Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felhívtam magamhoz, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívtam magamhoz, de nem próbálkozott be, most akkor nem jövök be neki, mint nő?

Figyelt kérdés

Tinderről megismertem egy srácot, első talira sétáltunk, aztán leitatott aztán hazakísért, de én nem hívtam fel magamhoz (ezt később szóvá tette, h ő tényleg csak 1 kávét akart volna), azután találkoztunk párszor, amikor csak sétálgattunk vagy ettünk és ott semmi olyan nem volt, amiből következtethetnék valamire (annyi, h a kajára meghívott), nem is olyan témákról beszélgettünk, ami flörtölős vagy akár párkapcsolati lenne, semmi olyan hangulat nem is volt, tegnap meghívtam magamhoz vacsira, felvettem egy fekete csipkés tangát, ami láthatóan átütött a vajszínű shortomon, meg egy szép kidolgozású, testhezálló, kis dekoltázst mutató felsőt, ő hozott 2 üveg bort, és kérdeztem tőle, hogy ő az gondolja-e, hogy mi barátok vagyunk és onnantól kezdve kicsit kezdett közeledni, valamennyire hozzámért, de nem próbált megcsókolni, továbbra is semleges témákról beszélt, és ő mondta fél11kor, hogy akkor ő most megy, nem is kellett kiraknom, nem akart itt aludni... most akkor ennyire nem vagyok vonzó a szemében? (Nekem az is jó, ha marad a barátság, csak ez fura volt.)

Felnőttek vagyunk mindketten, és mindkettőnknek volt már néhány kapcsolata, nem sok, de volt pár. Ő annyit említett, hogy nerd, amikor a barátságról kérdeztem, ezt úgy értelmeztem, hogy esetleg csak félénk? De nem tűnik félénknek, annyit tud beszélni, rengeteget...

Ami még feltűnt, hogy az elején nem láttam a helyzetet az asztaltól, de utána mintha először nem lett volna kitüremkedés a farmerjén, utána meg igen, de nem tudom, mert nekem is pont így szokott kiállni az a hülye cipzár, pedig én lány vagyok.

Szóval szerintetek nem tart vonzónak (testileg)?



2023. máj. 5. 08:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
27%

Nem lehet, hogy aszexuális?

Amúgy én a helyedben most már rákérdeznék hogy mi van, mert hülyítve érezném magam.

2023. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
97%

Simán hozod mi a gond a mai fiatal nőkkel, érzelmileg

sivárak,zéró eq-val.

Nekem ezek a randik, voltak a legszebbek,mikor még ott az

új,a másik megismerésének izgalma..Rohadtul nem azon járt

egyszer se az agyam,hogy miért nem kefélt meg,és elég gáz

a tangás ötleted is..Pont az ilyen férfiaknak,akik

nem másznak rögtön a bugyidba,sokkal fontosabb hogy érzelmi

alapon kezdjen el vonzódni,majd utána fizikálisan is..

Amúgy sokat isztok is, nem kell ahhoz két üveg bor hogy

jól érezzétek magatokat.

2023. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
75%
Bejössz neki, de nem sürgető, mohó és felszínes.
2023. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 A kérdező kommentje:
22-esre válasz: "Lehet, hogy nem volt még dolga nővel" Azt mondta még első randin, hogy volt 2 hosszabb és 2 rövidebb kapcsolata. Valamint a korából se gondolom, hogy ne lett volna. De persze lehet, hogy hazudott, mert gáz lenne ennyi idősen szűznek lenni.
2023. máj. 15. 14:52
 35/73 A kérdező kommentje:

29-es: "Esetleg picit több bort kéne inni." 2 üveg bor 2 embernek 1 estére, engem bőven fejbekólintott, csomó vizet ittam és még úgyis másnapos voltam.

32-es: "Amúgy sokat isztok is, nem kell ahhoz két üveg bor hogy


jól érezzétek magatokat."

Nem lehet megfelelni a gyakorinak, egyszerre ittunk túl sokat és túl keveset.

2023. máj. 15. 14:59
 36/73 A kérdező kommentje:
"egy kis dicséret, hogy csinos vagy, meg ilyenek" Annyi volt, hogy mondta, hogy tetszik neki, hogy ilyen hosszú a hajam, vagy valami ilyesmit mondott, nem emlékszem a pontos megfogalmazásra, talán az, hogy a hosszúhajú lányok tetszenek neki és nekem milyen hosszú.
2023. máj. 15. 15:04
 37/73 A kérdező kommentje:
"Egy férfi soha nem hív el magához egy nőt, ha nem tetszik neki, pláne nem érinti meg, és nem alszik mellette a kanapén." Ez biztos? Többiek, ti is így gondoljátok? Ha ez így van, akkor megoldódott a rejtély.
2023. máj. 15. 15:05
 38/73 A kérdező kommentje:

22-es, igen, pont ez a dilemma lényege, pont ez a kérdés: "Az a baj, hogy rendkivül ellentmondádos a dolog.


Áthív magához, borral vár, rendelt ételt, picit hozzád is ért.


De nem történt semmi más.


Ez azért érdekes, mert ha egyálltalán nem érdekelnéd, akkor nemis hívott volna magához.


De ő áthívott. Készült. Ennek ellenére még egy csók se.


Ez totál ellentmondásos.



Lehet, hogy tényleg ennyire félénk ? Lehet, hogy nem volt még dolga nővel, és ennyire bevan rottantva ??


Érthetetlen az egész. Valaminek mindenképp történnie kellett volna.


Ott aludtatok egymás mellett.


Hihetetlen ez az egész, hogy mi lehet vele.


Fogalmam nincs sajnos."

2023. máj. 15. 15:06
 39/73 anonim ***** válasza:
18%

Ennek a végére csak úgy tudsz pontot tenni, hogy ha megint hív, fogadd el, menj àt.

Fokozatosan próbálj meg közelíteni, vagy egyértelműen kérdezz rá, hogy mi a problémája.

Miért nem közelít egy kicsit jobban.

2023. máj. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehetne csak úgy nyíltan beszélni a dolgokról? :D
2023. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!