Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne hogy a párodnak kapcsolata volt egy k*rvával?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk tisztában voltam vele, hogy zűrös életet élt és számtalan egy éjszakás/futó kalandja volt.

Nem volt egyszerű összecsiszolódni vele, ugyanis fogalma nem volt arról mit is takar egy kapcsolat?! Mit vállal vele, lesznek kötelezettségei és nem teheti mindig azt amit csak szeretne és legfőképp nem csalhat meg és "be kell érnie" velem!

Nagyon sokáig nem bíztam meg benne, nem is akartam belebonyolódni vele egy komolyabb kapcsolatba! De valahogy beleszerettem és úgy érzem ő is belém.

Sokat faggatóztam a múltjával kapcsolatban, de nem nagyon akart róla beszélni. Azt mondta jobb nekem, ha nem tudok mindent és az már elmúlt. Mellettem teljesen megváltozott és ma már szánalmasnak látja azt az életet amit élt.

Megpróbáltam elfogadni, és nem foglalkozni a múltjával. Aztán teljesen váratlanul 3 év után közölte, hogy 1 évig "kapcsolata" volt egy k*rvával. Azóta sem tértem magamhoz.

Azt még talán megértem, hogy nem akart kapcsolatot, jó pasi, imádták a nők és ezt ki is használta...dehogy egy k*rva??? Jártak hozzá fizetős partnerek utána pedig ő d*gta semmi undor és megbotránkoztatás nélkül?

Nem tudom megérteni. Mégis milyen ember az ilyen?

Azt mondta semmit nem érzett iránta csak használta, de ettől én még nem érzem jobban magam!

És még mennyi minden van, amit nem tudok még!

Teljesen kiábrándultam! Hogy kezdhettem egy ilyen emberrel?! Akinek ennyire fontos volt a szex annak el lehet hinni, hogy "kiélte magát" érzelmek nélkül k*félt mindenkivel és higgyem el, hogy engem szeret!? És jó útra tért miattam?!


2012. aug. 21. 15:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/118 A kérdező kommentje:

"Az az igazság, hogy két ennyire különböző ember nem biztos, hogy boldog lesz egymás mellett!"- Ez foglalkoztat már mióta és most itt a ráadás!

Köszönöm a kommenteted, mintha az én gondolataimat írtad volna le!

2012. aug. 21. 16:36
 22/118 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen bőszülten csak az "undorodik" meg tombol az örömlányokra, aki nem ismer prostituáltat. Teljesen normális, kedves és intelligens lányok is akadnak közöttük, egy jó része, kifejezetten művelt. Megkockáztatnám, műveltebb, mint a harci ténsasszonyok, akik itt kórusban virtuálisan köpködik őket. És itt nem az útszéli, tanyasi kényszerprostikra gondoltam, mert azt hiszem, a többség velük azonosítja az örömlányokat, hiszen csak őket látja.
2012. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/118 anonim ***** válasza:
64%
nekem soha nem kéne ilyen férfi. hogy miért? mert szellemileg és lelkileg totál igénytelen.....
2012. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/118 anonim ***** válasza:
29%
Hmmm. Arról, hogy ki az igénytelen, valamennyiünknek a gondolatai, az írása árulkodik. Meg a pitiáner kis pontozási bosszúhadjárata. )))
2012. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/118 A kérdező kommentje:

ma 16:37 Már ne haragudj, de nem is akarok megismerni semmilyen k*rvát! Lehet neveltetésemből adódik, de bennem még van erkölcsösség ami a mai világból hiányzik. Nőnek születtem és büszke is vagyok rá, hogy nem ment át rajtam a fél világ pénzért vagy pénz nélkül.

Az pedig végképp nem érdekel, hogy esetleg intelligensek, ápoltak, miért csinálják azt amit csinálnak stb. A k*rva az k*rva..eladta a testét, nekem pedig jogom van a véleményemhez.

Undorítónak és női nem meggyalázójának tartom őket.

Ugyanakkor mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, ha nekik jó csinálják.

De ne akarj már engem meggyőzni arról, hogy nincs ebbe semmi rossz és ugyan olyan emberek mint bárki más!

2012. aug. 21. 16:47
 26/118 anonim válasza:
58%

" Ilyen bőszülten csak az "undorodik" meg tombol az örömlányokra, aki nem ismer prostituáltat. Teljesen normális, kedves és intelligens lányok is akadnak közöttük, egy jó része, kifejezetten művelt "


Véleményem szerint mégse olyan tökéletesek,mert normális lelkületű nő,olyan,akinek van önbecsülése nem dobja magát oda minden jöttmentnek. Többet ér nekik a pénz, mint a tisztessége (ezt nem a szűzességre értettem). Valahogy soha nem értettem,hogy hogy tud egy nő idáig lealacsonyodni.Ha művelt,és intelligens akkor elmegy titkárnőek vay szerez magának egy pénzes pasit.

Bocsi az off-ért,mert a kérdésedre válaszolni nem tudok érdemben. Én kidobnám,mert az én értékrendenbe ez nem fér bele,de ez én vagyok.

2012. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/118 anonim ***** válasza:
43%
tipikus buta liba vagy! minek faggatózol ha nem akarod tudni a választ? minek jöttél össze vele ha tudtad h zavart az előélete? én soha nem kérdeztem a férjemet a multjáról. volt amiről beszélt,volta amiről nem.mit számít amúgy h mi volt előtted??? ha ezért kiábrándultál nem is szeretetted őt igazán,te egy álomképet szerettél, és a valóság már nem tetszik
2012. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/118 anonim ***** válasza:
73%

Először is szeretném leszögezni hogy bár én sem rajongok az említett hivatást űző nőkhöz, távolabbi ismerettségi körömben van egy hölgy aki egyedül maradt 3 kisgyerekkel, és mivel a rendes fizetéséből nem bírja etetni őket, mellékállásként ilyetén munkát végez.

Vannak azért akiknek nem az erkölcseikkel vannak gondok.


Témához visszatérve: azért neked is igazad van. Akár még nemi betegséget is elkaphattál volna tőle, akármilyen régen volt ez a kapcsolat.

Meg hát belegondolni tényleg vicc, egy normális férfi nehogy már ne találjon jobb kapcsolatot.

Mert azt még talán megérteni ha kipróbálja, de hogy kapcsolatban legyen vele...

Valószínűleg csak a szakítás erre a megoldás.

Kétlem hogy túl tudnád tenni magad a dolgokon, ha ennyire nyomja az erkölcseidet az eset.

2012. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/118 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, az nem erkölcs, hogy egy számodra ismeretlen embert dühöngve köpködsz. Ez aztán tényleg távol az általam ismert "erkölcs" fogalmától. Nem egy kulturkörben szocializálódtunk azt hiszem. De szerintem csak szidd a többi embert lelkesen, ez egy ilyen hely, ehhez látod, akadnak társak bőven. )))
2012. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/118 anonim ***** válasza:
58%

mi a baj azzal ha k.urvához járt? pénzért akár? egy nővel elő se fordulhat h csak szexelni jár össze valakivel mert nem vágyik kapcsolatra? dehogy nem! te nyilván szűz mária voltál mindig.nyilván olyasmiket is megélhetett amiket egy szűzmáriával nem és ki akarta próbálni,amit tökéletesen megértek pedig én nő vagyok


jó útra tért!! miért rossz úton járt? csak szerinted max!


ha akarsz higgy neki,ha te benned megtalálta amit keresett nem fog félrelépni,de te már most nem nézed ki belőle h szeret és őszinte,úgy beszélsz róla h az embernek a bicska kinyílik a zsebében. neki kéne lelépnie tőled amiért így állsz hozzá csak mert SZTED régen rossz éelű volt-amihez konkrétan 0 közöd van

2012. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!