Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz szitu első ottalvás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz szitu első ottalváskor? Mit fognak gondolni rólam?

Figyelt kérdés

Tegnap este voltam sokadjára randizni egy sráccal, beültünk étterembe, vacsiztunk egy jót. Már nála aludtam utána, de nem történt csókon kívül még semmi.


Reggel arra ébredtem fel hogy fáj a gyomrom és fel vagyok puffadva iszonyúan az esti kajálástól. Éreztem hogy ebből sürgősen wc-zés lesz, úgy ahogy aludtam (bugyi és póló), elindultam csendben a mosdóba. Van neki három testvére, hát pechemre az egyikük épp a mosdóban volt.


Nem volt kellemes a gondolat de addig átmentem a konyhába inni egy pohar vizet, onnan úgyis hallom ha nyílik az ajtó. Eltelt pár perc és nem nyílt az ajtó.


Leültem az asztalhoz egy székre, közben csak arra tudtam gondolni hogy borzasztóan kell vécéznem. Szégyen, nem szégyen, de kiengedtem egy-két pukit hogy jobb legyen. És milyen az én formám, hat közben megjelent a semmiből egy másik lánytesója, jött oda bemutatkozni.


Mit gondolhatott, hogy ott ül egy idegen lány egy szál semmiben... Aztán beszélgettünk, bemutatkoztam, majd hallom hogy nyílt a mosdó ajtó és mondtam neki hogy bocsi, de "most azonnal kell a mosdóba mennem." Utána visszafeküdtem a fiúm mellé de olyan gázul érzem magam...



2021. okt. 17. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ember vagy, ők is azok. Előfordul. 😊
2021. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat. Mind így működünk.
2021. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél gyerekes. Más is szokott wc re menni aki ezen kiakad elég fura ember lehet. Nem tettél semmi rosszat.
2021. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Inkább az a gáz,hogy nem mutatott be a családjának,a semmiből egy szál semmibe ott ültél az asztalnál.
2021. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4. Lehet hogy már aludtak mire odaértem. Nekem is volt már így, nem költöttem fel álmukból őket , hogy ő lenne az akit mondtam h nálam alszik 😁
2021. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
El nem tudom képzelni, hogy létezik olyan nő, aki egy idegen lakásban, ahol még ki tudja hányan élnek, kimegy egy száll bugyiba mászkálni, konyhába ücsörögni.
2021. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen oke, ember vagy szarni kell
2021. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Tehát:

Randiztal a sráccal, a srác hozzátartozói tudtàk hogy hova megy aznap este.

És amikor hazaèrtetek nem mutatott be senkinek.

Màsnap ott ült a konyhàba egy vedidegen nő, a tesók meg csak lestek , hogy ez meg kicsoda.


Te meg azon lamentàlsz hogy telefingtad a konyhàjukat 😆😆


( Én meg azon hogy mègis

Kik írják ezeket a kérdéseket )

2021. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Max egy kicsit kellemetlen, de nem gáz, nem fognak azért elítélni, mert wc-re kellett menned gyorsan. Majd legközelebb igyekszel jobb benyomást tenni. Ne aggódj, nem ezen fog múlni, hogy mit gondolnak rólad.
2021. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem törődött vele és ő is egyből levágta, hogy vm nincs rendben odalent vele, mert azonnal sprinteltél a retyóra. Biztos neki is volt már hasmarsa.
2021. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!