Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudok találni "rendes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok találni "rendes" lányt? :D

Figyelt kérdés

Gondolom elég hülyén hangzik a kérdés, de a városunk kicsi és nincs sok szórakozóhely. Fontos lenne olyan lányt találni, aki kedves, megértő, csinos és nem beképzelt, viszont neten rossz ismerkedni, nincs normális szórakozóhely és sokan idétlenül viselkednek (pl. ribanckodnak).


Szerintem nagyon kevés már azok száma, akire rámondható, hogy "rendes". Sajnos a lányok nagy része, akit látásból ismerek például suliból, azok felszínesek, beképzeltek, stb... :S


2010. júl. 13. 17:28
 61/107 anonim ***** válasza:
de jó a melegbe is ha nállad van ha naon melegvan kinyitod és mondod h itt egy kis árnyék nem állnál ide?XD vagy vmi ilyesmi:PXD
2010. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/107 A kérdező kommentje:

na, ez se rossz ötlet! :D

"gyere ide, ne menjen pazarlásba ez a kis árnyék" xDD

am jól elvagyunk itt ketten... :D korod? nemed? (ha szabad tudni:D)

2010. júl. 13. 22:23
 63/107 anonim ***** válasza:
Lány vok és még mindig 15:P am ja jól el vagyunk:D szal jó ha meleg be is nálad lesz és nem pazarlod az árnyékotXD:D
2010. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/107 anonim ***** válasza:
és ameddig várod a buszt addig sem unatkozolXD:P
2010. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/107 anonim ***** válasza:
nem?:P
2010. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/107 A kérdező kommentje:

jaj, bocs, elfelejtettem... :D

amúgy de... vagy mondjuk elbeszélgetsz vele a buszon "áh, meggondoltam magam, addig megyek, ameddig te... ":D

vagy a buszmegállóban mondanád "nincs kedved megvárni a következő buszt? 2 óra és jön..." xD

2010. júl. 13. 22:38
 67/107 A kérdező kommentje:
előbb láttam a neten ilyen ismerkedős tréninget több százezer forintért... ez tiszta rablás :/
2010. júl. 13. 22:39
 68/107 anonim ***** válasza:
ja addig ameddig ő lehet h jó messze kötnél ki nem?XD hát ja az rablás h ha télleg sokat kérdek el am nem baj h elfelejtettél XD szokásosXD:D
2010. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/107 A kérdező kommentje:

bocsi :D

amúgy gondold el, megy mondjuk a szüleihez megy látogatóba aztán bemutat... "szia, anyu, apu, ő itt... a buszon ismertem meg" xDDD vagy nem tudom, de ha összeilletek, lehet valami :D

2010. júl. 13. 22:44
 70/107 anonim ***** válasza:
hát alig ha várná meg a másik busztXD föleg ha télleg 2 óra:PXD
2010. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!