Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha csókolóztok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha csókolóztok, szexeltek egy nővel (aki nem a párotok, szinglik vagytok) akkor utána szoktatok azon gondolkozni?

Figyelt kérdés

Szóval akár csak ismerkedési fázisban vagytok, vagy csak kavartok és csókolóztok egy nővel aki nagyon tetszik és/vagy szexeltek, akkor arra később vissza szoktatok gondolni? Eszetekbe jut később, elméláztok rajta? Vagy ez inkább női dolog.?


(Azért írtam, hogy nem a párotok, mert nyilván ott elérhetőbb a másik, tudod, hogy még sok olyan lesz, stb.)


Nyilván személyes véleményeket várok.



2023. jún. 16. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Vissza ám,várom a folytatást.
2023. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De én még arra is szoktam gondolni, hogy milyen jó érzés volt átölelni.
2023. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akik életemben számomra a legjobban bejövő csajok voltak, azokra még 3 évtized után akkor is eszembe jutnak ha még csók sem volt, csak tánc vagy személyesebb beszélgetés. Akiket meg csak a nem rossz kategóriába soroltam, azokra soha nem jut eszembe gondolni, akkor sem, ha több hétig kezeltem őket.
2023. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BohócKolbász ***** válasza:
100%
Természetesen gondolok rájuk. Van olyan partnerem aki minden héten eszembe jut. Van olyna partnerem aki minden harmadik-negyedik nap kb. Van amikor lapozgatom a beszélgetéseinket mert hiányzik az az időszak. Nem vagyok szerelmes egyikbe sem. De élveztük a helyzetet, a fülledt hangulatot, a forró beszélgetéseket. De visszatérve a csókra: Én alapból mély érzésű férfi vagyok. Bizalmatlan vagyok az emberekkel, így akit közel engedek azt nagyon mélyen bezárom a szívembe. Tudom hogy hülyeség mert nem vagyunk szerelmesek. De érzelmek nélkül nem tudok egy nőhöz hozzáérni. Hiányzik hogy érezzem és éreztessem a szeretetet. És ez a figyelem, ez a törődés amit visszakapok elég hozzá hogy megjegyezzem egy életre a nőt. Minden partnerem minden évben eszembe jut többször is. Van amelyik hiányzik is. Többségükkel jó baráti viszonyt ápolok. Talán egy láthatatlan plusz szál is köt hozzájuk. Mint a pókháló vékony, alig látható fonalai. Hiányzik ez a meghittség, ritka amikor megismerek valakit aki érdeklődik felőlem. :)
2023. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!