Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudok találni "rendes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok találni "rendes" lányt? :D

Figyelt kérdés

Gondolom elég hülyén hangzik a kérdés, de a városunk kicsi és nincs sok szórakozóhely. Fontos lenne olyan lányt találni, aki kedves, megértő, csinos és nem beképzelt, viszont neten rossz ismerkedni, nincs normális szórakozóhely és sokan idétlenül viselkednek (pl. ribanckodnak).


Szerintem nagyon kevés már azok száma, akire rámondható, hogy "rendes". Sajnos a lányok nagy része, akit látásból ismerek például suliból, azok felszínesek, beképzeltek, stb... :S


2010. júl. 13. 17:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 anonim ***** válasza:
szerintem elsönek is ismerkedj meg vele aztán késöbb jöhetnek a bokok aztán ha látod rajta h nem tetszik neki akk szerintem haggyad de ha még is akk mázlid van:D am ja elég izé néhány oldalon ismerkedni am télleg mész az utcán aztán látsz egy jó csajt és csak oda mész hozzá? és mit mondasz neki?XD:D
2010. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/107 anonim ***** válasza:
óóó...bocsy tetszel nekem és meg akarlak ismerniXDXDXD
2010. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/107 A kérdező kommentje:
Meg mondjuk kicsit hülyén jön ki, hogy egy jócsaj megy és 20 méterenként megállítják, vagy annyi sem... Szerintem már unhatja, hogyha ez a taktika... Hogyha meg egy átlagos, de csinos lányt leállítasz, hogy "Szia...." akkor hogyan?:D Meg lehet ha olyan kedve van, fel is képel... xD Azért szerintem nem mindennapi dolog, de javítsatok ki... :D
2010. júl. 13. 21:43
 44/107 A kérdező kommentje:
Hát jó, de az utcán?:D Nem éreznéd magad hülyén, ha te mondanád, vagy neked mondanák?:D Azért... :/ :D
2010. júl. 13. 21:43
 45/107 anonim ***** válasza:
hát biztos h hülyén érezném magam szerintem ott is hagynám XD most miért beszélnlk vele ha nem ismerem? füleg utcán...:D
2010. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/107 A kérdező kommentje:
hát ez az... de akkor hogy kellene?:D ötletek még?:D
2010. júl. 13. 21:47
 47/107 anonim ***** válasza:
hát fogallmam sincs mert még nem próbáltam és szerintem nem is fogom kiprobálniXD de végülis szerintem a helytöl is függ h hol vagy. mert télleg nem mindegy h utcán vagy monjuk egy strandon szerintem de lehet h rosszul gondolom:S
2010. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/107 anonim ***** válasza:
mert starnod tod mondani h le e ülhetsz mellé meg ilyenek szal.....
2010. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/107 A kérdező kommentje:

aha... a strand ennyiből jó..

.

utcán meg... "bocs, nem jössz fel megnézni a házamat?" xD vagy mégis mi?:D amúgy ez is szerintem egyénfüggő, lehet sokan poénnak hinnék, sokan csak felidegesítenék magukat rajta, de mondjuk 10 emberből kevés állna az emberrel szóba, olyan 2-3 szerintem.

2010. júl. 13. 21:55
 50/107 anonim ***** válasza:
szerintem ha azt mondanád lehet h kapnál akkorátXD és hát nem vmi sokan állnának meg szerintem is... és ja embertől is függ:D
2010. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!