Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudok találni "rendes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok találni "rendes" lányt? :D

Figyelt kérdés

Gondolom elég hülyén hangzik a kérdés, de a városunk kicsi és nincs sok szórakozóhely. Fontos lenne olyan lányt találni, aki kedves, megértő, csinos és nem beképzelt, viszont neten rossz ismerkedni, nincs normális szórakozóhely és sokan idétlenül viselkednek (pl. ribanckodnak).


Szerintem nagyon kevés már azok száma, akire rámondható, hogy "rendes". Sajnos a lányok nagy része, akit látásból ismerek például suliból, azok felszínesek, beképzeltek, stb... :S


2010. júl. 13. 17:28
 71/107 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :). Látom az utcán ismerkedésről csevegtek, hogyan lehetne leszólítani egy csajt aki megtetszik. Én is gondolkozok ezen már egy ideje...merthogy én is kisvárosban lakok, nincs olyan hely ahova el lehetne menni szórakozni, ismerkedni. Suliba már nem járok, most végeztem :S. Szóval mit lehet tenni hol tudnék ismerkedni. Nekem van egy tippem nem tudom mennyire volna jó vagy gázos.

Leírom nektek. ;)

2010. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/107 anonim ***** válasza:
ja szerintem is lehet vmi ha télleg összeillettek szal... am nem baj :D a szüleinek meg azt monja h nem rég ismert meg XD:D és nem lesz izé h miért beszélt veled:P
2010. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/107 anonim ***** válasza:
Ja az elözö vagyok és fiú :). Kicsit vicces a szitu de szerintem nagyon aranyos nem tudom mennyire jönne be :D
2010. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/107 A kérdező kommentje:

Meghallgatunk... :D Aztán lehet jót röhögünk... :D

Szerintem hasonló cipőben járunk, kisváros, most végeztünk suliban, önbizalomhiány... :S:D Te melyik városban laksz?:D Korod?:D

2010. júl. 13. 22:54
 75/107 anonim ***** válasza:
jaja irjad amit akarsz:P:D
2010. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/107 anonim ***** válasza:

Szóval az lenne a szitu, hogy meglátom a lányt az utcán ahogy közeledünk egymás felé, vagy egy parkban hogy sétáltatja a kutyáját. Én megszólítom, hogy Szia! Ő visszaköszön, ha olyan a kedve :). Majd mondom : bocsi, ne haragudj lenne egy kérdésem...Melyik suliba jársz?

Ő válaszol hogy XY suliba. De gondolom ugye meglepődne, hogy egy idegen pasi mért kérdezi ezt tőle :)) és valahogy úgy reagálna ez mért érdekel téged? miért kérdezted?

Erre én: Hát tudod, kedves lánynak tűnsz, de mivel idegenek vagyunk egymásnak azért gondoltam nem azzal kezdem hogy gyere meghívlak egy fagyira! :P :))...

na ennél a pontnál kíváncsi lennék, hogyan reagálna a csaj.:)

2010. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/107 anonim ***** válasza:
eltünt vagy ilyen hosszút ir?:PXD
2010. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/107 anonim ***** válasza:
de ha a parka vagy kutyát sétáltat akk miért nem azt kérdezed meg h miylen fajta? vagy nem tom az nem lenne jobb?:P
2010. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/107 anonim válasza:
kedves kérdező...amit írtál nagyon tetszet nekem…én magamat egy rendes lánynak gondolom…nem iszok…nem cigizek..stb...ha nem gond szeretnélek jobban megismerni :)….esetleg ha írnál privátba és meg adnád az msn-en címed ott tudnánk beszélni…
2010. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/107 A kérdező kommentje:

Meglett... Hát nem rossz, de ha éppen nem sétáltat kutyát, mert esetleg nincs neki? Mivel a kutyasétáltatás kiszámítható, hogy mindig például 7-kor viszi le, ez olyan rendszerességet ad neki... De ha ez nincs? Egyébként ötletnek nem rossz, feltéve ha visszafogott lány és még nem volt barátja, aki tapasztalt az már "veszélyes"... :/


Lassan amúgy menni kellene, majd folytatjuk holnap... Hátha éjszaka kitalálunk valami jót!:D

2010. júl. 13. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!