Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne hogy a párodnak kapcsolata volt egy k*rvával?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk tisztában voltam vele, hogy zűrös életet élt és számtalan egy éjszakás/futó kalandja volt.

Nem volt egyszerű összecsiszolódni vele, ugyanis fogalma nem volt arról mit is takar egy kapcsolat?! Mit vállal vele, lesznek kötelezettségei és nem teheti mindig azt amit csak szeretne és legfőképp nem csalhat meg és "be kell érnie" velem!

Nagyon sokáig nem bíztam meg benne, nem is akartam belebonyolódni vele egy komolyabb kapcsolatba! De valahogy beleszerettem és úgy érzem ő is belém.

Sokat faggatóztam a múltjával kapcsolatban, de nem nagyon akart róla beszélni. Azt mondta jobb nekem, ha nem tudok mindent és az már elmúlt. Mellettem teljesen megváltozott és ma már szánalmasnak látja azt az életet amit élt.

Megpróbáltam elfogadni, és nem foglalkozni a múltjával. Aztán teljesen váratlanul 3 év után közölte, hogy 1 évig "kapcsolata" volt egy k*rvával. Azóta sem tértem magamhoz.

Azt még talán megértem, hogy nem akart kapcsolatot, jó pasi, imádták a nők és ezt ki is használta...dehogy egy k*rva??? Jártak hozzá fizetős partnerek utána pedig ő d*gta semmi undor és megbotránkoztatás nélkül?

Nem tudom megérteni. Mégis milyen ember az ilyen?

Azt mondta semmit nem érzett iránta csak használta, de ettől én még nem érzem jobban magam!

És még mennyi minden van, amit nem tudok még!

Teljesen kiábrándultam! Hogy kezdhettem egy ilyen emberrel?! Akinek ennyire fontos volt a szex annak el lehet hinni, hogy "kiélte magát" érzelmek nélkül k*félt mindenkivel és higgyem el, hogy engem szeret!? És jó útra tért miattam?!


2012. aug. 21. 15:51
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/118 anonim ***** válasza:
"Na mindegy, legyetek amik akartok én a részemről könyvvizsgáló vagy top menedzser szeretnék lenni és ezért tanulok is" - Attól tartok, kicsit túl egyszerű a világképed... írd már be a google-ba azt a teljesen ártalmatlan szókapcsolatot, hogy "egyetemista lányok" és aztán lepődj a keresési eredményen... azt csak a nagyon egybitesek hiszik, hogy csak IQ-minusz hölgyek fordulnak elő a szexiparban...
2012. aug. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/118 anonim ***** válasza:
ráadásul nem vagyok sem öreg, sem elhanyagolt, sem ronda feleség...sőt, a férjem soha nem vett igénybe ilyen alja szolgáltatásokat mint amiket te nyújtasz és a nyakamat rá, hogy mégcsak eszében sincs...sőt, nem is lesz soha. 27/nő
2012. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/118 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz, 104-es?? :o) Én voltam a 97-es. Mit folytatok én? Milyen vacak életem lesz? 60 éves gyógypedagógus vagyok és férfi... miről van szó? Nekem nem lesz életem, nekem volt és nem cserélném el senkivel, nagyszerű gyerekeim vannak, és csodálatos feleségem, mit nem kellene csinálnom? Nem is értem...
2012. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/118 anonim ***** válasza:

#104 " Életemben EGY férfi volt/van/lesz, ez pedig a FÉRJEM!" - egészségedre. Tudod, ez nem szégyen, de nem is érdem, hanem állapot, teljesen közömbös információ, kb, mint a "holnap 26 fok meleg lesz"...

Te így éled az életed, mert neked nyilván ez a jó, rendben van. De hidd el, ettől a világon semmi okod, se jogod lenézni azt, akinek 10 vagy 100 szexuális partnere volt... ő meg olyan, ő meg úgy éli az életét, és AZ IS RENDBEN VAN. A szexualitás MAGÁNÜGY.

2012. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/118 anonim ***** válasza:
108-as, mi ebben a hihetetlen? Ha van ebédidődben pár perced Budapesten, megmutatom magam. Írhatnám, hogy jobban örülnék, ha 20 éves suhanc lennék, de nem írom, nem vagyok elégedetlen a sorsommal és ma sem csinálnék sok dolgot másképp, mint amit csináltam. Nem is látom be, mi okom lenne azt írni, hogy 60 éves férfi vagyok, ha nem vagyok az.
2012. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/118 anonim ***** válasza:
100%

az összes örömlànyellenes hulladék kis levélkét kapott. Ha nem tetszik valami, lehet véleményt irni, esetleg felkeresni, ha kell, hàzhoz megyek, és elbeszélgetünk arrol, mi a helyes, és mi nem. Vàrom a vàlaszokat, szarràgok!!!!


23/l, aki a semmiböl indult, és éhezett!!!

2012. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/118 anonim ***** válasza:

kedves utolsó! én is megkaptam a fantasztikusan intelligens és sokatmondó üzenetedet.... ezzel csak pont azt bizonyítottad be, hogy nekünk van igazunk. Sajnálom...sajnállak... Remélem, egyszer majd normális, tisztességes munkából is meg tudsz majd élni.


U.I.:a férjem garantáltan nem fog megcsalni, hiába szeretnéd...főleg nem veled. Van ez így. ;)

2012. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/118 anonim ***** válasza:
56%
"de erkölcsileg nem hasonlítható össze egy olyan nő akinek életében 1 férfi volt... egy olyannal, aki a szó szoros értelmében ku.rva és csak az nem tömte meg aki nem akarta! hoppá! ne keverjük a szezont a fazonnal." - valóban ne keverjük a szezont a fazonnal, az erkölcsnek érintőleg sincs semmi köze a szexuális partnerek számához. Sőt, a legerkölcstelenebb húzásokat a szexben pont a "magukat tisztességesnek mondó" csajok tudják elkövetni, pl. amikor abbahagyják a fogamzásgátlót, de erről elfelejtenek szólni a párjuknak... na ilyent pl. még hivatásosról sosem hallottam... a "majd, ha a kezében tartja, majd megenyhül" vartyogást...
2012. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/118 anonim ***** válasza:
100%

juuujj, mennyi butaság...

hagyjuk. nincs kedvem vitázni senkivel sem.

de ettől még a ku.rva csak ku.rva marad......aki az én szememben soha nem lesz sem erkölcsös, sem igényes, sem intelligens...stbstb. ennyi.

2012. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/118 anonim ***** válasza:
70%
Nézd előző, végül is megértelek, mindenkinek kell egy ellenségkép... én az ilyen "nőegyletekbe" meg "szülőegyletekbe" tömörülő unatkozó, eltartott, egymást hergelő "tisztességes úriasszonyokkal" vagyok hasonlóan... nálunk szerencsére nincs sok befolyásuk, de ahol sokan vannak az ottani életformának köszönhetően - lásd USA - meglehetősen pokollá tudják tenni sok ember életét (a férjeikén meg a gyerekeikén túl is, ami evidens)...
2012. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!