Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szebb lányok! Hány férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szebb lányok! Hány férfi próbálkozik be nálatok egy évben átlagosan és milyen a felhozatal? 28/F

Figyelt kérdés

2023. márc. 5. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

HOL? Utcán? Interneten? Munkahelyen? Egyetemen? Társkeresőn?


HOGYAN? Az is számít, hogy beszól, hogy "héé szexii!?" vagy ha hozzánkdörgölőzik a metrón? Vagy csak aki randira hív? Neten leírva is számít?


KI? Ha 70es bácsi mondja, hogy lecserélné ránk a feleségét, vagy 40es bácsi nyomul, az ugyanúgy ér, mintha helyes 25 éves srác szedne fel? Hogy milyen a bőrszíne, honnan jött, mivel foglalkozik, milyen célja lehet(tippelni lehet csak ugye.. )


Most ha én felregisztráltam egy nemzetközi társkeresőre és így 20ezer férfinak tetszettem 55-20 között szegénytől gazdagig pár óra alatt és írtak párszázan egy két mondatot, vagy beköszöntek, akkor az most mit árul el neked?

2023. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pusztán tájékoztató jellegű. Nincs semmi baj, nem bánt senki :)
2023. márc. 5. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Én nem vagyok különösebben szép, naponta 4-5 próbálkozás van, pl buszmegálló,bolt, metro,edzés, teljesen átlagszituk. Ezen felül írogatnak, meg jelölgetnek pl facebookon, de azt sosem nézem meg. Aki szép, annál 60-70 ezer próbálkozás lehet évente, pláne aki szórakozóhelyre is jár esetleg.
2023. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít próbálkozásnak? Az is amikor facebookon írkálnak, meg utcán leszolítanak? Vagy csak az ami normális közeledés?

Mert ez elég erősen befolyasolja a számot.

2023. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Kb semennyi. Személyesen nem jöttek oda soha hozzám, közösségi médiát meg nem nagyon használom, így ott nem nagyon tudnak betalálni.

Társkeresőt nem veszem alapul.

2023. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon kevés volt az évek folyamán, több cigány volt, és mind neten
2023. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most azt nem számolom bele, hogy fent vagyok Tinderen és ott hány matchem van, mert az torzítaná a számot.


Gondolom a kérdésed csak így normál hétköznapi életre vonatkozott. Elég kevés. Bpn lakom, mondjuk én nem járok szórakozóhelyekre. Szerintem évente pár. Nem gyakori már az offline ismerkedés az én korosztályomban szerintem.

2023. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon sok akkor ezek szerint. ….Megbámulnak, megállnak végignéznek rajtam , a feleség meg elrángatja onnan arrébb a férjét. Tescóban auchanban vonaton, bárhol. Az az igazi ledöbbenős tekintet. Ma pl beszélgetést is kezdeményezett valaki. Én 41 vagyok, azt hiszem a 40es korosztályon kívűl még a 60-asok is bámulnak. Amikor a családommal vagyok akkor is lesnek, férjem hívta fel eleinte a figyelmemet hogy láttam e hogy az meg az hogy bámult meg a felesége hogy nézett végig rajtam…. Azt mondta a férjem hogy kerek a fenekem meg vékony a derekam és igazi női vonalaim vannak , hogy vonzza a pasik szemét.
2023. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!