Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lehet manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet manapság találni egy kedves, rendes, aranyos barátnő típusú lányt, miért van ennyire eltorzulva a világ?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok vak, hogy nem találok ilyen lányt? :S
2010. júl. 28. 00:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem diszkóban kell ismerkedni... De egyébként én is ezt kérdezem, hogy hol van egy olyan fiú aki megérdemli, hogy szeressem? Na és persze viszonozza is....
2010. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Csajok, egy normális fiú/férfi! :)

Tudod, hogy mi a bajuk a rendes lányoknak? Nem találnak rendes fiút. Ez sajnos már csak így megyen itten felénk. :)

2010. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
hát most ez a trend. mindig lesznek rendek, és mindig lesznek, akik követni fogják. ettől függetlenül bőven vannak normális lányok/fiúk, csak olyan körökben kell mozogni...
2010. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%

Rossz helyen keresed! Hogy jut eszedbe, hogy diszkóban fogsz normális lányt találni???

Tessék elmenni valami igényes, normális klubba, parkba, könyvtárba, vagy csak sétálj az utcán. Ott jönnek veled szembe.

Komolyan, ha nem diszkóp*csákat keresel, akkor miért ott keresed, ahol csak azok vannak? :)

2010. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Melyek azok a körök?
2010. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
valóban kevesen vannak, valóban nehéz őket megtalálni, ráadásul akiket én nagy nehezen megtaláltam, azok is már foglaltak mind egy szálig...
2010. júl. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Figyi,a környezetemben is pl.sok a r_banc.:S De,ismerek egy csomó lányt is,akik nem a legtrendibbek,nem a külsejükkel vannak elfoglalva (nem azt mondom,hogy ápolatlanok),és szerintem ezért nem veszik őket észre a fiúk.Nem azt mondom,hogy mindenki legyen kikent cicababa vagy hasonló,csak azért,vmennyire figyeljen arra,hogy mit vesz fel.

Meg a fiúk mondják,hogy nem a r_biket szeretik,mégis azért megbámulni szokták,ha jó a külseje,nem?És itt sztem leragadnak.

Amúgy 15 éves vagyok,és nem tartom r_bancnak magam.Sok csaj van még,aki nem az.Elég sok normális lány van,csak meg kell őket találni.;)

L.15

2010. júl. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Mert sajnos n sehol nem találok normális lányt! :/
2010. júl. 28. 00:29
 19/24 anonim ***** válasza:

ma 00:27

Érdekes de én diszkóban szeretek ismerkedni, ha van 1 lány aki bejön, és sokszor látom nem részeg, nincs mindíg más fiúval, akkor vagy barátja van, vagy nem ribanc.

Tényleg sok divatkislány van, de azokkal nem érdemes törődni, rengeteg normális,szép,rendes lány van.

2010. júl. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben megértem a kérdezőt, jogos a kérdés!

Én sem vagyok az a tipikus plázacica, de azért természetesen adok magamr, egy kis lightos smink,meg csinibb rucik (nem,nem cickóvillantós :D) és nem is nagyon érdeklem a pasikat,engem meg az nem érdekel, hogy nem érdekle őket! xD Majd lesz idővel úgyis a normálisabbik fajtából! :D


És a legviccesebb az, hogy mivel én ne vagyok egy plázacica,ezért ha megszólok egy plázacicát az felkapja a vizet és minden követ megmozgat, hogy leoltson, leoltattson! XD És a végén mindig az jön ki, hogy irigy vagyok rájuk...XD Hát hogyne már! :DD


Én azt mondom neked,hogy ne törődj az ilyen lányokkal, bámuld meg őket, ha látod, hogy flegmák szólj oda nekik valami megalázót, ezekkel így kell bánni sajna! :D


17/l

2010. júl. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!