Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudok találni "rendes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok találni "rendes" lányt? :D

Figyelt kérdés

Gondolom elég hülyén hangzik a kérdés, de a városunk kicsi és nincs sok szórakozóhely. Fontos lenne olyan lányt találni, aki kedves, megértő, csinos és nem beképzelt, viszont neten rossz ismerkedni, nincs normális szórakozóhely és sokan idétlenül viselkednek (pl. ribanckodnak).


Szerintem nagyon kevés már azok száma, akire rámondható, hogy "rendes". Sajnos a lányok nagy része, akit látásból ismerek például suliból, azok felszínesek, beképzeltek, stb... :S


2010. júl. 13. 17:28
 51/107 anonim ***** válasza:
egy kicsit sok oldal lesz ittXD
2010. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/107 A kérdező kommentje:
hát lehet... :D:S
2010. júl. 13. 22:09
 53/107 anonim ***** válasza:
szal nekem ugy utcán nincs igazán jó ötletem de amint veszem észre neked sem nem?:P:D
2010. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/107 A kérdező kommentje:
nem baj, de értelmes ötletet várok... :D tudunk lapozgatni... :D
2010. júl. 13. 22:10
 55/107 anonim válasza:

Ezt mintha én kérdezném, csak éppen:

Hogyan tudok találni "rendes" fiút? :D

2010. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/107 anonim ***** válasza:
vagy ha utcán vagy szerintem akk is vmi ahol ül vki aztán ugy odamenni de ha sétálsz és ott vkinek mit mondasz?.....:S:D de elég rika ha vki ül vagy nem tom :DXD
2010. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/107 A kérdező kommentje:

Na, akkor fiúk és lányok is így vannak... Egyre jobb... :D

Na, te merre felé laksz?:D Hátha valaki a közelben lakik és lehet valami ... :D xD

2010. júl. 13. 22:14
 58/107 A kérdező kommentje:
meglátod az utcán, odamész, leülteted és beszélgettek xD maximum így... de ez az utcai ismerkedés nem túl nyerő szerintem, maximum buszra várva, vagy valami... :D úgy már nem vészes, ugye?:D mondjuk nem teli buszmegállóban, hanem ha esik, odahívni ernyő alá, vagy kérdezni, hogy hova megy ilyen rossz időben... Na?:D
2010. júl. 13. 22:15
 59/107 anonim ***** válasza:

na ez egy jö ötlet h esik de mostanság alig ha fog esniXD

és am is mindig van nállad esernyö?XD

2010. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/107 A kérdező kommentje:

mától viszem, hogyha 36 fok van, akkor is xDD

egyébként eddig nem volt nálam sokszor ernyő, mivel utálom... :D

2010. júl. 13. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!