Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinted is nagyon kellemetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted is nagyon kellemetlen lenne (kifejtve lent)?

Figyelt kérdés
Megismertem online egy lányt, akivel pénteken randizni fogok. Még csak képről láttam, és nem tudom milyen magas, ami miatt nagyon aggódom. Eddig valahogy mindenki másnál szóba került, de vele valahogy nem. Így, hogy már meg van szervezve a találkozó, kellemetlennek érezném megkérdezni, de nagyon aggódok, hogy magasabb lesz nálam. Van is rá esély, ugyanis csak 177 cm vagyok. Szerintetek is nagyon gáz lenne, ha kiszállok a kocsiból, meglátjuk egymást, és a csaj mondjuk egy fejjel magasabb lenne?
2021. jún. 30. 15:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ő tudja, hogy te milyen magas vagy? Amúgy meg mindegy is, kevés a 177 centinél magasabb nő, aki az, az biztos jelezte volna, és célirányosan magas férfit keresett volna. Erre ne görcsölj rá szerintem.
2021. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne az, és kevéssé valószínű. Az átlag férfi magasság 176cm, nőknél 164cm Magyarországon.
2021. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Sajnos én mindig magasakat fogok ki, és a csaj annyira új az online ismerkedés terén, hogy én vagyok az első férfi, akivel így beszél. Szerintem eszébe sem jutnak ilyen dolgok, pláne ha mondjuk 175 centi, és felvesz hozzá egy magassarkút :D

Nem tudja milyen magas vagyok

2021. jún. 30. 15:09
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom chateltek - miért nem kérdezel rá, milyen magas? Kezdd azzal, Te ennyi, és ő...?
2021. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
és még az milyen kínos lesz, amikor meglátja, milyen kicsi a péniszed
2021. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#5: legalább attól nem kell félnem :D
2021. jún. 30. 15:13
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, emiatt ne aggódj, hiszen ez az amit sehogyse tudsz befolyásolni.

Kellemetlen semmiképp nem lesz, hiszen a 180 feletti lányok hozzá vannak már szokva, hogy náluk alacsonyabb fiúkkal is találkoznak.

Az más kérdés h nála lehet ez kizáró ok. Ilyenkor esztek, beszélgettek egy jót, aztán mindenki megy a dolgára. De nem hinném h szégyellned kéne magad, hiszen ez az átlag magasság férfiaknál. Lányból meg kevés lány van aki ennél magasabb.

2021. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg ha kiírnád a magasságodat, akkor elkerülnéd az ilyen dolgokat.
2021. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
#5 hát még ha kiderül, hogy a csajnak nagyobb... :D
2021. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk péntekig meg is kérdezheted: "Amúgy milyen magas vagy? Mert én 177 centi."
2021. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!