Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes próbálkozni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkozni egy olyan lánynál, akit a tesóm egyszer kellemetlen helyzetbe hozott?

Figyelt kérdés

A helyzet olyan szempontból kicsit bonyolult, hogy én meg tesóm kb. 5 évvel ezelőtt találkoztunk vele egy ilyen szabadon választható egyetemi órán. Na és ott párokba osztottak minket, és őt a tesómmal osztották be, engem meg valaki mással. A lényeg az volt,h párosan kellett ilyen kiselőadásokat csinálni,tesómmal meg elblicceltük az egészet és szegény csaj, amikor írt neki,h akkor mi lesz, tesóm nem is válaszolt neki.

Tudom, nem volt szép, és én is faképnél hagytam a páromat(de szerencsére az legalább nem írt nekem).

Na mindegy, szóval miután elblicceltük ezt az órát, többet nem találkoztam vele, mivel köv. félévben el is végeztem az egyetemet.

Most pedig teljesen véletlenül egyszer mentem az utcán és látom, hogy jön szembe egy lány, először fel se ismertem,csak nagyon nézett a szemembe és nagyon megtetszett, de köpni nyelni nem tudtam, és csak később ugrott be, hogy valószínűleg ő lehetett. Rákerestem facebookon és tényleg.

Most azóta ezen kattogok, hogy érdemes lenne e ráírnom, esetleg elnézést kérni a tesóm nevében is, vagy jobb ezt nem szóba hozni,mivel neki is kínos,vagy már nem is emlékszik rá. Milyen szöveggel lenne érdemes indítani?


2021. dec. 17. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad ot beken.
2021. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor csak irj ra, deritsd ki emlekszik-e rad. Utana ird meg hogy dinka voltal. Ha jol reagal hivd meg egy engesztelo sutire, kavera, italra.
2021. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki. Alapból nem te, hanem a testvéred cseszett ki vele, mégis mennyire lenne őszinte egy ilyen boncsánat kérés? Te inkább azt keresd fel, akit melléd osztottak be...
2021. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 +1

Kerdezo, nyilvan le is szarod ezt a reszt, te csak megakarod k*ratni magadat vele, himr*banc.

2021. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ööö...őszintén már nem emlékszem, hogy ki volt az, mármint akit mellém osztottak be, de ha tudnám és újra összefutnék vele, akkor elnézést kérnék tőle. Viszont most nem ő jött szembe, hanem a másik lány, akinek végül is én semmilyen kellemetlenséget nem okoztam.
2021. dec. 17. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!