Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudok találni "rendes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok találni "rendes" lányt? :D

Figyelt kérdés

Gondolom elég hülyén hangzik a kérdés, de a városunk kicsi és nincs sok szórakozóhely. Fontos lenne olyan lányt találni, aki kedves, megértő, csinos és nem beképzelt, viszont neten rossz ismerkedni, nincs normális szórakozóhely és sokan idétlenül viselkednek (pl. ribanckodnak).


Szerintem nagyon kevés már azok száma, akire rámondható, hogy "rendes". Sajnos a lányok nagy része, akit látásból ismerek például suliból, azok felszínesek, beképzeltek, stb... :S


2010. júl. 13. 17:28
 81/107 anonim ***** válasza:
mikor leszel? vagy van msn-ed?:P
2010. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/107 A kérdező kommentje:
Holnap szerintem feljövök! :D Írhatok majd privibe, ha gondolod... :D
2010. júl. 13. 23:09
 83/107 anonim ***** válasza:
oké:D
2010. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/107 anonim ***** válasza:
Hm. Jól nyomjuk már 50 hozzászólásnál járunk :D. Amúgy ez az elözö ötletemre mi van ha esetleg kinevet? hogy reagáljak? :S
2010. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/107 anonim ***** válasza:
Ja amúgy én 22 vagyok. Mármint annyi éves :p. és JNSZ megyében lakok.
2010. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/107 anonim ***** válasza:
még ha nem is annyira de szerintem azért nevetni fog föleg ha azt mondod h inkább nem fagyizni hivtalak el mert nem ismerlek.....:D
2010. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/107 anonim ***** válasza:
vagy nemtom:S
2010. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/107 anonim ***** válasza:
De tudod én nem vagyok az a nyomulós fajta, és kicsit gátlásos is vagyok...:$ de azért szoktam neten ismerkedni és ezzel növelni az önbizalmam :p, már úgy értem cseten csevegek lányokkal, még nem jött össze semmi különösebb, de azóta nem érzem magam olyan gátlásosnak :).
2010. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/107 anonim ***** válasza:
Egyébként jól jött ez a téma mert én is ki akartam írni egy kérdést hogy lehetne ismerkedni utcán, parkokban, buszmegállóban, ilyesmi helyeken.:).
2010. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/107 A kérdező kommentje:

De ez a baj az utcai ismerkedéssel, hogy nem tudod milyen az ember. Legalábbis 100%-osan nehéz úgy megbízni valakiben, hogy mondjuk csak te ismered... :S Nem tudsz baráttól/barátnőtől segítséget kérni, hogy mit tud róla, milyen ember is valójában. Szóval ez is eléggé gázos ügy, szerintem. :S


Mondjuk nekem fura lenne a mostani ismerőseim közül párt választani, mert így nem gondolok rájuk, bár van egy lány, aki szimpatikus, de neki most van barátja... :(


Amúgy igen, jól nyomjuk, sok választ adtunk! :D

2010. júl. 13. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!