Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felhívtam magamhoz, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívtam magamhoz, de nem próbálkozott be, most akkor nem jövök be neki, mint nő?

Figyelt kérdés

Tinderről megismertem egy srácot, első talira sétáltunk, aztán leitatott aztán hazakísért, de én nem hívtam fel magamhoz (ezt később szóvá tette, h ő tényleg csak 1 kávét akart volna), azután találkoztunk párszor, amikor csak sétálgattunk vagy ettünk és ott semmi olyan nem volt, amiből következtethetnék valamire (annyi, h a kajára meghívott), nem is olyan témákról beszélgettünk, ami flörtölős vagy akár párkapcsolati lenne, semmi olyan hangulat nem is volt, tegnap meghívtam magamhoz vacsira, felvettem egy fekete csipkés tangát, ami láthatóan átütött a vajszínű shortomon, meg egy szép kidolgozású, testhezálló, kis dekoltázst mutató felsőt, ő hozott 2 üveg bort, és kérdeztem tőle, hogy ő az gondolja-e, hogy mi barátok vagyunk és onnantól kezdve kicsit kezdett közeledni, valamennyire hozzámért, de nem próbált megcsókolni, továbbra is semleges témákról beszélt, és ő mondta fél11kor, hogy akkor ő most megy, nem is kellett kiraknom, nem akart itt aludni... most akkor ennyire nem vagyok vonzó a szemében? (Nekem az is jó, ha marad a barátság, csak ez fura volt.)

Felnőttek vagyunk mindketten, és mindkettőnknek volt már néhány kapcsolata, nem sok, de volt pár. Ő annyit említett, hogy nerd, amikor a barátságról kérdeztem, ezt úgy értelmeztem, hogy esetleg csak félénk? De nem tűnik félénknek, annyit tud beszélni, rengeteget...

Ami még feltűnt, hogy az elején nem láttam a helyzetet az asztaltól, de utána mintha először nem lett volna kitüremkedés a farmerjén, utána meg igen, de nem tudom, mert nekem is pont így szokott kiállni az a hülye cipzár, pedig én lány vagyok.

Szóval szerintetek nem tart vonzónak (testileg)?



2023. máj. 5. 08:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim válasza:
100%

Ne legyen igazam kérdező, de szerintem csak szórakozik veled és élvezi a figyelmet. Biztos vonzó nőnek tart, de az nem feltétlen jelent bármit, szerintem a többi lány haverja közül is tetszik neki néhány, de nem akar többet. Gondolom jó pasi, biztos sok lánynak bejönne, ő meg élvezi a figyelmet és az epekedést amit kivált belőled.

Ha komolyan tetszenél neki, és kapcsolatot szeretne tőled, akkor nem beszélne más lányokról, nem éreznéd azt hogy nem halad semerre a dolog és érdeklődne felőled is, érdekelné hogy mi történt veled, nem csak magáról beszélne.

Szerintem felejtős, én azt mondom menekülj amíg még nem habarodsz bele teljesen, mert ez a férfi nem fogja neked megadni azt amire vágysz.

2023. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim válasza:
100%

Bezzeg én megértem lelassítani a csávót, hogy nekem ez egy nem kicsit gyors.

Nem nagyon érdekelte, pedig qvára nem voltam nőies cuccban, mert nem szeretem mutogatni magam meg nem az én stílusom az ilyen ruha.

2023. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 A kérdező kommentje:
50-es mivel heti 1x talizunk, ezért nem mondom, hogy a többi időben nem megyek más találkozókra Tinderről, de általában már az első után mondom, hogy ne legyen folytatás, vagy azért, mert annyi a redflag, vagy baromi unalmasak. De igen, ismerkedem másokkal is.
2023. máj. 30. 03:07
 54/73 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is félénk és ennél sokkal több biztatás kellett neki ahhoz, hogy közeledni merjen felém. Nem emlékszem már, hogy pontosan mi miatt szakadt át a gát, de arra emlékszem, hogy én úgy éreztem, hogy teljesen egyértelmű jeleket adok, mégsem lép, pedig saját bevallása szerint is - utólag elmondta - folyamatosan állt a farka. Azt hiszem, elég egyértelműen megmondtam, hogy el tudom képzelni, hogy több is legyen köztünk és ettől lendült át. És még így is az a benyomás maradt meg benne, hogy ő csábított el. 😉

Viszont azt hozzáteszem, hogy a legelső randink után, amikor még semmi nem történt köztünk, csók sem, én eldöntöttem, hogy vele akarom megpróbálni és minden más ismerkedésem lezártam, onnantól csak rá koncentráltam. Nem bántam meg, tényleg főnyeremény számomra.

2023. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
68%
Két eshetőség van,barátzóna vagy komolyabb, és tényleg nem mer vagy akar lépni.Rá kell kérdezni,nincs abban semmi gáz.
2023. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
0%
Mar 5xor megcsinaltalak volna az este.. ilyen nyomikkal ne randiz kerdezo !
2023. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén: ha ilyen körök és fejtörések után végre közeledne feléd, tudnál örülni neki?
2023. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
0%
57: Nem csak az lehet tökös csávó, aki minden nőre rárepül. Tapasztalatból írom, hogy attól, hogy az elején kell valakinek biztatás, attól még lehet nagyon is férfias a kapcsolatban, remek szerető, odaadó társ, stb. Plusz megvan az a biztonság, hogy nem fog megcsalni fűvel-fával, mert más nem biztos, hogy át tudná lendíteni a kezdeti nehézségeken. ;)
2023. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
100%

Csalt meg már tejbetök(nek tűnő) férfi.


Ha valaki az elején tutyimutyi, miért lenne később másmilyen? Ez nem így működik.


Nem kell amúgy minden nőre rárepülni, csak egyre. Az én párom is lassú volt, de határotottan éreztem, hogy közeledik.

2023. máj. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 A kérdező kommentje:

Fejlemények: párszor írtam neki chaten, akkor mindig szinte azonnal és bőven válaszolt, de ő sose ír, így napokig nem is beszélünk. Egyszer találkoztunk megint, de most (előzetes engedélyemmel) meghívta egy barátját (és egyben business partnerét) is a túrára, majd elmentünk megint enni és megint meghívott a kajára. Ezt most vegyem úgy, hogy letesztelte, hogy kijövök-e a barátaival, beleillek-e az életeébe, azaz randira utal? vagy vegyem úgy, hogy azért hívta meg a barátját, hogy jelezze, ez egy baráti tali?

A kezemet megint csak addig fogta, amíg segített a kavicsos részeken.

Mondtam neki, hogy elmehetnénk inni (az volt a válasz, hogy aznap nem akart, nem volt kedve), meg, hogy szívesen megnézném a teraszát, amit már jó ideje beígért, (1x már voltam nála, de akkor zuhogott az eső. azt mondta kb 2 hét múlva) úgyhogy én úgy veszem, hogy nyitottam, jeleztem. Azt is ígértem neki, hogy megint főzök majd neki, mert mondta, hogy gulyást kíván. Azt mondta, most 2 hétig még nagyon a munkájára kell koncentrálnia, de hetek óta ezt mondja... De közben meg sokat mosolygott, végig velem beszélgetett nem a barátjával stb. Tudom, hogy nem szabadna ennyire rágörcsölnöm, de meg akarom érteni, hol rontom el. Túl sokat gondolok rá.

2023. jún. 6. 14:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!