Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felhívtam magamhoz, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívtam magamhoz, de nem próbálkozott be, most akkor nem jövök be neki, mint nő?

Figyelt kérdés

Tinderről megismertem egy srácot, első talira sétáltunk, aztán leitatott aztán hazakísért, de én nem hívtam fel magamhoz (ezt később szóvá tette, h ő tényleg csak 1 kávét akart volna), azután találkoztunk párszor, amikor csak sétálgattunk vagy ettünk és ott semmi olyan nem volt, amiből következtethetnék valamire (annyi, h a kajára meghívott), nem is olyan témákról beszélgettünk, ami flörtölős vagy akár párkapcsolati lenne, semmi olyan hangulat nem is volt, tegnap meghívtam magamhoz vacsira, felvettem egy fekete csipkés tangát, ami láthatóan átütött a vajszínű shortomon, meg egy szép kidolgozású, testhezálló, kis dekoltázst mutató felsőt, ő hozott 2 üveg bort, és kérdeztem tőle, hogy ő az gondolja-e, hogy mi barátok vagyunk és onnantól kezdve kicsit kezdett közeledni, valamennyire hozzámért, de nem próbált megcsókolni, továbbra is semleges témákról beszélt, és ő mondta fél11kor, hogy akkor ő most megy, nem is kellett kiraknom, nem akart itt aludni... most akkor ennyire nem vagyok vonzó a szemében? (Nekem az is jó, ha marad a barátság, csak ez fura volt.)

Felnőttek vagyunk mindketten, és mindkettőnknek volt már néhány kapcsolata, nem sok, de volt pár. Ő annyit említett, hogy nerd, amikor a barátságról kérdeztem, ezt úgy értelmeztem, hogy esetleg csak félénk? De nem tűnik félénknek, annyit tud beszélni, rengeteget...

Ami még feltűnt, hogy az elején nem láttam a helyzetet az asztaltól, de utána mintha először nem lett volna kitüremkedés a farmerjén, utána meg igen, de nem tudom, mert nekem is pont így szokott kiállni az a hülye cipzár, pedig én lány vagyok.

Szóval szerintetek nem tart vonzónak (testileg)?



2023. máj. 5. 08:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
87%
Hát ne haragudj kérdező de ezek a jelek amiket te adtál írtó gyerekesek. Legyél elég felnőtt ahhoz is hogy megbeszéld vele mit akar.
2023. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miért akartad ilyen kétségbeesetten elcsábítani? Miért nem tudod kivárni, amíg a férfi kezdeményez? Ennyire nem bírsz magaddal?
2023. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
93%

Te is az a 2-3 randi lábat szét féle vagy és csodálkozol, ha 10. randin tépnék csak le a bugyidat, mert valakinek ez a buli, közben megismerni a másik személyét...


Talán kérdezz rá, hogy ő mit akar és hogyan..., mi honnan tudjuk..., ennél egyszerűbben nem derül ki;)

2023. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 A kérdező kommentje:

10-es: Nem második randi volt, ahogy a kérdés leírásánál is írtam, hanem kb. 5.

Nem direkt volt a szájharapdálás, ezért is jutott később eszembe.

Nem volt kivágott a felső, ezt írtam is, hogy minimális dekoltázs.

10-es válaszát tartalmilag nem fogom figyelembe venni, mert szövegértési hibára alapoz.

2023. máj. 5. 14:37
 15/73 A kérdező kommentje:
9-es egy szép panorámát megnézni este, mikor a látványosságok már ki vannak világítva szerintem romantikus, meg hát ugye testileg is közelebb hoz, mint amikor a konyhában egy asztal választ el és külön (nem egymás melletti) székeken ültök, szerintem.
2023. máj. 5. 14:41
 16/73 A kérdező kommentje:

Közben zakatolt a fejemben, hogy megkérdezem, h vonzónak talál-e vagy legalább azt, hogy kedvel-e engem, de annyira nem illett a témákba, mert ő beszélt nagyon sokat és teljesen más dolgokról pl. háború, amibe nem illett bele, másrészt meg nem is nagyon mertem megkérdezni, mert ha azt mondja igen, akkor mi utána a köv. lépcső? Én élvezem ezt amúgy, hogy találgatok, nem tudom biztosra, szerintem ez az ismerkedésnél még így az elején oké, hogy nem mondja ki, hogy igen, bejössz, de csak 2 hét múlva akarok szexelni, az kiölné nekem a varázst.

Fiatal felnőtt vagyok, 20as évek közepe felé. Azt csak azért írtam, hogy nem tini.

Nem akarok nyomást helyezni, hogy most akkor csak barátság és akkor soha nem lehet más, vagy vonzó vagyok és akkor azonnal valamit tenni kell, még alakul szerintem, csak érdekelt, hogy ti mit gondoltok, hogy más hogy közelíti meg.

2023. máj. 5. 14:47
 17/73 anonim ***** válasza:
84%
Miért kellene mindig mindenkinek bepróbálkozni?
2023. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
36%
Többször találkoztatok már, volt is fent nálad, sosem közeledett úgy feléd még egy kicsit sem, szerintem nem jössz be neki nőként.
2023. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem os hagyjad.
2023. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
11%

Valami biztos hogy nem stimmel.

Ha felhívtad lakásra, direkt picit figyelem felkeltően öltözködtél és viselkedtél, akkor valaminek mindenképpen történnie kellett volna.

Ha nemis fizikai eggyüttlét, de mégis valami kis erotikusabb dolog.

Egy kis simi-sumi, nyali- fali, tipi-tapi, csók meg ilyenek.

Valami kellett volna.

2023. máj. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!