Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmomban egy lánnyal...

Ha álmomban egy lánnyal csókolóztam és élveztem, az azt jelenti, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
L

2013. szept. 23. 15:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
86%
Nem,az erotikus álmok néha igen meglepőek tudnak lenni.
2013. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül vagy biszex. Az erotika az álmokban néha tényleg összekapcsolódik teljesen más témákkal, emlékekkel.
2013. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Eléggé megijedtem most az álmom miatt, kicsit összezavarodtam. köszi, h megnyugtattál :)
2013. szept. 23. 16:07
 4/11 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm, remélem, h igazatok van :)
2013. szept. 23. 16:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ennél jóval ' betegebb' álmom is nyugi;)
2013. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt egy olyan álmom, hogy a farkamra ragadt egy másik farok. Arra ébredtem, hogy ordítok.
2013. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az rémes lehetett!
2013. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nyilván tisztában vagy vele, hogy a saját nemedhez vonzódsz, vagy a másikhoz! -esetleg mindkettő-

Nem kell megijedni, csak tudni!

2013. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van, de mostanában kicsit össze vagyok zavarodva ezen a téren...valószínű, h ezt is ezért álmodhattam mert sokat gondolkozok ezen a dolgon. Most 19 éves vagyok, és ilyenkor már ezt kellene tudnom magamról...kb 16 éves koromig eszembe se jutott, h esetleg nem a fiúkhoz vonzódom-e vagy h a lányokhoz is. Általános iskolában is volt szerelmem meg gimiben is(fiúk ugye) Aztán nemrég kezdtem magamon észrevenni, h megnézem a lányokat is, és a filmekben ha vetkőzik egy nő, kicsit izgat. Tehát jelenleg nem tudom eldönteni, h mi van elem, arra gondoltam, h ha álmomban ezt élveztem, akkor biszex vagyok de ezek szerint nem biztos viszont ha az lennék, akkor meg azt nem érteném, hogy mikor kamaszodtam miért nem izgatott a dolog és miért csak a fiúk érdekeltek akkor. Jó lenne, ha tudnám, hogy mi van velem, de az idő gondlom majd letisztázza ezeket bennem és választ kapok a kérdéseimre.
2013. szept. 23. 17:06
 10/11 anonim válasza:

Bizonyos mértékű vonzódás teljesen természetes, a saját nemed iránt is!

De a mai világ eléggé előtérbe helyezi ezt az érzést, így mindenkiben erősíti.

Azonban ettől még ne érezd magad "másnak"

Mindenkivel ez van, csak van aki titkolja!

2013. szept. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!