Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elittárson tényleg nem érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elittárson tényleg nem érdemes próbálkozni sem, ha nem tartozom pénzügyileg és jómódban az elitbe?

Figyelt kérdés

Hallottam már párszor hogy ott pénzügyi szempontból is az elitpasikat várják, de nekem nincs lóvém Mercedes-re, karibi nyaralásra, belvárosi lakásra vagy olyan női szoknyát venni ajándékba, ami többe kerül mint a komplett ruhatáram.

Urak, hölgyek mik erről a tapasztalatok?



2022. máj. 21. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

En azt hittem az arrol szol hogy ertelmiségi körök vannak ott es nem fogok dick pick-eket kapni meg olyanokat hogy "teccel"

En ezért regiztem csak oda. Nem a pénzes pasik miatt.

2022. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 oké, de a lényeget mondd:


1.) az ottabi pasik túlnyomórészt pénzesek-e?


2.) kapsz-e dick pic-et és "tecel"-t?

2022. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fizetős tag voltam fél évig. Olyan férfiak álltak le velem levelezni, akikről időközben kiderült, hogy feleségük van, barátnőjük van és csak diszkrét szeretőt keresnek. Ők úgy gondolják, hogy a diplomás nők erre vevők és azért vannak fent. Le is töröltem magam, mikor lejárt az előfizetésem és nem találkoztam onnan senkivel végül. Ja és én is kaptam privátban "férfi" nemi szerv fotót és szexkapcsolatra felkérést.


Anyagiakat nem néztem ott, mert a beszélgetés minőségét az nem határozta meg. 40N

2022. máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Értelmiségi társkereső, amiről te beszélsz az a puncs.
2022. máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként regisztráltam oda 2 éve, beállítottam egy rakás szűrőt, fel is dobott hetente 1 vagy 2 nőt :D

De 2 hónap múlva belefutottam mostani páromba (1 hónap múlva már feleségem). Gondolom baromi nagy szerencsém is volt, de hát ez is kell ehhez a műfajhoz. Rajta kívül egy lánnyal tudtam értelmes beszélgetést kezdeményezni, de ővele nem volt meg az összhang. Amúgy kedves, értelmes volt. Szóval nekem pozitív tapasztalataim vannak.

Ja és nem hiszem, hogy az elit, mint 'Magyarország elitje' jelentéssel bírna. Sokkal inkább az értelmiségre utal. Megélek a fizetésemből, de párom már akkor is a másfélszeresét kereste, apám 17 éves tragacsát vezetem, és eddig senki nem várta el, hogy akár egy olcsóbb szolnyát is megvegyek neki. Nem volt érdeklődés anyagi helyzet felől. Igazából sehol se találkoztam ilyennel.

2022. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Nekem abszolút nem fontos az ismerkedésnél sem a diploma, sem az egzisztencia,

de

az Elittárson meglepődtem, hogy a Nők kb. 20%-nak érettségije sem biztos, hogy van.... egyszerű betanított munkát végeznek.


Szerintem ők megunták a "többi" társkereső kudarcait.

2022. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

2#

Akikkel cseteltem nem az anyagiakrol cseteltem. Hanem tényleg udvariasan normalisan ismerkedtek.

Es nem arrol irtak ugyan hogy gyárban betanitott munkások, de a munkakor is csak futolag lett érintve.

Nem "pénzérdekorientált" beszelgeteseim voltak eddig a masik részérol sem. Azaz nem arrol faggattak engem hol dolgozok mennyit keresek. Hanem normalis ismerkedes ment.

Es nem kaptam onnan dick oickeket es olyat sem hogy "teccel"

Öröm volt eddig értelmes emberekkel beszelgetnem VÉGRE.

Nekem tul sok fent az "öreg" eddig ezért semmi. De legalabb értelmes "csevejeim" voltak

2022. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fokyt Nekem diplomam van de en jártam már szakmunkással is. Nem a végzettség a meghatarozo nekem. Hanem maga a beszelgetés es a mögöttes intelligencia/ertelem
2022. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Voltam anno az Elittárs-on, elő is fizettem, de az nem azért elit, mert olyan emberek vannak ott, hanem azért, mert maga a párkeresési algoritmus próbál személyre szabottan ajánlani neked illetőket. Csakhogy ebben az a bukta, hogy minél több szempontot adsz meg magadról és minél szűkebbre veszed a határokat, annál kevesebb ajánlatot kapsz, ennek meg semmi értelme. Onnan anno soha nem volt egy randim sem, kb. heti 1-2 új ajánlat volt, ellenben olyan társkeresőkkel, ahol te kereshetsz akárkit magadnak, azokon folyamatosan tudtam randizni.
2022. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elittárs nem azt jelenti hogy TELE van "elittel".

Anyum próbalkozott ott pár éve, miután a válás után azt érezte készen áll valam kapcsolatra. Há a felhozatal...mesélgetett meg mutogatta a férfiakat és a legtöbb pasas ilyen leharcolt, önmagára nem adó fazon volt, sokan rendesen írni se tudtak.


Anyum korához képest csinos nő, korrekt egzisztenciával, diplomás, értelmes, talpraesett. Nem elfogultságból de a legtöbb pasas meg sem közelítette. Aki vele egy "szinten" volt, messze lakott.


Végülis összejött a barátjával akivek azóta is együtt vannak, de nem egy egyszerű eset és anyum így is alább adta az igényeit, bőven szinten alul van ez a férfi. Nem csak a tanultságát illetően, mert egy szakmunkás is lehet értelmes és intelligens, de sajnos ez a pasi nem ebbe a kategóriába esik.


De megvannak és ha neki jó, akkor nekem is, nem az én életem.


Szóvak tévhit hogy az elittárson csak "elit" emberek vannak.

2022. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!