Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért problémás téma még ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért problémás téma még ma is felhozni, hogy a nő (is) fizessen randin?

Figyelt kérdés

Én egyenlőségpárti férfi vagyok, emellett konzekvensen, következetesen, elvek szerint próbálok élni, erre törekszem.


Párkeresésnél autonóm, intelligens, karrierépítésre és felelősségvállalásra képes, határozott nőt keresek, ami úgy gondolom, ma már nem egy óriási dolog. Enyhén szólva lelombozó ugyanakkor az a tendencia, hogy az elméletileg egyenlőséget óhajtó nőknél még mindig elvárják, hogy a férfi és csak a férfi kezdeményezzen, csak a férfi fizessen egy-egy randin, stb.


Nem anyagi szempontból, azt hiszem egyik felet sem az a maximum néhány ezer forint fogja tönkretenni, amiről szó van. A baj az első benyomással van, azzal, hogy a férfiszerepből szinte mindenképpen, a női szerepből pedig gyakorlatilag sosem következik az anyagi felelősségvállalás egy esetleges kapcsolat kezdetén (mert ugyebár feltételezem, hogy mégiscsak ez a cél, és nem hobbiból járunk randizni). De miért ne következhetne, ha elméletileg mindkettőnknek ugyanannyira fontos ez az egész?


Elég belegondolni, hogy ha az ilyen régi reflexek előkerülnek, az milyen hatással lehet később a kapcsolatra. Ha valaki a hagyományos férfi és női szerepekben akar kiteljesedni azzal persze nincs baj, de ezek után elég disszonáns és visszatetsző lenne, ha a nő számonkérné az alárendelt szerepét a kapcsolatban.


2023. máj. 4. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
82%
Öregem a kettő nem ugyan az. Lehet egyenlőségről beszélni, hisz mehetünk szavazni(sokáig nem lehetett, dolgozhatunk( régen a nők vagy rokonok tartották, vagy apácának állt) fizetés tekintetében, mai napig néhány nőinek mondott szakma alulfizetett (eü, tanító…) valamint karrier és gyermek együtt nehezen kivitelezhető. Hiba az egyenlőségeket ilyen szemmel nézni. Az hogy a bútor cipelédt a szüléssel hasonlítod össze az elég gáz.
2023. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
100%

79-as


Kiváncsi lennék mit értesz jó külső

És miben más a Te külsőd?


Elhízott vagy? Nagyon alacsony vagy? Csúnya, pattanásos az arcod?


Nem tudom elképzelni mi az a nagyon jó külső, amit a nők keresnek, és nem Te vagy.

2023. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
50%

82.

Jó külső:

- Izmos, jóképű, arányos arc.

Miben más az enyém:

- nincsenek nagy izmaim, az arcom nem arányos, nagy orrom van, és elég hosszúkás a fejem is, és vékony is vagyok.

185 cm vagyok, alacsonynak nem mondanám. elhízott egyáltalán nem vagyok, pont ellenkezőleg, nagyon vékony inkább :D

Nem tudom, és már nem is akarom megfejteni. Valószínűleg az arcom a baj, vagy a testalkatom, genetikám.

De már meguntam a keresést is, társkeresőkön fent vagyok, de esélytelen.

Való életben ha akadna lehetőségem, és legalább egy picit látnám egy nőn, hogy érdeklem, szívesen kezdeményeznék is. De általában elfordulnak,mogorva fejet vágnak, nem érdeklem őket.

Ha kezdeményeztem, semmi jót nem kaptam. Faképnél hagytak, visszautasítottak, megaláztak.

Régebben haverral csak dumálni akartunk, úgy mentünk oda nőkhöz, borzasztó volt az eredmény. Magyarok közül 0 volt normális velünk. Külföldiek közül 2 volt, aki legalább szóba állt velünk.

Aztán volt, hogy egyedül is elmentem 1-2 helyre, kb. ugyanez. Pedig ott külföldiek nem is voltak, az egyik faképnél hagyott az első 2 mondat után, a másik benyögte az első mondat után hogy barátja van és otthagyott. Pedig csak a srác, aki rosszul volt és az ő baráti társaságába tartozott, róla kérdeztem a lánytól, mert előtte segítettem a srácnak.

Semmi rosszat nem mondtam egyiknek se, ha nemet mond, értem és hagyom is, megyek tovább :D

2023. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a zongora cipelés csak egy példa volt. Nőként mondom, hogy buta vagy és visszataszító a stílusod.
2023. máj. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
11%
81-es...az itteni nők válaszainak a logikáját tekintve nem is érdemelnek nagyobb fizetést. Egyszerűen nem tudnak logikusan gondolkozni.
2023. máj. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
24%

83-as én szívesen ismerkednék veled!



- nincsenek nagy izmaim, az arcom nem arányos, nagy orrom van, és elég hosszúkás a fejem is, és vékony is vagyok.

185 cm vagyok, alacsonynak nem mondanám. elhízott egyáltalán nem vagyok, pont ellenkezőleg, nagyon vékony inkább :D



Szerintem az emberek 99%-nak nem arányos az arca, de ezt ki veszi észre?! Az én arcom sem arányos, annak nem hiszem hogy ez feltűnik.


Illetve a férfiaknak általában mindig nagy orruk van, de sok nőnek is. :D


A vékonyságodon viszont tudsz változtatni, ez lehet a probléma. Nem látják benned a férfiasságot az alkatod miatt.

Egyél sokat, sok fehérjét, csirke, hús stb. és járj edzeni. Ha már vékony vagy, az egy nagyon jó alap, vonzó testet tudsz magadnak csinálni rövid időn belül.

És ehhez lehet gond az öltözködésed. Nagyon sok férfi nagyon igénytelenül öltözködik. Ez pedig a legkönnyebb és leglátványosabb módja, hogy vonzó legyél a semmiből.

A nők nagyon szeretik az inges férfiakat, felhajtott fehér ing egy farmerrel, bőr övvel és elegáns (nem edzőcipő) cipővel nagyon szexi. :D

2023. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 A kérdező kommentje:

#80 Sajnálom ezt a dühöngést, amikor érveket kellett volna hozni akkor kudarcot vallottál.


#81 Amúgy nem konkrétan vetettem össze a kettőt, csak szimpla példa volt, mivel nem bűn elismerni az alapvető különbségeket férfiak és nők között, mert a kérdésben egy nemektől egyébként teljesen független jelenségről volt szó. Pont a szülés nem volt releváns ennél a kérdésnél. :D

2023. máj. 8. 22:08
 88/89 anonim ***** válasza:
A férjemmel annak idején amikor még nem éltünk együtt csak randiztunk, ha elmentünk valahova, evidens volt számára hogy ő veszi elő a tárcáját. Amikor ő jött hozzám (elég sokat), nekem volt evidens hogy tele a hűtő, vacsorát főzök és nem dugtam a blokkot az orra alá a bevásárlásról 😀 Legyenek már meg azok a bizonyos szerepek, könyörgöm.
márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
Azért probléma mert a férfiak akiket a nők többsége ismer úriember tehát fizeti a randit,programokat. Aki ilyen felesben fizető szrrágónak tűnik azzal a nők miért találkoznának többször? Igazából nem baj csak a saját esélyeidet szúrod el.
márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!