Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne hogy a párodnak kapcsolata volt egy k*rvával?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk tisztában voltam vele, hogy zűrös életet élt és számtalan egy éjszakás/futó kalandja volt.

Nem volt egyszerű összecsiszolódni vele, ugyanis fogalma nem volt arról mit is takar egy kapcsolat?! Mit vállal vele, lesznek kötelezettségei és nem teheti mindig azt amit csak szeretne és legfőképp nem csalhat meg és "be kell érnie" velem!

Nagyon sokáig nem bíztam meg benne, nem is akartam belebonyolódni vele egy komolyabb kapcsolatba! De valahogy beleszerettem és úgy érzem ő is belém.

Sokat faggatóztam a múltjával kapcsolatban, de nem nagyon akart róla beszélni. Azt mondta jobb nekem, ha nem tudok mindent és az már elmúlt. Mellettem teljesen megváltozott és ma már szánalmasnak látja azt az életet amit élt.

Megpróbáltam elfogadni, és nem foglalkozni a múltjával. Aztán teljesen váratlanul 3 év után közölte, hogy 1 évig "kapcsolata" volt egy k*rvával. Azóta sem tértem magamhoz.

Azt még talán megértem, hogy nem akart kapcsolatot, jó pasi, imádták a nők és ezt ki is használta...dehogy egy k*rva??? Jártak hozzá fizetős partnerek utána pedig ő d*gta semmi undor és megbotránkoztatás nélkül?

Nem tudom megérteni. Mégis milyen ember az ilyen?

Azt mondta semmit nem érzett iránta csak használta, de ettől én még nem érzem jobban magam!

És még mennyi minden van, amit nem tudok még!

Teljesen kiábrándultam! Hogy kezdhettem egy ilyen emberrel?! Akinek ennyire fontos volt a szex annak el lehet hinni, hogy "kiélte magát" érzelmek nélkül k*félt mindenkivel és higgyem el, hogy engem szeret!? És jó útra tért miattam?!


2012. aug. 21. 15:51
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/118 anonim ***** válasza:
80%

Valamilyen szinten egyet kell hogy értsek a lepontozottak táborával. Elmagyarázom miért.

Sosem ítélem el azt a nőt, aki azért csinálja, hogy a gyerekeinek enni adjon, s iskolába járassa őket.Lehet dolgozik, de ismervén a mai fizetéseket, édes kevés abból eltartani 2-3 gyereket egyedül.Sőt ezek a nők jobban ragaszkodnak a gyerekeikhez, mint a sok alkesz szülő, akik azt se tudják merre csavarog a gyerekük, vagy evett-e aznap.


Azokat a k*rvákat ítélem el, akik főiskola mellett lusták dolgozni, s ezt csinálják, csak hogy villoghassanak.

Vagy nem 1 olyan nő van, aki eltartatja magát, mert lusta dolgozni.S képes azért nagyapja korú pasikkal szexelni. S ők csak a saját luxusukért teszik.


Kérdező!Gondold végig az egészet alaposan, ha kell adj időt magatoknak, esetleg szünetet, hogy el tudd dönteni így is el tudod-e fogadni. Neked kell látnod, érezned, mennyire változott meg, s ez őszinte-e.

2012. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/118 anonim ***** válasza:
61%

Ugyan már az én páromnak meg a volt felesége táncos lány volt, azok sem különbek egy szállal sem a kurv.któl, ők nem csak b.sznak hanem még táncolnak is pluszba.

És tudok vele mit csinálni?! Nem, én akkor is imádom és szeretem őt.


Ha nem tudod elfogadni a múltját akkor lépj tovább, hidd el neked is és neki is jobb lesz.

2012. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/118 anonim ***** válasza:
76%
Azért ne általánosíts kedves utolsó.Nem mindegyik táncoslány fekszik le vendéggel.
2012. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/118 anonim ***** válasza:
13%
Én is tudtam a páromról, hogy kb. minden nap mással volt együtt. Több köztük olyan nő volt, akiknek bár fizetni nem fizettek a d*gásért, mindenkinek széttették a lábukat, aki csak szembe jött, így fizetetlen k*rvák. Túltettem magam rajta, mostmár csak én vagyok, a felesége.
2012. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/118 anonim ***** válasza:
41%
Minden k urva nő,de nem minden nő k urva.
2012. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/118 anonim ***** válasza:
91%

Emlékszem egy netes történetre egy másik portálon 1-2 éve, ahol egy ember arról panaszkodott, hogy az eljegyzésén nyögte ki a leendő apósa, hogy a jövendőbelije egy ideig a testéből élt. A srác persze rettenetesen kibukott...

Na, mintegy 1000 hozzászólással:) sikerült meggyőzni, hogy ha évek óta jól megvannak, akkor teljesen hülyeség a múlton rágódni, és végül is megvolt az eljegyzés... a lány apja meg megfőtt a saját levében a saját lányát megtagadó "erkölcseivel" együtt... (amibe, mint utóbb kiderült, a lánya gyermekkori molesztálása azért bele-belefért - annyira nem lepődtünk meg ezen kommentálók, ismerjük a hűdenagyonerkölcsösek valódi, általában valami sötét dolgot kompenzáló énjét...)

2012. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/118 anonim ***** válasza:
69%

nem minden krva ugyanolyan, max ugyanazt a foglalkozást úzi.


ennyi erővel a könyvelőkről, tanárnőkről is lehetne általánosítani, mert biztosan köztük is vannak gonosz, velejéig romlott emberek, csak az nem annyira sztereotipikus. mert ugye aki normális, társadalmilag elfogadott munkával keresi a pénzt, azt automatikusan piedesztálra emeljük a prostikkal szemben.


szerintem szakíts vele, ha ennyire nem tudsz együtt élni a tudattal.


én még nem voltam ilyen helyzetben, de valóban sok átlagnak hitt férfi jár örömlányhoz. ki ezért, ki azért. vannak, akik meg elvből nem fizetnének a szexért.

mondjuk sztem én sem, mert az olyan lenne mintha saját magamat degradálnám, hogy még arra sem vagyok képes, hogy csodálatos vonzerőmet bevetve ne tudjak összeszedni valakit.

2012. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/118 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, ahogy itt sokan te is csak feketén-fehéren látod az életet, szemléled a dolgokat, csak szélsőségekben beszélsz. A k.va az k.va és kész. Én normális életet élek és több éves kapcsolatom van, sosem csaltam meg senkit, de nem ítélem el őket, tudod miért nem, mert tudom, hogy a kényszer rákényszeríti az embert arra, hogy olyan dolgokat tegyen, amik ahhoz kellenek, hogy ne haljon éhen, hogy a gyerekét tudja iskoláztatni, etetni, felnevelni. Mennyivel jobbak azok a nők, akik bár nem hivatásosak, van munkájuk, esetleg tanulók és mégis lefekszenek minden jött-menttel, ráadásul óvszer nélkül, utána meg jönnek ide a gyikre, ahogy volt már számtalan példa rá, hogy mit csináljak, nem tudom kitől van a gyerek, vagy kérdezi kétségbeestten, hogy akkor most én vagyok a romlott nő. Egy hivatásos k.a rendszerint jár orvosi vizsgálatra, gondoskodik a védekezésről, óvszerrel óvja magát a fertőzésektől, sok tini például, sajnos van pár ismerősöm akik ilyenek még családon belül is csak megy és pár deci alkohol után más ágyában találja magát, aztán meg sír, ha a terhességi teszt két csíkot mutat.

De hogy visszatérjek a te esetedre, ha nem tudsz elvonatkoztatni a párod múltjától, ami tudom nem könnyű, de nem lehetetlen szerintem, ha megpróbálnád kicsit színesebben látni a világot, több oldalról megközelíteni a helyzetet, akkor sikeresebb lenne nem csak a kapcsolatod, de a probléma-megoldó képességed is. De az biztos, hogy bizalom nélkül nincs működőképes kapcsolat. Te neked kell érezni, tudnod megbízol-e a párodban, meg az szerintem fontosabb, mint az, hogy milyen nőket engedett be az ágyába pár évvel ezelőtt.

2012. aug. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/118 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:28

Rohadtul egyet értek, nagyon nagy igazságot írtál!


Kérdező: Neki ez a múltja, a jelene Te vagy. Hogy a jövője is te leszel-e, ahhoz neked kell eldöntened, együtt tudsz élni ezzel a tudattal, vagy nem.

Nekem sem tetszene, az biztos, de: 1. Elmondta. 2. Ennél sokkal rosszabb lett volna, ha úgy csinálja, hogy mellette komoly kapcsolata van. 3. Azért elég begyöpösödött lehetsz, ha minden körülményt, emberi értéket, személyiséget lesz@rva undorítónak tartasz valakit, csak azért, mert a testéből él. Egy válaszoló írta,.hogy sokan az utcai qrvákra gondolnak egyből, pedig több, aki másképp csinálja. És lehet, hogy te azt nem tudod éppen. Bármelyik ismerősödről, barátnődről, akit amúgy nagyon szeretsz, kiderülne ilyesmi, akkor egyből megundorodnál és elfordulnál tőle?


Apámmal nem élek együtt. Régebben volt egy rövidebb kapcsolata egy szintén hasonló foglalkozású csajjal...

Utána együtt élt 10 évig egy nővel, aki nem volt hivatásos, de sokkal undorítóbb, gusztustalanabb, gerinctelenebb volt, egy igazi élősködő, iskolázatlan, munkanélküli primitív paraszt, inkább nem akarom jellemezni. A hivatalosan k*rva csaj ehhez az ordenáréhoz képest úrihölgy volt, komolyan mondom... Én ez alapján nem ítélkezem.

2012. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/118 anonim ***** válasza:
25%

Én szakítanék vele. A prostituáltakat nem ítélem el, mert ki tudja, miért csinálja, de egyszerűen viszolyognék a páromtól, ha ilyet tudnék róla. Alapból az értékrendünk különbözne, ha azt, amit én az érzelmek kifejezésének tekintek, az számára egy pénzen megvásárolható szolgáltatás lenne csak, mint a moziba menés.


Most persze le fognak pontozni, mert itt az a nézet uralkodik, hogy "kit érdekel, ha a párom birkákat kefélő pedofil sorozatgyilkos volt, hát az még előőőttem volt" de akkor is így érzem.

2012. aug. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!