Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felhívtam magamhoz, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívtam magamhoz, de nem próbálkozott be, most akkor nem jövök be neki, mint nő?

Figyelt kérdés

Tinderről megismertem egy srácot, első talira sétáltunk, aztán leitatott aztán hazakísért, de én nem hívtam fel magamhoz (ezt később szóvá tette, h ő tényleg csak 1 kávét akart volna), azután találkoztunk párszor, amikor csak sétálgattunk vagy ettünk és ott semmi olyan nem volt, amiből következtethetnék valamire (annyi, h a kajára meghívott), nem is olyan témákról beszélgettünk, ami flörtölős vagy akár párkapcsolati lenne, semmi olyan hangulat nem is volt, tegnap meghívtam magamhoz vacsira, felvettem egy fekete csipkés tangát, ami láthatóan átütött a vajszínű shortomon, meg egy szép kidolgozású, testhezálló, kis dekoltázst mutató felsőt, ő hozott 2 üveg bort, és kérdeztem tőle, hogy ő az gondolja-e, hogy mi barátok vagyunk és onnantól kezdve kicsit kezdett közeledni, valamennyire hozzámért, de nem próbált megcsókolni, továbbra is semleges témákról beszélt, és ő mondta fél11kor, hogy akkor ő most megy, nem is kellett kiraknom, nem akart itt aludni... most akkor ennyire nem vagyok vonzó a szemében? (Nekem az is jó, ha marad a barátság, csak ez fura volt.)

Felnőttek vagyunk mindketten, és mindkettőnknek volt már néhány kapcsolata, nem sok, de volt pár. Ő annyit említett, hogy nerd, amikor a barátságról kérdeztem, ezt úgy értelmeztem, hogy esetleg csak félénk? De nem tűnik félénknek, annyit tud beszélni, rengeteget...

Ami még feltűnt, hogy az elején nem láttam a helyzetet az asztaltól, de utána mintha először nem lett volna kitüremkedés a farmerjén, utána meg igen, de nem tudom, mert nekem is pont így szokott kiállni az a hülye cipzár, pedig én lány vagyok.

Szóval szerintetek nem tart vonzónak (testileg)?



2023. máj. 5. 08:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te mennyi időt tudsz elcseszni valakire, aki láthatóan hozzád se akar érni...
2023. jún. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 A kérdező kommentje:

71: Írtam, hogy én barátságnak is örülnék, mert hasonlóak a hobbijaink.

+ Közben másokkal randizom rendesen.

2023. jún. 7. 23:41
 73/73 anonim ***** válasza:

Ez a beszéd.

Akkor te alamuszi-nyuszi vagy.

😃😄😁

2023. jún. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!