Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért problémás téma még ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért problémás téma még ma is felhozni, hogy a nő (is) fizessen randin?

Figyelt kérdés

Én egyenlőségpárti férfi vagyok, emellett konzekvensen, következetesen, elvek szerint próbálok élni, erre törekszem.


Párkeresésnél autonóm, intelligens, karrierépítésre és felelősségvállalásra képes, határozott nőt keresek, ami úgy gondolom, ma már nem egy óriási dolog. Enyhén szólva lelombozó ugyanakkor az a tendencia, hogy az elméletileg egyenlőséget óhajtó nőknél még mindig elvárják, hogy a férfi és csak a férfi kezdeményezzen, csak a férfi fizessen egy-egy randin, stb.


Nem anyagi szempontból, azt hiszem egyik felet sem az a maximum néhány ezer forint fogja tönkretenni, amiről szó van. A baj az első benyomással van, azzal, hogy a férfiszerepből szinte mindenképpen, a női szerepből pedig gyakorlatilag sosem következik az anyagi felelősségvállalás egy esetleges kapcsolat kezdetén (mert ugyebár feltételezem, hogy mégiscsak ez a cél, és nem hobbiból járunk randizni). De miért ne következhetne, ha elméletileg mindkettőnknek ugyanannyira fontos ez az egész?


Elég belegondolni, hogy ha az ilyen régi reflexek előkerülnek, az milyen hatással lehet később a kapcsolatra. Ha valaki a hagyományos férfi és női szerepekben akar kiteljesedni azzal persze nincs baj, de ezek után elég disszonáns és visszatetsző lenne, ha a nő számonkérné az alárendelt szerepét a kapcsolatban.


2023. máj. 4. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
76%

39

Én sem fogok! Nyugalom! Majd lesz ezer másik, aki az elenkezőjét gondolja

2023. máj. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
70%

Ha nektek az olcsó nő kell akibe nem kell semmi energia se, semmit tenni sem, akkor keressétek is azt. Biztos elborultan zúgtok bele ilyen kéznél levő lábtörlökbe.

Sokan keresnek csicskákat aki majd mos főz oráloz és cserébe csak lesni kell a tv-t meg nem tenni semmit a kapcsolatba.

Rengeteg az ilyen nő is. Hajrá.

2023. máj. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
37%
Meg a legjobb mikor a semmire is adja a szexet. Csak el kell vinni bokorba. Mert elég a szép szavak. Nehogy megizzadj. Nagyszerelem❤
2023. máj. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
47%
Én ezért szoktam első randira hívás előtt elhinteni, hogy szeretek sétálni, amikor kérdezi a hobbimat, mert így általában sétálni hívnak el első randizni és akkor nincs költség. Én rosszul érezném magam, ha valaki akár 1 kávéra is meghívna, aki még nem is ismer, lehet nem is lesz egy jó élmény neki, én meg úgy érezném, tartozom neki, viszont azt se nézem jó szemmel, ha nem fizet a férfi az első randin, úgyhogy nekem ez a séta a megoldásom. (Ha a férfi erősködik, hogy üljünk be, akkor meg egyértelmű, h neki fontos, ő fizet.)
2023. máj. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
77%

“mikor a semmire is adja a szexet.”


Adja? Mi van?


Bocs, de nekem nőként szex kölcsönös örömszerzés, nem valamiféle kegy vagy ajándék, amit odaadok a másiknak.

2023. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
77%

Én még nemigen fizettem randin,nem is várta el senki.A féŕjem nem is engedné,hogy fizessek.De vittem már neki kávét,kaját,stb.A szex,sz.opás nem semire adás,bejön a pasi és megteszem.A ferjem tud haztartást vezetni,kinti dolgokat megcsinálni,gyerekért menni,stb...

Sose sajnált tőlem semmit,nemhogy egy kóla árát.Ingyen p.in@ nincs.Egy szál virágot is szedhet az út széléről.Az fizet,aki meghiv.De felezgetős pasival sose lennék.

2023. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
77%

"Itt már rég nem a pénzről van szó hanem az elvekről. Számomra megalázó ha a nő úgy gondolja, hogy szívességet tesz nekem azzal, hogy elfogadja a meghívásomat. Ha tetszem neki és el tud velem képzelni egy kapcsolatot akkor folytathatjuk az ismerkedést ha nem akkor ne igyon/egyen az én pénzemre."


Nyugi, senki nem fog veled kávét inni "a pénzedre".

Te pedig randizz az "elveiddel".

2023. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:
21%

Ezek szerint én egy egészen szélsőeges eset vagyok, mert én sem az ismerkedés elején, sem a közepén, sem a kapcsolaton belül egyetlen egy "randira" sem vagyok hajlandó fizetni.


Nem is értem, nem megalázó egy férfinak a feles fizetés?


És hogy én mit adok bele? Fizetem a saját dolgaim, fodrász, ruha, smink, krémek, kozmetika, sport stb.

2023. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
21%

68

A férfi nem fizeti a saját dolgait mellette? De. Nekik is vannak ugyanúgy költségeik, nem csak neked.

De nem baj, legyél csak élősködő másokon.

Kihasználsz másokat, és még büszke is vagy rá.

Az a megalázó és szánalmas, hogy nem érzed mi a gond ezzel.

2023. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
74%
Az nagyon kevés, amit egy férfinak magára kell költenie. Tizede kb, kezdjük ott hogy a bőrápolási dolgaim havi 15e, a samponom 10e, a hajmaszk 15e, fodrász 3 havonta 40e, parfüm 30e, egy jobb magassarkú 50e és még sorolhatnám.
2023. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!