Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri próbálkozni ezért még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri próbálkozni ezért még?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy férfival már egy jó ideje.

Még nem áll úgy a dolog hogy össze is jöjjünk..

Tudni kell hogy a pasit több éve ismerem. Valahogy sosem lett több belőlünk

Ha van olyan amiben nem értünk egyet akkor egyből harag, nembeszélünk napokig vagy hetekig

Eddig őszintén szólva a perverzségre alapoztunk.

De ezt eltereltük mert hogy ténylegesen komolyra akarjuk fordítani a dolgokat

De így meg nincs semmi témánk..

Nincs miről beszélnünk pedig én alapvetően egy nagyon beszédes nő vagyok.

Látom hogy nincs így sok értelme de mikor megmondom neki hogy ez így nem megy úgysem lesz ebből semmi akkor harcol értem hogy ő nemtudna elfelejteni. És énis kedvelem-kezdem megszeretni

De nem is tesz sokat ő sem hogy menjen.

Ez egy mókuskerék..


2023. márc. 14. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ha van olyan amiben nem értünk egyet akkor egyből harag, nembeszélünk napokig vagy hetekig"


Ez így nem mehetne hosszú távon, kár is elkezdeni.

2023. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel teljes mértékben. Ráadásul témátok se van, titeket csak a perverzség tart(ott) össze, semmi más, el kell engedni.
2023. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően beszédes nő vagy, vele mégsem tudsz miről beszélni. Szerintem ezzel mindent elmondtál.
2023. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!