Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Meg vagytok elégedve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Meg vagytok elégedve a mai pasi felhozatallal Magyarországon?

Figyelt kérdés

vagy szerintetek sok a selejtes pali?

F/31


2022. okt. 21. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Szeva bazsi
2022. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Hűt sajnos te elég selejtes vagy!


Illetve én is amúgy, most dorgoztam be magam a z előbb.

2022. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Én chad vagyok.
2022. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem a nők szabadon válogathatnak, tényleg mint egy netes vásárláskor lazán eldöntik, hogy 8524 vagy 3359 kódú terméket kérik. Nézegetik a képet, és amelyiket választják, az megy. De nekik egyik se jó!
2022. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Balázs!!!!!!!

Mizu már kirakták a szűrödet a kocsmából, oszt möggyűtté hangulatot szítani?

2022. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Mai fiúk nyalnak mint a törpe tacskók.Jolán 70N
2022. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, mit értesz "selejtes" alatt, kérdező, de attól, hogy valaki nem jön be nekem, még nem állok neki minősítgetni őt. Az végképp alja szint lenne.
2022. okt. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Elhordta magat a kérdező megfutamodott, nem meri megmutatni magát Orbán Viktor miniszterelnök úrnak, menekulore a kérdező
2022. okt. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Én amíg ismerkedtem, rettenetes csalódás volt évekig. Tinderen temérdek balra húzásra jutott 1 jobbra húzás.

Badoon pedig, mikor regisztráltam, nyilván felgyűltek a friss húsra és volt, hogy vagy 1000 pasit is kiszórtam, mert vàllalhatatlanok voltak. Nem értettem, hogy lehetnek ilyen sokan és mind gáz. Azonkívül a mai napig utcán is alig látok olyat, akire azt mondom, hogy jól nèz ki. Pedig nincsenek extra elvárásaim:igényes, 180cm-nél magasabb, jó kiállású.

2022. okt. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azokban a körökben, ahol én mozgok, rendben van a férfiak többsége, akiket kicsit jobban ismerek. Ennél több referenciám nincs nagyon a témáról, mert már házas vagyok.


A nagy átlagot csak külsőre ismerem, nem tudom honnan veszik a férfiak, hogy később/szebben öregszenek, de szerintem ez nagyon nem igaz. Sokkal kevésbé adnak magukra és az öregedéssel együtt ez kifejezetten rossz kombináció, mert még azt sem tudják fenntartani, ami volt. Rettenetesen igénytelen embereket látok napi szinten és már 30 éves korukban elkezdenek szétesni. Pedig szerintem nem lenne törvényszerű.

2022. okt. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!