meg teljesen le is hoz. Nincs már akkor bennem az a nagy izgalom, besózottság így.
júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez gáz. Jelentkezhetne legalább egy pár mondat erejéig.
júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Na ezért nem kell első randin csókolózni, egy vadidegennel. Ezen is látszik, hogy ismerni se ismered.
júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Ismertük már egymást, nem volt idegen.
júl. 19. 19:45
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Akkor tudnád rola hogy mi van, hogyan gondolkodik, ha ismernéd.
júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
#5 attól mert volt egy randitok meg előtte beszélgettetek még nem egyenlő azzal, hogy ismered.
júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Ha le van fixálva az időpont akkor minek írjon? Majd találkoztok a megbeszélt időben és helyen..


Magamból kiindulva én biztos nem pötyögnék a telefonon, ha egyszer személyesen is tudok beszélni a lánnyal. Meg mivel van egy rakat teendőm, nem is érnék rá folyton a telefonnal foglalkozni..

júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lepontoztátok, de én a 8-assal értek egyet. Igaz, nem vagyok már mai csirke, de ez a folyamat kontakt engem zavar. Van munkám, van más dolgom, mint azt lesni, hogy jaj, online, és nem írt nekem, most mi lesz?

1,5 napot egy kapcsolat elején simán ki lehet bírni, engem az zavarna, ha folyamatosan írogatna. Hagyni kell egymásnak egy kis teret.

júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

"Ha le van fixálva az időpont akkor minek írjon?"

Mert mondjuk szivesen beszél azzal akivel megint randija lesz és nem csak randin hogy addig nem szólalunk meg csendszunet mig nem talalkozunk? Az milyen már hogy randizik veled aztán le van sz.rva mert ugyis találkozunk xedikén?

júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!