Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne ennél a lánynál próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk, ő kb. 5 évvel fiatalabb nálam.


Soha nem beszéltem vele, csak köszönönünk egymásnak, de ő nekem nagyon-nagyon szimpatikus, és mindig is úgy éreztem, hogy egyformák vagyunk. Most pedig, miután megtaláltam a Facebook-profilját ez be is igazolódott, illetve ha a nevére rákerestem, akkor egy csomó Youtube-videót feldob, amihez kommentelt, és tök ugyanolyan, mint én.

Illetve például ugyanazokat a színeket szeretjük (legalább öltözködésnél), ő is szereti nagyon a macskákat illetve a filmeket és nagyjából ugyanazokat a zenéket... Illetve ő sem egy népszerű valaki, annak ellenére hogy nekem szinte "álom kategória" külsőre, ő egyáltalán nem népszerű lány, Facebookon gyakorlatilag 10 ismerőse van csak, és csak páran lájkolták azt az 1 képét. Nekem sincs több ismerősöm egyébként.


2022. júl. 24. 14:51
 1/4 tgt ***** válasza:
Persze. Ha vonzódsz hozzá, akkor próbálkozz. Azt persze nem tudjuk, hogy ő is vonzónak talál-e. Abból, hogy ennyi hasonlóságot felfedeztél fel kettőtök között, még nem következik, hogy tetszel is neki, és hogy jó pár lesztek, de érdemes megpróbálni.
2022. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, úgyis utólag tudod meg, hogy érdemes volt-e.
2022. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy 2-es írja.
2022. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat.
2022. júl. 24. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!