Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért problémás téma még ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért problémás téma még ma is felhozni, hogy a nő (is) fizessen randin?

Figyelt kérdés

Én egyenlőségpárti férfi vagyok, emellett konzekvensen, következetesen, elvek szerint próbálok élni, erre törekszem.


Párkeresésnél autonóm, intelligens, karrierépítésre és felelősségvállalásra képes, határozott nőt keresek, ami úgy gondolom, ma már nem egy óriási dolog. Enyhén szólva lelombozó ugyanakkor az a tendencia, hogy az elméletileg egyenlőséget óhajtó nőknél még mindig elvárják, hogy a férfi és csak a férfi kezdeményezzen, csak a férfi fizessen egy-egy randin, stb.


Nem anyagi szempontból, azt hiszem egyik felet sem az a maximum néhány ezer forint fogja tönkretenni, amiről szó van. A baj az első benyomással van, azzal, hogy a férfiszerepből szinte mindenképpen, a női szerepből pedig gyakorlatilag sosem következik az anyagi felelősségvállalás egy esetleges kapcsolat kezdetén (mert ugyebár feltételezem, hogy mégiscsak ez a cél, és nem hobbiból járunk randizni). De miért ne következhetne, ha elméletileg mindkettőnknek ugyanannyira fontos ez az egész?


Elég belegondolni, hogy ha az ilyen régi reflexek előkerülnek, az milyen hatással lehet később a kapcsolatra. Ha valaki a hagyományos férfi és női szerepekben akar kiteljesedni azzal persze nincs baj, de ezek után elég disszonáns és visszatetsző lenne, ha a nő számonkérné az alárendelt szerepét a kapcsolatban.


2023. máj. 4. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
92%

Remélem az ellen sem lesz kifogásotok, ha a nő kéri meg a kezeteket.


AMúgy meg elég silány lelkűnek kell lenni ahhoz, hogy valaki úgy fogalmazzon, hogy a "társaságért fizet". Az fizet, aki meghívja a másikat. Te barátokat sem hívsz meg sehova? Akkor is a társaságukat fizete meg? Egy sz.ros kávéval? Viccesek vagytok.

2023. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
92%
Tehát te így elégülsz ki szexuálisan, értem. (nem szerencsére soha életemben nem voltam prostinál, mert hálistennek nem szorulok rá, mielőtt ezzel jönnél)
2023. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
85%
51-es, gondolom még az anyukájuktól is elkérnék a kávé árát.
2023. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy ja, benne vagyok, de akkor te is maradsz otthon gyesen. oviba is mész a gyerekért, elvégre a te gyereked is.
2023. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:
4%

Na visszajött a válaszoló aki gondolom szült egy gyereket és az apuka lelépett vagy csupán elhanyagolja őt. Nem kell szex se...mondja miután szült egy gyereket egy felelőtlen férfinak :))


Szeretem ezt az oldalt. Monika show feelingem van. Mintha hallanám a "nem fizettél az első randin bezzeg a pi*ámat kinyaltad" üvöltést :))

2023. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
97%
55, Nem tud egy nő sem szülni egy férfinak anélkül, hogy a felelőtlen hímringyó nem ejtené teherbe.
2023. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
88%

55

Nem szültem gyereket, 24 vagyok. De ilyen alakoknak nem is szülnék.

2023. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
16%
Mert kell mindenkepp kolteni randin? Setaljatok. Ahhoz igenyes draga kenyelmes cipo kell meg idojarasallo ruhak..
2023. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
19%
Nem problémás. Ha te olyan nőt keresel, mint aki a leírásban szerepel, akkor a randin fizetés is egy jó szűrő lehet. Ha te az igényeidet világosan jelezted még a randi előtt (vagy alatt), erre a csaj fizetésnél csak hátradől és várja, hogy fizess, akkor vele volt a gond.
2023. máj. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
78%
Legalább bemutatkozol hogy 2 szalmaszálat se teszel érte. Mi lenne bajban..
2023. máj. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!