Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítene valaki megérteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki megérteni, hogy milyen okai lehetnek annak, ha egy férfi folyamatosan más nőket néz meg? Feltűnően csinálja társaságban, de nem flörtöl vagy próbálkozik náluk.

Figyelt kérdés
Nem félénk a nőkkel, de mégis, ha meglát valaki csinosat, akkor feltűnően megbámulja és közben viccelődik azon, hogy mit csinálna vele(...), de soha nem próbálkozik be ezeknél a nőknél. Többet akartam a sráctól az elején, mikor még megismerkedtünk, de ezt a viselkedését nem tudom hova tenni. Miért nem lehet diszkréten megbámulni a csinos nőket, miért kell ilyen feltűnően?
2023. márc. 11. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megállt a fejlődésben 12 éves korában. Nem tudom, hogy mi más oka lehet.
2023. márc. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

"akkor feltűnően megbámulja és közben viccelődik azon, hogy mit csinálna vele(...),"


Te egy ilyen hulladék rongytól akarnál bármit is?


Hát a gyomrom felfordul az ilyen hímribiktől.

2023. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert udvariatlan, tiszteletlen, gusztustalan pasas, azért.
2023. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert hü**e.
2023. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tinikoromból vannak emlékeim akkor voltak ilyenek a srácok. Egy felnőtt férfitól ezt nagyon cikinek tartanám.
2023. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólókkal.


Egyébként tudom miről beszélsz, nekem is volt egy ilyen srác, aki nagyon tetszett az elején, és ugyanígy viselkedett. Közben barátnője lett… és ugyanígy viselkedett….. volt olyan is, hogy már a srác(!) haverjai szóltál be neki, hogy ugyan a csak a mellett miért ilyen..


Tanulság, hogy vannak értelmes, érzelmileg érett férfiak is.


Hogy miért csinálja?

Egyrészt érzelmileg éretlen, másrészt lehet féltékenyé akar tenni/reakciókat látni és ezáltal magabiztosságot nyerni.

Tudom azt írtad van önbizalma, de az első eset h érzelmileg éretlen, az áll. És az a baj, hogy kapcsolatban sem változik meg nála valószínűleg. Én is azért zártam le magamban, mert érzelmileg nagyon más hullámhosszon voltunk, nem éreztem nála a stabilitást.

Meg valóban egy 12 éves szintje kb..

2023. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az élet más területein elég érett és tud felelősséget vállalni (árnyaltan lát, gondolkodik a legtöbb dologról), én így ismertem meg, ez nagyon tetszik. Ezért is furcsa, hogy nők/párkapcsolat terén nem így tűnik, és sajnálom azt olvasni, hogy ez kapcsolatban sem változna, nagyon hinni akarom, hogy nem így van. Talán itt az ideje nekem is lezárni a dolgot.
2023. márc. 12. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

6 vagyok

Nem ugyanaz a 2 személy, nem tudom ő hogy viselkedne kapcsolatban…


Minden esetre értelmes srác ha a neki tetsző lány a közelében van, azért nem viselkedik így általában előtte.. nekem már ez is árulkodó, de ha te érzel magadban elég vállakozó szemléletet, megpróbálhatod, hátha pozitívan csalódsz, de én nem várnék tőle sokat ezen a téren.

2023. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden pasi ezt csinalja . Csak van aki nem feltunoen 🤣
2023. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!