Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudok találni "rendes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok találni "rendes" lányt? :D

Figyelt kérdés

Gondolom elég hülyén hangzik a kérdés, de a városunk kicsi és nincs sok szórakozóhely. Fontos lenne olyan lányt találni, aki kedves, megértő, csinos és nem beképzelt, viszont neten rossz ismerkedni, nincs normális szórakozóhely és sokan idétlenül viselkednek (pl. ribanckodnak).


Szerintem nagyon kevés már azok száma, akire rámondható, hogy "rendes". Sajnos a lányok nagy része, akit látásból ismerek például suliból, azok felszínesek, beképzeltek, stb... :S


2010. júl. 13. 17:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 anonim ***** válasza:
Rendes lányt az msn-emen találsz:PXD
2010. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/107 A kérdező kommentje:

Húúha... :D


Am te honnan írsz? Melyik város?:)

2010. júl. 13. 20:56
 33/107 anonim ***** válasza:
Pest megyében lakom és Perbálon
2010. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/107 anonim ***** válasza:
Pest megye,Perbál szal kicsit messze van :S
2010. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/107 A kérdező kommentje:
Picit csak... :) Kár! :D Am hány éves vagy?:D
2010. júl. 13. 20:59
 36/107 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz örülni 15 vok..... és te?
2010. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/107 A kérdező kommentje:
Hát már írtam, nemrég múltam 19... :D
2010. júl. 13. 21:20
 38/107 A kérdező kommentje:
Most ez azért nem kedv kérdése, ha te 15 évesen is érett vagy, akkor le a kalappal... :D Sokan 17 évesen nem érnek be... :/
2010. júl. 13. 21:21
 39/107 anonim ***** válasza:
oké am teljesen igazad van:) h minek buliba járni sok alkoholista aztán azt hiszik h attól nagyobbnak tünnek meg ilyen hülyeségek meg ha cigiznek is...:S:D
2010. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/107 A kérdező kommentje:
De mindenki azt mondja, hogy ilyen helyen lehet ismerkedni... Szóval itt a bökkenő, hogy ilyen helyen necces alakok vannak, más ilyen közösségi hely nem nagyon van, most vadidegent nem szólíthatsz le az utcán, neten ismerkedni meg elég durva... Nem szeretnék társkereső oldalra menni, mert szerintem eléggé ciki, meg szerintem elég debil dolog...:D A másik az, hogy most valaki lehet csinos, fotogén, de ha felveszed msn-re, lehívod és megismered, kiderülhet róla, hogy egy hárpia, ribanc, stb. (ezt tudjuk...:D). Hogyha meg egy átlagos lányt veszel fel és összehaverkodtok, lesz valami, lehet ezerszer jobban fogsz érte rajongani, meg ő is érted, mintha a bombázót választod... Nekem ez fura, mert akit eddig kinéztem az mindig vakvágány volt... :/ Meg most egy átlagos lány felé is hogy nyissak? Kitudja mit gondolna, mert mondjuk ha ő meg nem akar párkapcsolatot... Vagy valami... Áh... Tanácsok?:D
2010. júl. 13. 21:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!