Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudok találni "rendes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok találni "rendes" lányt? :D

Figyelt kérdés

Gondolom elég hülyén hangzik a kérdés, de a városunk kicsi és nincs sok szórakozóhely. Fontos lenne olyan lányt találni, aki kedves, megértő, csinos és nem beképzelt, viszont neten rossz ismerkedni, nincs normális szórakozóhely és sokan idétlenül viselkednek (pl. ribanckodnak).


Szerintem nagyon kevés már azok száma, akire rámondható, hogy "rendes". Sajnos a lányok nagy része, akit látásból ismerek például suliból, azok felszínesek, beképzeltek, stb... :S


2010. júl. 13. 17:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
Vársz pár évet és beérnek ők is. Addigra túl lesznek az első 20-30 pasin és kiégnek.
2010. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2010. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
Tényleg ez a legnagyobb probléma h aki csinos az általában beképzelt is és egy ilyennel nem szivesen jön össze az ember.. meg kell várni amig kinövik ezt a korszakukat! A lányok többsége nem becsül meg egy normális fiut..
2010. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 anonim ***** válasza:

Utca, könyvtár, mozi, posta, tömegrendezvény, kocsma.


Emellett a városod "rendes lányai" lehet, hogy a neten keresik a párjukat, ezért legalább úgy nézz szét a neten, hogy csak a saját városodra keresel rá.

2010. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :D Könyvtár és mozi nincs a városunkban... (megszűnt) xD Elnézve pedig a városban a felhozatalt, hát eléggé durva, mivel szerintem nagyon primitív lányok is vannak a fiatalabbak közt, elképesztő, ahogy viselkednek. Az idősebbek közt is akadnak eléggé kirívó esetek. Nem azt kérem, hogy gyönyörű legyen, mert szerintem azért meg lehet mindenkiben találni a szépet és a jót... :D De azért fontos lenne, hogy csinos legyen, intelligens, kedves... :) Sajnos a suli se jöhet szóba, mert az is véget ért és ott is rengeteget esett a színvonal... :/


Fontos lenne azért, hogy ne olyan legyen, akinek volt már 5-6 hapsija, vagy például akit szórakozóhelyen ismersz meg, lehet, hogy 2 hét múlva teljesen új emberrel kavar, ami azért eléggé durva szerintem... :S

2010. júl. 13. 17:38
 6/107 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, te hol laksz?:D
2010. júl. 13. 17:38
 7/107 Funktasztikus ***** válasza:
nah ezt én is kérdem hogy hol lehet:D
2010. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 anonim ***** válasza:
Amit leirtál sajnos ez igy van a legtöbb lánynál.. megismertem még anno a discoban egy csajt, ugy volt h a jövöhéten szombat este találkozunk ugyanott, de akkor már egy másik fiuval volt, engem pedig meg sem ismert! Ezek után mit akarjak? A másik meg h a lányok több mindnet elvárnak egy fiutol, nehezen jössz velük össze és hidd el a többség akkor sem azért fog szeretni amilyen vagy hanem majd a pénzedért meg amit tudsz neki nyujtani.. mi pedig mit várunk el? Legyen aranyos, rendes, NORMÁLIS, csinos és szeressen azért amilyen vagyok!
2010. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 A kérdező kommentje:
Mert aki tényleg visszahúzódóbb, rendes, nem "alkoholista" és mindemellett csinos is nem tudom merre felé van... :D Mert úgy gondolom, hogy azért minden héten bulizik és seggrészegre issza magát, akkor ő nem a legértelmesebbje... Nem nagyon járok szórakozóhelyre, de nem is nagyon van minek, mivel mindenki csak részeg, meg cigizik meg üvöltő zene mellett nem lehet - szerintem - ismerkedni. Meg lehet könnyebb megnyílni, hogyha előzőleg már ismerünk valakit, nem?
2010. júl. 13. 17:50
 10/107 A kérdező kommentje:
Eléggé kiábrándító dolog, mert szerintem sokkal értelmesebb eltölteni az időt egy RENDES lánnyal, mint mondjuk kockulni... de ilyen viselkedés mellett... Valamint az is elég durva, hogy a lányok 2-3 héten belül új fiút találnak maguknak, ami szerintem elég szégyen. Nagyon sok helyen úgy van, hogy valaki vagy az ötödik fiújával/csajával van, vagy még nem volt senkije. :S Az meg, hogy nem volt senkije, nem azt jelenti, hogy pl. csúnya, szerintem...
2010. júl. 13. 17:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!