Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne hogy a párodnak kapcsolata volt egy k*rvával?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk tisztában voltam vele, hogy zűrös életet élt és számtalan egy éjszakás/futó kalandja volt.

Nem volt egyszerű összecsiszolódni vele, ugyanis fogalma nem volt arról mit is takar egy kapcsolat?! Mit vállal vele, lesznek kötelezettségei és nem teheti mindig azt amit csak szeretne és legfőképp nem csalhat meg és "be kell érnie" velem!

Nagyon sokáig nem bíztam meg benne, nem is akartam belebonyolódni vele egy komolyabb kapcsolatba! De valahogy beleszerettem és úgy érzem ő is belém.

Sokat faggatóztam a múltjával kapcsolatban, de nem nagyon akart róla beszélni. Azt mondta jobb nekem, ha nem tudok mindent és az már elmúlt. Mellettem teljesen megváltozott és ma már szánalmasnak látja azt az életet amit élt.

Megpróbáltam elfogadni, és nem foglalkozni a múltjával. Aztán teljesen váratlanul 3 év után közölte, hogy 1 évig "kapcsolata" volt egy k*rvával. Azóta sem tértem magamhoz.

Azt még talán megértem, hogy nem akart kapcsolatot, jó pasi, imádták a nők és ezt ki is használta...dehogy egy k*rva??? Jártak hozzá fizetős partnerek utána pedig ő d*gta semmi undor és megbotránkoztatás nélkül?

Nem tudom megérteni. Mégis milyen ember az ilyen?

Azt mondta semmit nem érzett iránta csak használta, de ettől én még nem érzem jobban magam!

És még mennyi minden van, amit nem tudok még!

Teljesen kiábrándultam! Hogy kezdhettem egy ilyen emberrel?! Akinek ennyire fontos volt a szex annak el lehet hinni, hogy "kiélte magát" érzelmek nélkül k*félt mindenkivel és higgyem el, hogy engem szeret!? És jó útra tért miattam?!


2012. aug. 21. 15:51
 81/118 anonim ***** válasza:
65%
Én is kiakadnék mint te. Érdekes hogy sok válaszoló akarja beadni hogy a k.rvák igazából tiszták, erkölcsösek és intelligensek. Ez nyilván nem igaz.
2012. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/118 anonim ***** válasza:
25%
...mert nyilván csak az előítéleteidre támaszkodsz te is, kedves 81.
2012. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/118 anonim ***** válasza:
36%
kedves #81, tudod, prostituáltnak lenni, az egy munka. Ergo nyilván van köztük ilyen ember is, olyan is, meg amolyan is... hasonlóan a más foglalkozásokat űző emberekhez.
2012. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/118 anonim ***** válasza:
69%
annyi a ku.rvákat szinte már támogató hozzászólás van itt, hogy az az érzésem, néhány hozzászóló űzi ezt a nemes szakmát....................vagy űzte.........
2012. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/118 anonim ***** válasza:
31%
Igen, lehet, hogy űzi és lehet, hogy űzte... de miért baj ez?
2012. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/118 anonim ***** válasza:
35%
Kedves utolsó, azt gondolom, hogy adott populációban ez pontosan így van. A hentesek, fodrászok, orvosok között is van aki lehúz, becsap, visszaél a bizalmaddal, tehát erkölcstelen, meg a prostituáltak között is. És hát mindkét táborban létezik az ellenkezője is - szerencsére.
2012. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/118 anonim ***** válasza:
21%
Kedves örömlány-ellenes kétkedő, a lepontozások dacára, de, igen, az egy munka, és ugyanúgy lehet tisztességesen és tisztességtelenül is művelni. Mint ahogy itt éppen egy kolléga megjegyezte... és lehet minden más munkát tisztességtelenül is. A lényeg, hogy valaki azt, amit ígért, megfelelő színvonalon, becsülettel tegye, a vevő, ügyfél stb. legnagyobb megelégedésére. A tisztességes örömlány tiszta, igényes, művelt, vigyáz az egészségére, és művészi szinten nyújt olyan szolgáltatást, amit az őt gyalázó ténsasszonyok még csak könyvben sem olvastak. És nem könnyű munka, sok odafigyelést, türelmet, elhivatottságot igényel, mármint akkor, ha valaki hivatásnak tekinti és nem kényszerből teszi. Amúgy nem vagyok sem gyakorló, sem obsitos prostituált, férfi vagyok és irodai alkalmazott, valami középvezető.
2012. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/118 A kérdező kommentje:

"tisztességes örömlány" és "erkölcsös k.rvák"???? Úr isten, miféle emberek válaszolgatnak itt! Léccives fejezzétek be a kommentelést, mert felfordul tőletek a gyomrom és nyugodtan nevezhettek álszentnek, prűdnek stb. nem érdekel.

Elfogadom a véleményeteket, (megérteni nem tudom), de már túl sokszor hangoztattátok...ha lehetne letörölném a kérdésemet, mert már elegem van ebből a témából.

Szánalmas ami a mai világban folyik, egyszerűen felfoghatatlan....

2012. aug. 25. 17:59
 89/118 anonim ***** válasza:
76%
Nézd Kérdező, az ember a tetteiért vállalja a felelősséget, ez pl. egy alapvető erkölcsi kérdés. Tehát ha te erkölcsös embernek véled magad, akkor azzal, hogy kiírtad ide a kérdésedet, vállaltad azt, hogy kapsz véleményeket, hideget és meleget egyaránt. Ha erkölcsös embernek tartod magad, akkor nyilván emelt fővel vállalod, és nem korlátozni akarsz bárkit is a saját véleménye kifejtésében. Na, ez pl alapvető erkölcs: tiszteletben tartani más ember jogát a saját véleményéhez, annak kifejtéséhez.
2012. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/118 anonim ***** válasza:
41%
Azt hiszem, kedvez kérdező, ezen a sztrádán te mész szembe a forgalommal.
2012. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!