Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 99% elismeri, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 99% elismeri, hogy a nőknek is nagyon fontos a fizikai vonzalom a párválasztásnál akkor mégis miért van még mindig olyan sok agyalágyult aki az incelek személyiségét okolja a sikertelenségükért?

Figyelt kérdés
Ha a személyiség önmagában fabatkát sem ér?
ma 08:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:

Mer az incelek személyisége se jó.

Picsogás helyett össze kéne szedniük magukat.

ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 A kérdező kommentje:

“ Addig viszont leginkább ajánlott hálásan a szerencséért hallgatni, nem odamondogatni a szerencsétleneknek.”


Nekem is felforralja a vérem, amikor genetikai lottónyertesek nem tudnak csendben maradni.

ma 12:53
 73/83 anonim ***** válasza:

#72

Ember, legalább neked legyen agyad, ha már a nőcinek nincs! Hol írtam, hogy genetikai lottónyertes lennék? Konkrétan leírtam, hogy nem vagyok szép. Volt aki azt mondta 10-es skálán 2-es vagyok. 😂😂😂😂 Csak tudod én elfogadom a pofámat úgy, ahogy van és azokra a dolgokra koncentrálok amiken lehet változtatni. Keresem az értékeimet, meg is találom őket,mellettük persze a hibákat is. Erről szólna ez a rohadt élet basszus! Nehogy már egyetlen tulajdonságotok miatt legyetek boldogtalanok! Térjél már észhez! Biztos van neked is egy csomó értékes tulajdonságod, csak észre sem veszed, mert annyira lefoglal az önsajnálat... Kérlek, engedd már el ezt a ,,genetikai lottónyertes" baromságot és kezdj el élni!

ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
Elég kontraproduktív ez a nácizás. :D
ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:

66-67

Az incelek a minimumot sem hozzák ki magukból. Ez egy. Kettő: a párkapcsolat nem arról szól, hogy sajnálatból hagyom valakinek, hogy rám feküdjön…

ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:

"Konkrétan leírtam, hogy nem vagyok szép. Volt aki azt mondta 10-es skálán 2-es vagyok."

És ezt majd el is hisszük, mert ilyen naivak vagyunk. Pont ezt támasztja alá (ja, nem), hogy kemény 22 éveske korodig kellett csak kiállnod azt, amit nekünk. Tehát ha úgy 15-16 éves kortól számoljuk (átlagosan kb. akkortól válik igazán aktuálissá a téma), akkor nevetséges kis 6-7 évecskét, azt is az elején. B+, mi meg úgy 20-nál tartunk, és ez már nem az eleje.

Szégyen tényleg. Mintha egy átlag középosztálybeli okoskodna egy hajléktalannak. De van itt az oldalon szép számmal olyan is, akinél úgy fest a felállás, mintha Lölő tenné ugyanezt.

ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 A kérdező kommentje:

“ Nehogy már egyetlen tulajdonságotok miatt legyetek boldogtalanok! ”


Az élet talán legfontosabb területén (szexualitás, párkapcsolatok, családalapítás) bekövetkező hátrányt okozó tulajdonság lehet egy a sok közül de mégis a legnagyobb súllyal bír. Ugyanakkor a gyerekkorodat, tinikorodat is tönkre vágja (nem lehet normális gyerekkorod, sok traumát, rossz tapasztalatot szerzel) és még fiatal felnőtt korban is kihat a társas életedre is (nem, csúnya emberrel még a fiatal felnőttek sem mutatkoznak szívesen mert ciki). Öreg korban talán 60 felett már nem annyira gond.


“ Térjél már észhez! Biztos van neked is egy csomó értékes tulajdonságod, csak észre sem veszed, mert annyira lefoglal az önsajnálat...”


Természetes és ismerem is az értékeim csak azok nem jók társkeresésre, társas életre.

De örülök amúgy nekik, számomra értékesek, mégha más nem is értékeli őket.

ma 13:08
 78/83 anonim ***** válasza:

#76

Az a gond, hogy szerinted biztos a külsőm fogott meg valakit 22 évesen... El kell keserítselek! Inkább a személyiségem fogta meg, mivel szakítás után tőle is megkaptam, hogy milyen szarul nézek ki. 😂😂 Képzeld, bármennyire is rossz érzés volt szűznek és sikertelennek lenni, elég hamar rájöttem, hogy nem érdemes a sebeimet nyalogatva, depresszióban élni. Pont ezért keltettem fel valaki figyelmét 22 éves koromra. Nem egy rothadó embert láttak, hanem egy vidám, humoros, intelligens embert, aki törődik másokkal. Ti nem vagytok vidámak, humort sem igazán látok, intelligenciát látok, de önmagában semmit nem ér, viszont fontos kiemelni, hogy látszik rajtatok azért az ész - bármit is írtam mérgemben a szellemi képességeidre...-, másokon segítésben sem hinném, hogy jeleskednétek. Csak magatokkal és a problémáitokkal törődtök.


Hahahaha jó a hasonlat! Mi vagyunk azok, akik dolgoznak és van pénzük, ti pedig az alkoholista csórók, akik nem mennek el dolgozni, csak rinyálnak, hogy nincs pénzük. Aztán másokat hibáztatnak, mocskolnak, mondván biztos csak azért van munkájuk és pénzük, mert nyaltak, protekció, szerencse, véletlenül sem azért, mert tanultak és dolgoztak érte. Tökéletes hasonlat!

ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:

"Ugyanakkor a gyerekkorodat, tinikorodat is tönkre vágja (nem lehet normális gyerekkorod, sok traumát, rossz tapasztalatot szerzel)"

Amúgy igen. A halo-effekt onnantól kezdve dolgozik, hogy kikerülsz az otthonod falai közül, be egy közösségbe. Onnantól ennek hatására kapod a magadét vastagon, változatos formában.

ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:

#77

Simán értékelném az értékeidet, ha azokat mutatnád! Úgy érzem te kevésbé vagy reménytelen eset, mint a nő. Sőt, szerintem te simán élhetnél boldog életet is, csak egy ici-pici hiányzik! Te sem vagy buta ember, vedd észre, hogy nem a szex és a párkapcsolat az élet legfontosabb része, barátkozásnál pedig semmit nem számít a külső! Ha egy picit lennél pozitívabb, esküszöm veled barátkoznék is, mert sokkal jobb benyomást keltesz ezzel az egy válaszoddal, mint az a nő, akitől hányingert kapok. Mondom ezt hetero férfiként....

ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!