Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinted is nagyon kellemetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted is nagyon kellemetlen lenne (kifejtve lent)?

Figyelt kérdés
Megismertem online egy lányt, akivel pénteken randizni fogok. Még csak képről láttam, és nem tudom milyen magas, ami miatt nagyon aggódom. Eddig valahogy mindenki másnál szóba került, de vele valahogy nem. Így, hogy már meg van szervezve a találkozó, kellemetlennek érezném megkérdezni, de nagyon aggódok, hogy magasabb lesz nálam. Van is rá esély, ugyanis csak 177 cm vagyok. Szerintetek is nagyon gáz lenne, ha kiszállok a kocsiból, meglátjuk egymást, és a csaj mondjuk egy fejjel magasabb lenne?
2021. jún. 30. 15:05
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

"Aki emiatt elhajtana egy nőt az nem is érdemli meg!" Nem én hajtanám el, erről szó sem volt.

Egyébként én meg tudom érteni, ha a nőt zavarja az, hogy magasabb a férfinál. És azért offolják ki egymást ezek az emberek, mert még azelőtt ki szokott derülni, hogy bármi elindult volna.

Tinderen egyszer a második kérdése az volt a lánynak, hogy mit dolgozom és milyen magas vagyok? A válasz után eltűnt :D

2021. jún. 30. 18:23
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, egy magas nő, akit zavar ha alacsonyabb a férfi, szóba hozza a témát. Bennünk már annyira bennünk van, hogy nehéz alacsonyabb férfit találni.
2021. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ha érdekelné, hogy milyen magas vagy, mert teszem azt probléma számára, ha valaki alacsonyabb, mint ő, akkor megkérdezte volna.
2021. júl. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!