Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felhívtam magamhoz, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívtam magamhoz, de nem próbálkozott be, most akkor nem jövök be neki, mint nő?

Figyelt kérdés

Tinderről megismertem egy srácot, első talira sétáltunk, aztán leitatott aztán hazakísért, de én nem hívtam fel magamhoz (ezt később szóvá tette, h ő tényleg csak 1 kávét akart volna), azután találkoztunk párszor, amikor csak sétálgattunk vagy ettünk és ott semmi olyan nem volt, amiből következtethetnék valamire (annyi, h a kajára meghívott), nem is olyan témákról beszélgettünk, ami flörtölős vagy akár párkapcsolati lenne, semmi olyan hangulat nem is volt, tegnap meghívtam magamhoz vacsira, felvettem egy fekete csipkés tangát, ami láthatóan átütött a vajszínű shortomon, meg egy szép kidolgozású, testhezálló, kis dekoltázst mutató felsőt, ő hozott 2 üveg bort, és kérdeztem tőle, hogy ő az gondolja-e, hogy mi barátok vagyunk és onnantól kezdve kicsit kezdett közeledni, valamennyire hozzámért, de nem próbált megcsókolni, továbbra is semleges témákról beszélt, és ő mondta fél11kor, hogy akkor ő most megy, nem is kellett kiraknom, nem akart itt aludni... most akkor ennyire nem vagyok vonzó a szemében? (Nekem az is jó, ha marad a barátság, csak ez fura volt.)

Felnőttek vagyunk mindketten, és mindkettőnknek volt már néhány kapcsolata, nem sok, de volt pár. Ő annyit említett, hogy nerd, amikor a barátságról kérdeztem, ezt úgy értelmeztem, hogy esetleg csak félénk? De nem tűnik félénknek, annyit tud beszélni, rengeteget...

Ami még feltűnt, hogy az elején nem láttam a helyzetet az asztaltól, de utána mintha először nem lett volna kitüremkedés a farmerjén, utána meg igen, de nem tudom, mert nekem is pont így szokott kiállni az a hülye cipzár, pedig én lány vagyok.

Szóval szerintetek nem tart vonzónak (testileg)?



2023. máj. 5. 08:46
A kérdező szavazást indított:
Nem tart annyira vonzónak.
Csak barátokat keres (új a városban).
Nagyon félénk (nők felé közeledés terén).
Van más a háttérben (más lány, amit tagad).
Nem adtál elég jelet, hogy meg merje lépni, nem akarja elrontani.
Még kivár (nem rég szakítottam).
44 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
99%
Ha már azt mondod mind a ketten felnőttek vagytok akkor mi a bánatért nem lehet megbeszélni hogy most mi is van vagy nincs? Olyan rohadt nehéz megkérdezni hogy vonzónak tart e vagy akar e többet? Az is lehet hogy mind a ketten a sült galambot várjátok.
2023. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
98%
Legközelebb, ha meghívod, kérdezd meg tőle.
2023. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
89%
Igyunk meg valamit... :D
2023. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
87%
Nem nyitottal fele fizikailsg.. uri emberek nem fogdosnak szet..
2023. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:

Nagyon egyértelműen nem közeledtem hozzá, de most eszembe jutott, hogy azért kis jeleket adtam pl. többször beharaptam a szám, csavargattam a hajam, kinyitottam az ablakot h nézzük együtt a kilátást, amikor rám rakta a karját, akkor a fejemet a mellkasára támasztottam.

Csókhoz odahajolni azért nem fogok, én szeretném, hogy a férfi kezdeményezze az első csókot.

Minden másban amúgy kedvesen vezet engem pl. sétánál, hogy na erre menjünk arra menjünk, ezért nem hiszem, hogy nem tud vezetni.

2023. máj. 5. 10:21
 6/73 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy ő még ennél is lassabban halad az intimitás felé. Az is lehet, hogy nem egy szexbajnok. Az is lehet, hogy nem tetszel neki eléggé. Bármi lehet, vele kellene megbeszélni.
2023. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk a szaj harapdalas meg hajcsavargatast lattam mar olyan notol aki szerintem semmit nem akart tolem, az odabujas az mondjuk mar jobb jel. Valamitol fel, lehet kicsi a szerszam.
2023. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
31%
Vagy potenciaproblémája van.
2023. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
84%

kinyitottam az ablakot h nézzük együtt a kilátást


:DDDDDDDDDDDDDD

2023. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
58%

Normális pasi nem akar megfektetni a2. randin.Mondjuk felmenni máshoz sem nagyon.

A feke bugyi átlszik a nadrágon a nem szexi, hanem közönséges, főleg kivágott felsővel.NŐ nem csinal ilyet, gyerekes.


A női magazinos praktikákkal nem fog semmire menni, mint szájharabdálás, főleg, ha direkt, nem ösztönös.Az látszik, ha direkt csinálod.Nevetséges leszel tőlük.


Normalis pasi,aki nem csak egy estés rib...oit keres, ezektől amit csináltál elmenekül.


Tettél érte,hogy lelépjen,de miért gondod, hogy aki nem akar megfektetni ilyen rövid idő alatt,az nem kíván.Van mi tanulnod még.

2023. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!