Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszenék én is az orvosomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszenék én is az orvosomnak (ahogy ő nekem), akkor valahogyan próbálkozna randira hívni,igaz?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Nem randira hívna, hanem megdugna.
2023. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem mozdulhat rá a páciensre.
2023. jan. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem tetszel neki, csak kedves.
2023. jan. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Apám(orvos) szerint a női páciensekkel kell a legjobban vigyázni, mert alattomosak tudnak lenni. Légzéshallgatást is csak ruhán keresztül csinálja, mert nem egyszer volt ebből balhé női esetben. Szóval nem hiszem, hogy hajtani fog...
2023. jan. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha akarna valamit már elhívott volna, de gyaníthatóan nem te vagy az egyetlen szerelmetes tekintetű paciense. Szeretik kerülni a kockázatokat - s van is rá jó okuk. A dokik a nővéreket dugják, vagy a többi dokinőt nem a pacieneseket.
2023. jan. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Orvos-beteg szerelem, vagy dugas is van. Valoban kockazatos, de emberek ok is.

Az van, hogy a notol varjak a ramaszast, azutan, hogy kolcsonosen voltak egeszen egyertelmu jelek. De kimondani nekik hatalmas riziko.

En keptelen vagyok a ramaszasra, igy tobb mint tiz eve megy, kozben el is valt, tobb elettarssal szakitott, es szemembe nezo kezfogastol kezdve a parkoloban toporogva nezesig minden volt. Mi igy halunk meg szerintem, de ugy tunik, lobog a platoi szex.

2023. jan. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!