Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne hogy a párodnak kapcsolata volt egy k*rvával?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk tisztában voltam vele, hogy zűrös életet élt és számtalan egy éjszakás/futó kalandja volt.

Nem volt egyszerű összecsiszolódni vele, ugyanis fogalma nem volt arról mit is takar egy kapcsolat?! Mit vállal vele, lesznek kötelezettségei és nem teheti mindig azt amit csak szeretne és legfőképp nem csalhat meg és "be kell érnie" velem!

Nagyon sokáig nem bíztam meg benne, nem is akartam belebonyolódni vele egy komolyabb kapcsolatba! De valahogy beleszerettem és úgy érzem ő is belém.

Sokat faggatóztam a múltjával kapcsolatban, de nem nagyon akart róla beszélni. Azt mondta jobb nekem, ha nem tudok mindent és az már elmúlt. Mellettem teljesen megváltozott és ma már szánalmasnak látja azt az életet amit élt.

Megpróbáltam elfogadni, és nem foglalkozni a múltjával. Aztán teljesen váratlanul 3 év után közölte, hogy 1 évig "kapcsolata" volt egy k*rvával. Azóta sem tértem magamhoz.

Azt még talán megértem, hogy nem akart kapcsolatot, jó pasi, imádták a nők és ezt ki is használta...dehogy egy k*rva??? Jártak hozzá fizetős partnerek utána pedig ő d*gta semmi undor és megbotránkoztatás nélkül?

Nem tudom megérteni. Mégis milyen ember az ilyen?

Azt mondta semmit nem érzett iránta csak használta, de ettől én még nem érzem jobban magam!

És még mennyi minden van, amit nem tudok még!

Teljesen kiábrándultam! Hogy kezdhettem egy ilyen emberrel?! Akinek ennyire fontos volt a szex annak el lehet hinni, hogy "kiélte magát" érzelmek nélkül k*félt mindenkivel és higgyem el, hogy engem szeret!? És jó útra tért miattam?!


2012. aug. 21. 15:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/118 anonim ***** válasza:
55%

#40- ugyanazért, amiért a szappanoperák és a valóságshow-ok szereplőit... manapság aki elmakog a képernyőn 3 mondatot, az automatikusan "sztár" lesz, olyan ma már a sztárság, mint anno a szocbrigád-jelvény... gondolom hallottad a történetet Kállai Ferencről, a nemzet (nem rég elhunyt) színészéről és "Pongó művész úrról":(((

Az egy másik kérdés, hogy nyilván ezt a műfajt is lehet magas szinten űzni, de ahhoz ugye már valszeg IQ is kell, nem elég a popsi...

2012. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/118 anonim ***** válasza:
55%

41

Költői kérdés volt! A sztorit ismerem. Igazság szerint ez a rosszul értelmezett "erkölcs" hangoztatás húzott fel.

2012. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/118 anonim ***** válasza:
28%
ne ítélj h ne ítéltess!
2012. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/118 anonim ***** válasza:
64%

#42, nézd ha egy labdát feldobnak, azt le is kell csapni:)

Egyébként meg ja, én is agyrohamot kapok, ha valaki azt hiszi, hogy az "erkölcs" szó az valami szex-dolog, és akinek 1 partnere volt az az erkölcsös, és akinek 10 az az erkölcstelen.

Holott az erkölcs tökugyanaz az élet minden területén, nincs külön erkölcs a szexualitásra és külön az üzletre, vagy családi életre. Legyél tisztességes, tiszteld a másik embert, ne csapj be senkit, ne használj ki senkit, stb. A szexben is, a munkában is, a családban is, az üzletben is...

2012. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/118 anonim ***** válasza:
66%

Ja, látom tényleg megy a pontozgatás... azért mégegy számomra fontos szempontot a figyelmedbe ajánlanék, Kérdező!

Prosti még soha nem ártott nekem, és soha nem akarta a saját véleményét rám kényszeríteni... max megkérdzete, hogy igénybe akarom-e venni a szolgáltatását, és ha NEM-et mondtam, tudomásul vette.

Ellenberger a keresztény-konzervatívnak MONDOTT erénycsőszök annál inkább állandóan beleszólnának az életembe, és kényszerítenék rám a saját ideáikat...

Nos, szerinted melyik az utálatosabb???

2012. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/118 anonim ***** válasza:
64%

Én azt mondom neked, hogy hagyd el. Nyilvánvalóan képtelen vagy elfogadni a múltját, még ha ezzel értékes embert is veszítesz.

Egyébként egy prostituált gyakran többet tud adni egy férfinak, mint egy "sima" nő, mind testileg, mind lelkileg. Nem véletlenül mondják, hogy "k.rvából lesz a legjobb feleség". Lehet, hogy most te undorodsz tőle, de lehet, hogy 2 hét múlva megunja, hogy úgy nézel rá, mint egy leprásra, csak mert megbízott benned, és elmesélt a múltjából valamit, és keres egy olyan nőt, aki elfogadja a múltjával együtt.

Érdekes egyébként, hogy pont miattad tért jó útra, már ne is haragudj.

Azt javaslom, keress egy 30+ éves szűzet, azzal biztos könnyebb az élet!:)

2012. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/118 anonim ***** válasza:
56%

Az én párom is volt hivatásossal, és én is kiakadtam. Feltettem anno ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Ebben minden benne van, amit gondolok... Mi egyébként azóta is együtt vagyunk. Néha eszembe jut még a dolog, de már nem érdekel. A lényeg, hogy most velem van és bízok benne.

2012. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/118 anonim ***** válasza:
5%
Igaza van az egyik előttem szólónak. Csak félek, hogy a lepontozgató, "tisztes" emberek cukorbetegek lesznek ennyi édességtől. De most komolyan. Ha valakivel nem értetek egyet, akkor tovább olvasod. Mindenkinek joga van a véleményéhez és ahhoz is, hogy azzal ne értsen más egyet. De ez a lepontozgatás szánalmas. Bocsi az off-ért, de szánalmas ami itt folyik!
2012. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/118 anonim ***** válasza:
2012. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/118 anonim ***** válasza:
31%
Én is ugy gonolom hogy annyira különbözik az értékrendetek meg minden,hogy hosszu távon ez nem lesz jó. Nem tudom hány éves vagy,mik voltak a terveid ezzel a kapcsolattal,de szerintem ne tervezz komoly dolgokat,vagy ha ugy érzed könnyen menne,akar rögtön szakithatsz is.Ha nem aggasztana tége ennyire ez a dolog nem irnék ilyet,de mivel kiirta a kérdést és látszik mennyire ki vagy akadva,szerintem ez igy halott ügy. Egyébként nalam nem lenne szakito ok,ha mas ugy nincs,e nekem mint tudjuk nincs értékrendem,és a végletekig hiszek a csodákban.
2012. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!