Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne hogy a párodnak kapcsolata volt egy k*rvával?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk tisztában voltam vele, hogy zűrös életet élt és számtalan egy éjszakás/futó kalandja volt.

Nem volt egyszerű összecsiszolódni vele, ugyanis fogalma nem volt arról mit is takar egy kapcsolat?! Mit vállal vele, lesznek kötelezettségei és nem teheti mindig azt amit csak szeretne és legfőképp nem csalhat meg és "be kell érnie" velem!

Nagyon sokáig nem bíztam meg benne, nem is akartam belebonyolódni vele egy komolyabb kapcsolatba! De valahogy beleszerettem és úgy érzem ő is belém.

Sokat faggatóztam a múltjával kapcsolatban, de nem nagyon akart róla beszélni. Azt mondta jobb nekem, ha nem tudok mindent és az már elmúlt. Mellettem teljesen megváltozott és ma már szánalmasnak látja azt az életet amit élt.

Megpróbáltam elfogadni, és nem foglalkozni a múltjával. Aztán teljesen váratlanul 3 év után közölte, hogy 1 évig "kapcsolata" volt egy k*rvával. Azóta sem tértem magamhoz.

Azt még talán megértem, hogy nem akart kapcsolatot, jó pasi, imádták a nők és ezt ki is használta...dehogy egy k*rva??? Jártak hozzá fizetős partnerek utána pedig ő d*gta semmi undor és megbotránkoztatás nélkül?

Nem tudom megérteni. Mégis milyen ember az ilyen?

Azt mondta semmit nem érzett iránta csak használta, de ettől én még nem érzem jobban magam!

És még mennyi minden van, amit nem tudok még!

Teljesen kiábrándultam! Hogy kezdhettem egy ilyen emberrel?! Akinek ennyire fontos volt a szex annak el lehet hinni, hogy "kiélte magát" érzelmek nélkül k*félt mindenkivel és higgyem el, hogy engem szeret!? És jó útra tért miattam?!


2012. aug. 21. 15:51
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/118 anonim ***** válasza:
78%

Ez hihetetlen.. lehet erkölcsösen, tisztességesen k.rvának lenni? És lehet hogy egy orvos tisztességtelen? gondolom szerinted drogot árulni is lehet becsületesen. Nem hiszem el hogy a kvákat igy véditek. Attól hogy esetleg te vagy ismerősöd az, még nem fog rátok felnézni senk, sőt fúj. Az ilyet nem reklámozza senki. "Te mivel foglalkozol? -Vegyészmérnök vagyok, és te mit csinálsz? - Magányos, unatkozó férfiak üritenek belém 5000ért, de nagyon tehetséges vagyok és nem vágok át senkit."

Nem értem hogy mondhatjátok csak egy munkának. "Mi akarsz lenni ha nagy leszel? -ku.rva" vagy miiii? Fúúúúj

2012. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/118 anonim ***** válasza:
4%
Nem is akarunk téged megtéríteni, kedves 92-es. Gondolkozz csak így, gyűlölködj, öklendezz kedvedre! Szép, erényes emberi tulajdonság ez, biztos követendő is!
2012. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/118 anonim ***** válasza:
25%

"Ez hihetetlen.. lehet erkölcsösen, tisztességesen k.rvának lenni? És lehet hogy egy orvos tisztességtelen?" - hát ez kb annyira hihetetlen, mint hogy a nyár után ősz jön... biztos valakinek az is hihetetlen valakinek, de ez van. Ahogy van tisztességtelen orvos is, meg tisztességes prostituált is...

Ugyanis tisztesség =/= keresztény-konzervatívnak MONDOTT erkölcs...

Ja, és ha az érintettséget firtatod, férfi vagyok, informatikus, és eddig soha nem vettem igénybe ilyen szolgáltatást. Ahogy sok más szolgáltatást se, de ettől még nem állok neki negálni sem a szolgáltatást, sem a szolgáltatót, sem az igénybe vevőt...

2012. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/118 anonim ***** válasza:
21%
Ja és: "ondolom szerinted drogot árulni is lehet becsületesen." -hogyne lehetne. A drogot tisztességesen árusítót patikusnak hívják. Ezzel se találkoztál még? Van egy ilyen GYÓGYSZERTÁR feliratú hely, és ott kap némi pénzért morfint meg kokaint meg többféle drogot az, akinek erre méltányolható okból van szüksége.
2012. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/118 anonim ***** válasza:
87%

igen, munka. na de milyen?? persze tanulás és/vagy fizikai munka helyett valóban könnyebb egyszerűen csak szétdobni a lábakat, aztán hagyni hogy jó pénzért valaki csak úgy érzelemmentesen belénkürítsen.... Jah...és ez még ha tiszteségesen csinálja az ember, erkölcsös is...semmi probléma nincs vele..


Meg a nagy túróst! A kur.vaság soha nem erkölcsös, nem tisztességes, hanem inkább szánalomraméltó foglalkozás azok számára akik a munka szót nem teljesen értik..viszont annál inkább szeretik a könnyebbik oldalról megfogni a dolgokat, és van hozzá gusztusuk hogy ezt tegyék a saját testükkel, az életükkel! Úgyhogy lehet itt hadoválni, hogy néhány ku.rva milyen intelligens és hogy ezer évvel ezelőtt is menő volt ku.rválkodni, na de nehogymár ezt valami jó dolognak, vagy elfogadható pénzszerzési módnak tartsuk...mert egyáltalán nem az!

2012. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/118 anonim ***** válasza:
21%
96-os, nem rosszabb, mint a te munkád és nem erkölcstelenebb. De te ezt nem érted és én nem is akarlak meggyőzni erről. Nyugodtan rázzátok csak az öklötöket az ilyen-olyan feslett erkölcsű cédák ellen az ártézi kútnál a többi nénivel, de ettől még a helyzet nem változik, és én nem is ostobázlak, bolondozlak, stb. le benneteket, te így látod, rendben van. Ha jól tudom, az örömlányok sem szoktak köpködni rátok, csak ti szoktatok köpködni az örömlányokra. Egyoldalú gyűlölethadjárat ez, az emberi természet tükre, az irigy gonoszság felszínre törése. A világon ez úgy van, tudod, hogy minden idősebb és csúnyább, elhanyagoltabb feleségnek az összes nő, aki jobban néz ki nála vagy sikeresebb, az mind-mind cafka, céda, luvnya, riherongy, stb. stb. És hát természetesen erkölcstelen, sár és mocsár, dagonya és köpedelem. Mondja vagy rikoltja ezt minden vicsorgó embergyűlölő. De nem akarlak befolyásolni, nyilván te vagy az erkölcsi magaszt magad szerint, hát legyen így, neked, a te kívánságod szerint.
2012. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/118 anonim ***** válasza:

Én nem nézem le a prostikat, csak a klienseiket, de azért pár ilyen "az is tisztességes munka" érvelőt megnéznék abban a szituációban, ahol megkérdezi a gyerekeit, milyen foglalkozást akar majd választani:

- Mi leszel, ha nagy leszel, kislányom?

- Ku.rva!

- Jó döntés, kislányom, mert az jól keres, és mindig van rá kereslet. És te, kisfiam, mi leszel?

- Vagy strici, vagy drogdíler, még nem döntöttem.

- Legyél inkább strici, az kevésbé kockázatos és jól meg lehet belőle élni.

2012. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/118 anonim ***** válasza:
100%

"könnyű munka, sok odafigyelést, türelmet, elhivatottságot igényel, mármint akkor, ha valaki hivatásnak tekinti"


Beszarok, komolyan, ez olyan, mintha egy orvosról vagy professzorról beszélnél xD

2012. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/118 anonim ***** válasza:
53%
#98, nehéz jó példát írni, ha az embert elvakítja a gyűlölet. Itt az sántít, hogy stricinek vagy drogílernek lenni bűncselekmény, ezzel szemben szexuális szolgáltatást nyújtani meg teljesen legális dolog. És hát ja, vannak foglalkozások, aminek nem örül egy szülő, de tudomásul veszi. Én egyáltalán annak nem örülnék, ha a gyerekemet a foglalkozás-választásban a pénz motiválná elsődlegesen, vagy ha törtető karrierista lenne.
2012. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/118 anonim ***** válasza:

"nem rosszabb mint a te munkád és nem erkölcstelenebb." ?!

Ez a kész átverés, vagy mi? :D

Akkor vegyél feleségül egy nagyon erkölcsös kvát, ki fogjátok egymást egészíteni valószínüleg, és legyél rá büszke. Tudod mit csinál egy k. vagy csak beszélsz össze vissza? Hogy ne lenne erkölcstelen? Ez nem csak egy munka, ez egy utolsó és undorító pénzkeresési lehetőség. Megértem hogy vannak olyanok akiknek ez maradt mert etetni kell a gyerekeket, sajnálom őket, de nem lehet úgy beszélni róluk mint egy kutatóról/tanárról/takarítóról stb, más kategória. Akinek az anyukája az, inkább maradjon csöndbe, hiába magasztalod őket, nem lesz kevésbé gyomorforgató. Na mindegy, legyetek amik akartok én a részemről könyvvizsgáló vagy top menedzser szeretnék lenni és ezért tanulok is, inkább mint hogy idegenek belém ürítsenek.

L21

2012. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!