Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mást is hoztak már kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is hoztak már kellemetlen helyzetbe a munkatársai?

Figyelt kérdés

Beültem egy lánnyal egy belvárosi étterem teraszára vacsorázni egy lánnyal.

Éppen akkor arra jártak a munkatársaim.

Odaszóltak hogy:

Csá pajszer! Óvatosan toljad majd neki, nehogy úgy járjon mint az előző hölgy!


Innentől kicsit kellemetlen lett a további rész.

Mondtam, hogy csak hülyéskedtek a srácok.

Rajtuk épp melós ruha is volt.

Innentől egykalap alá lettem véve velük, legalábbis úgy érzem.

Azóta a lány is felszívódott.

Egyébként ez volt az első randi.



2021. júl. 2. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%
A legtöbb randinak nincs folytatása mert nem az derül ott ki hogy egy oligarcha vagy inkognítóban aki megjátszotta az egyszerű embert mondván átmegy a próbán a lány aki mégis randizni hajlandó. Te most ráfoghatod a dolgot a munkatársakra de nem biztos hogy amúgy többre jutottál volna
2021. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Egyrészt randin nem is találkoztam soha sem munkatárssal, sem rokonnal, sem baráttal. Másrészt nem lettek volna ilyen bunkók.
2021. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez ilyen, legközelebb ne arrafelé randizz. A csajt is meg lehet érteni, embert barátjáról ugye...31f
2021. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én is arra gondolnék, hogy igazából ő is ilyen, csak megjátssza magát, vagy ez neki is kellemetlen, de nem mer szólni a parasztoknak.
2021. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Ilyenkor örülök, hogy az én kollégáim normálisak, szóval ilyen elő sem fordulhatna, ha egyáltalán randiznék valaha is.


Ők inkább csak másnap kérdeznének, hogy "Milyen volt a találkozó, szurkoltam ám neked". Főleg, hogy én is ezt teszem velük.

2021. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az en kollegaim meg rastartoltak arra akivel randiztam (és kezdtünk járni is)és a hátam mögött kezdtek beszélgetni vele..

(Női munkahely vendéglátás)

2021. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Így jár az akinek ilyen prolik a kollegái.

Kínos helyzet, megbeszélhetnéd velük a dolgot, de feltételezem úgyse értenék meg.

2021. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hasonló szituban én is ott röhögtem volna közöttük.

Legbelül nekem is tetszett, de most kicsit rosszul érintett.


Legalább kiderült, hogy a csaj nem érti a poént.

2021. júl. 2. 14:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt ilyen: úgy gondolom, hogy az élet 1× ad, másszor elvesz, tehát elvileg fölös a másikkal szenyózni.
2021. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem poén volt, hanem proliság, már bocs.
2021. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!