Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen esetben egyáltalán érdemes próbálkozni a lánynál?

Figyelt kérdés

Van egy lány az évfolyamomból, aki már egy ideje tetszik nekem. Viszont eddig még nem igazán próbálkoztam nála, két ok miatt is:

1. Nem igazán látszik rajta, hogy különösebb érzései lennének irántam

2. Már előre látom, mekkora botrány lenne belőle ha ez az egész kiderülne. Most már közel 3 éve, hogy a jelenlegi suliba járok, és szinte mindenki jól ismer mindenkit az évfolyamról. Szóval elég rendesen mások is befolyásolnák a lányt a döntésben. (Nekem nem tűnik úgy, hogy túl sok rosszakaróm lenne, de az igazán szemét emberek csak egy ilyen alkalomra várnak, hogy jól elmondják a másikat a háta mögött.)

Szóval most őszintén fogalmam nincs, hogy mit csináljak. Ha nekem kellene tanácsot adni valakinek, biztos azt mondanám neki, hogy semmiképp se hagyjon ki egy ilyen alkalmat. Most viszont inkább a józan eszemre hallgatok, és próbálok nem is foglalkozni a dologgal, de ez sem jó így. Szerintetek mit kéne tennem? :)


2012. nov. 6. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megtanulni nagy ívben lesz@rni mások véleményét és elhívni egy randira a lányt.
2012. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz.De csak a sulin kívül.
2012. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megtanulni elhívni egy randira a lányt és nagy ívben lesz@rni mások véleményét.


Még nem vagy olyan érett, hogy átlásd ezt, illetve inkább az hogy ezt később fogod más szemmel látni, mint most. ÉS nem hiába gondold hogy most hü de vágod, mert nem tudod egyszerűen úgy érezni mint majd fogod. Később bánnád.


Tehát hagyd a józan eszed, és tégy úgy ahogy te is javasolnád. Nem számítanak a következmények. ÚGYHOGY CSINÁLD AZMEG!

2012. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom, de ez akkor is nagyon furcsa így. Ne értsetek félre, nem vagyok egy ilyen szerencsétlen típus, meg más esetben én is jól tudnám, hogy ezt kell tennem, de ez akkor is egy nagyon abszurd ügy. Azt mégsem lehet, hogy csak úgy szimplán odamegyek hozzá, és mindent elmondok neki! (Pedig de jó is lenne ez így...)

Egyébként 17 éves vagyok, szóval már van tapasztalatom szerelmi téren, de ez akkor is elég hülye helyzet :/

2012. nov. 7. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!