Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne hogy a párodnak kapcsolata volt egy k*rvával?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk tisztában voltam vele, hogy zűrös életet élt és számtalan egy éjszakás/futó kalandja volt.

Nem volt egyszerű összecsiszolódni vele, ugyanis fogalma nem volt arról mit is takar egy kapcsolat?! Mit vállal vele, lesznek kötelezettségei és nem teheti mindig azt amit csak szeretne és legfőképp nem csalhat meg és "be kell érnie" velem!

Nagyon sokáig nem bíztam meg benne, nem is akartam belebonyolódni vele egy komolyabb kapcsolatba! De valahogy beleszerettem és úgy érzem ő is belém.

Sokat faggatóztam a múltjával kapcsolatban, de nem nagyon akart róla beszélni. Azt mondta jobb nekem, ha nem tudok mindent és az már elmúlt. Mellettem teljesen megváltozott és ma már szánalmasnak látja azt az életet amit élt.

Megpróbáltam elfogadni, és nem foglalkozni a múltjával. Aztán teljesen váratlanul 3 év után közölte, hogy 1 évig "kapcsolata" volt egy k*rvával. Azóta sem tértem magamhoz.

Azt még talán megértem, hogy nem akart kapcsolatot, jó pasi, imádták a nők és ezt ki is használta...dehogy egy k*rva??? Jártak hozzá fizetős partnerek utána pedig ő d*gta semmi undor és megbotránkoztatás nélkül?

Nem tudom megérteni. Mégis milyen ember az ilyen?

Azt mondta semmit nem érzett iránta csak használta, de ettől én még nem érzem jobban magam!

És még mennyi minden van, amit nem tudok még!

Teljesen kiábrándultam! Hogy kezdhettem egy ilyen emberrel?! Akinek ennyire fontos volt a szex annak el lehet hinni, hogy "kiélte magát" érzelmek nélkül k*félt mindenkivel és higgyem el, hogy engem szeret!? És jó útra tért miattam?!


2012. aug. 21. 15:51
 71/118 anonim válasza:
31%
Hát,nem tudom. Úgy vagyok vele,hogy maga a prostitúció,mint olyan nem ilyen egyszerű. Sok más bűncselekmény is kapcsolódik hozzá : drogok, kiskorúak foglalkoztatása, emberi szabadság korlátozása stb. Biztos okotok van arra,hogy így a védelmetekbe veszitek őket,de az én neveltetésem ezt nem igazán teszi lehetővé. De itt is olyan általánosításokat lehet olvasni,ami szerintem nem egészen így van. A belénk nevelt normák szerint ez nem egy széles kőrben elfogadott dolog és ezért szerintem nem azokat kellene megszólni,akik ezt elítélik. Valamint nem úgy kellene ezeket a nőket védeni,hogy olyasmiket állítotok pl. intelligensek,tiszták, sűrűn járnak vizsgálatra, ami a többi "normális" emberre is igaz.
2012. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/118 anonim ***** válasza:
76%

"A belénk nevelt normák szerint ez nem egy széles kőrben elfogadott dolog" - nézd kedves előző, az egyik dolog a prostitució mint problémakör a maga szerteágazó, komplex valóságával és az arról alkotott véleménnyel, és egy gyökeresen másik dolog az ítélkezés a testéből élő EMBER felett. Azok a negatívumok, amiket a prostitució kapcsán felsoroltál (" Sok más bűncselekmény is kapcsolódik hozzá : drogok, kiskorúak foglalkoztatása, emberi szabadság korlátozása stb") léteznek, csak éppen nem a lányokon múlik, hanem többségükben a lányok sérelmére valósítják meg őket. Nyugodj meg, ha itt most a kérdés a strici, a futtató erkölcse lenne, akkor nem egészen ugyanez lenne a kép, azokat a kizsákmányolókat, jelentős számban egyben bűnözőket bizony közmegvetés övezi és joggal.

Ezzel szemben a prostituált tényleg egy szolgáltató, aki kielégít egy létező igényt, és létét (mint MINDEN szolgáltató) a létező igénynek köszönheti, nyilván ha nem lenne igény az általa nyújtott szolgáltatásra, akkor nem ezzel foglalkozna. Namost az igény maga is szerteágazó, ahogy olvasom ezzel a témával foglalkozó honlapokon, a jelentős részét pl. olyan workoholic figurák teszik ki, akik életük jelen szakaszában nem áldoznának időt és energiát párkapcsolatra, de a biológiai késztetésük nyilván adott a szexre. Vagy olyan családos emberek, akiknél a szexuális élet valamiért nem kielégítő, de ezért nem szakítanák szét a családjukat, tehát ezt az igényt kielégítik máshol. Egyik sem erkölcstelen vagy bűnöző attitűd...

2012. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/118 anonim ***** válasza:
27%

"Másrészt meg én esküszöm nem értem, hogy ha azon senki nincs kiakadva, hogy a férfinek mennyi egyéjszakás kalandja volt (SZINTÉN ÉRZELEM NÉLKÜL, amelyet a Kérdező elvileg elfogadott (...)), akkor ezen a prostin miért?"


Én kiakadok a sok egyéjszakás kalandon is, de abból 1-2-t még el tudnék nézni. A különbség az, hogy ott önként megy bele a lány is, és a saját élvezetéért csinálja, a prostitúciónál meg a férfi megvesz egy másik emberi lényt arra az egy órára. Ha a szervkereskedelmet elítéljük, ezt miért nem? Ha a nő kényszerből csinálja, akkor a kliens egy nemi erőszakért fizet. (Igen, az is kényszer, ha nem tudja másképp eltartani a gyerekeit a nő.)

2012. aug. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/118 anonim ***** válasza:
0%

"Ha a szervkereskedelmet elítéljük, ezt miért nem? Ha a nő kényszerből csinálja, akkor a kliens egy nemi erőszakért fizet. (Igen, az is kényszer, ha nem tudja másképp eltartani a gyerekeit a nő.)" - Kedves előző, nem valószínű, hogy ennek az egyébként tényleg létező problémának az lenne a megoldása, hogy akkor ezt a jövedelem-forrást is elzárjuk, mondván haljon éhen bátran az illető nő gyerekestül... a szociális gondot nem a prostitúció oldaláról kell megközelíteni, hanem szociális oldalról, azt kell biztosítani a szociálpolitika eszközével, hogy minél kevesebb nő kerülhessen ilyen helyzetbe. Másfelől a szolgáltatást igénybe vevőtől se várhatod el, hogy nyomozást folytasson, az illető hölgy szociális kényszerből, avagy szabad választásából nyújt efféle szolgáltatást.

Azt meg, hogy a prostituciót törvényileg be lehet tiltani, azt a történelem folyamán mindig csak a hardcore diktátorok hitték... már a softabb diktatúrák is pro forma tiltott, de valójában tűrt jelenségként kezelték.

Úgy tűnik, a dolog egyirányú út, tudomásul kell venni, hogy egy emberi társadalomban létezik az erre való igény, ami életre hívja az igényt kielégíteni akaró szolgáltatókat, ennyi.

2012. aug. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/118 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt, hogy szegény nő nem tudja eltartani a gyerekeit és ezért k*rvának áll. És még őket kell sajnálni és stb.

Az általam említett prostinak nincsenek gyerekei, nem hiszem hogy valaha is akarna. Volt egy lakása a "munkának" egy pedig "magánéletnek" és jobban keresett mint egy átlag ember tisztes munkából. Semmi gondja nem volt b*szott mert ahhoz értett, és könnyű pénzkeresési lehetőség.

Majd kiment külföldre, hogy még többet akasszon amíg még nem épül le teljesen és tudja csinálni.

Ennyi a történet és továbbra sem tudok együtt érezni és megérteni sem tudom a krvákat...kövezettek meg, de azokat sem akik így tartják el a gyerekeiket..

2012. aug. 23. 11:51
 76/118 anonim ***** válasza:
22%
uram isten...méghogy neveltetés...hahaha...hülye àlszent majmok...bezzeg félreba.szni meg pénzért hàzasodni ér
2012. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/118 anonim ***** válasza:
100%
"és megérteni sem tudom a krvákat...kövezettek meg" Kérdező, ugyan miért köveznénk meg??? Csak arra próbálunk rávenni, hogy vedd már észre, te ítélkezel mások felett, te sertepertélsz kőkupacok között, és köveznéd a nem neked tetsző értékrendet követőket.
2012. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/118 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező ha nem tudod elfogadni lépj tovább, majd talál magának olyan csajt aki a múlton nem fog fennakadni.Te meg keress magadnak szűz férfit, mert az is baj lesz, hogy már volt neki csaja, most abba kötsz bele, hogy prostival volt legközelebbinél nem lesz prosti így ott meg az lesz a a baj, hogy már más is nyalta a farkát


Nem te miattad tért jó útra, hanem azért mert agyilag felfogta, hogy amit csinál az nem jó dolog.

2012. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/118 anonim ***** válasza:
100%
2:30-as mondtam én olyat, hogy a prostituáltat kell büntetni? Én őt áldozatnak tekintem, a kliens és a strici/madám büntetendő, a prostituáltnak meg lehetőséget kellene nyújtani, hogy enélkül is eltartsa a családját.
2012. aug. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/118 anonim ***** válasza:
67%
"hogy a prostituáltat kell büntetni? Én őt áldozatnak tekintem, a kliens és a strici/madám büntetendő," - miért akarsz te bárkit is büntetni, miért zavar téged ennyire, hogy a szexualitás szolgáltatásként is elérhető azok számára, akiknek erre igényük van? Pláne, ha azt elértük, hogy senki se azért kényszerüljön erre a tevékenységre, mert önhibáján kívül nincs más lehetősége...
2012. aug. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!