Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lehet manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet manapság találni egy kedves, rendes, aranyos barátnő típusú lányt, miért van ennyire eltorzulva a világ?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok vak, hogy nem találok ilyen lányt? :S
2010. júl. 28. 00:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
sok van belőle, de nehéz is megtalálni:)
2010. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen, csak rossz helyen keresgélsz....például én sem. De én már foglalt vagyok.
2010. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy rossz helyen keresgélsz..vagy nem nyitod ki eléggé a szemed.:)

Amúgy bírom,hogy van egy csomó ilyen/hasonló kérdés:D


L.15

2010. júl. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ezek a tulajdonságok szerintem elég sok lányban megtalálhatóak. Véleményem szerint bennem is.

Az eltorzult világ meg....média, sztárok, nevelés és időhiány.

2010. júl. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De hát, már ne is haragudjtaok meg, de a mai lányok ribancok. Mind csak riszálja magát a diszkóban, *asznak fűvel,fával meg a virággal és azok a gáz ruhák, amiket magukra aggatnak hát köpedelem. Komolyan, kedvem lenne hányni némelyiktől és akkor még azt hiszik, hogy terndik meg csinosak. Frászt!
2010. júl. 28. 00:19
 6/24 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, csak éppen a hímnemű egyedekkel. Én hányás helyett már csak nevetek, amikor jön velem szembe egy vasalt hajú, csőnadrágos, ropilábú, ötvenkilós "legény". Ha van rajta rózsaszín póló, külön mosoly.
2010. júl. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

XD Erről van szó!


Úgy egy éve bepróbálkoztam egy lánynál, és mert én nem ilyen vagyok elhajtott (persze nem durván, de akkor is).

Nem értem, hogy miért van minden lány meghuzatva az ilyen *öcsögökért,akik megvédeni nem tudnák, ha tegyükfel olyan helyzetbe kerülnek, mert attól félnek, hogy összegyűrődik a D&G ingecskéjük...nagybetűs szánalom!

2010. júl. 28. 00:24
 8/24 anonim ***** válasza:

Egyre több lány ribanc..

Én nem vagyok az, teljesen más vagyok. Nem járok bulizni, soha. Még nem csókolóztam, ebből kifolyólag nem is jártam senkivel és nem is feküdtem le senkivel, mint a mostani 13-14 évesek. Nem rakok magamra 8000 kiló sminket, max púdert használok, de azt is ritkán. Nem hordok mellkidobós ruhákat, magassarkút, nem járok plázázni, nincs divatból csivavám, utálom a rózsaszínt, a techno zenét. A kedvenc zenei stílusom a nu metal, akedvenc bandám pedig a Limp Bizkit! :) Az Isten Fred Durst! :D

2010. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
utolsó: 14/L
2010. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ezért hordok magammal kiskést. :)

Akinek ez tetszik, egészségére, nem szólok bele, engem iszonyatosan taszít. Nem férfias.

2010. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!