Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudok találni "rendes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok találni "rendes" lányt? :D

Figyelt kérdés

Gondolom elég hülyén hangzik a kérdés, de a városunk kicsi és nincs sok szórakozóhely. Fontos lenne olyan lányt találni, aki kedves, megértő, csinos és nem beképzelt, viszont neten rossz ismerkedni, nincs normális szórakozóhely és sokan idétlenül viselkednek (pl. ribanckodnak).


Szerintem nagyon kevés már azok száma, akire rámondható, hogy "rendes". Sajnos a lányok nagy része, akit látásból ismerek például suliból, azok felszínesek, beképzeltek, stb... :S


2010. júl. 13. 17:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/107 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert ha szétnézel a környéken, nincs értelmes hely... Közelben csak faluk vannak szinte, azokon pedig általában elég érdekes alakok vannak... Nem akarom részletezni, esetleg megbántani valakit, aki normális és falun lakik. :) Legközelebbi város, meg Barcika, az meg ugye elég messze van, meg 0 ismeretség mellett nehéz nekifogni ... :/
2010. júl. 13. 18:21
 22/107 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vallásos. :D


Köszi azért, hogy így írtok! :D


Amúgy semmilyen értelmes elfoglaltság nincs a városban, olyan hely sem, ahol például lehetne táncolni, esetleg elbeszélgetni (na jó, max. fagyizó, tópart), vagy nyugis környék... Nem tudom, mennyire vagytok errefelé járatosak, de este már veszélyes kint lenni, elég sok a rosszhírű környék, a szórakozóhelyeken nagyon sok drogos van, szóval nehéz ügy... Meg a város szórakozóhelyére inkább 14 éves kortól járnak a lányok, szóval erkölcs eléggé lent van... :S


Más ötlet?:D

2010. júl. 13. 18:24
 23/107 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hány éves vagy és mit csinálsz? (18:17)
2010. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/107 anonim válasza:
Szerintem számodra az lenne a megoldás, ha elkerülnél egy közeli városba tanulni (18:17 még mindig)
2010. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/107 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de a rendes lányok nagy része foglalt:S nem véletlenül...
2010. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/107 A kérdező kommentje:
19 vagyok és ha minden úgy alakul, megyek egyetemre tanulni :D
2010. júl. 13. 19:41
 27/107 anonim válasza:
akkor gondolom most várod a felvételi döntést. hová mégy? (18:17)
2010. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/107 anonim ***** válasza:
Én vagyok a strandos csaj:) Nem véletlenül írom. Tudom, h sokan párban mennek, de nekem volt már olyan, h ott ismerkedtem meg valakivel.
2010. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/107 A kérdező kommentje:

Aha, értem!:)


Elvileg Miskolc... :D

2010. júl. 13. 20:21
 30/107 A kérdező kommentje:
Te hol laksz? :D
2010. júl. 13. 20:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!