Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne hogy a párodnak kapcsolata volt egy k*rvával?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk tisztában voltam vele, hogy zűrös életet élt és számtalan egy éjszakás/futó kalandja volt.

Nem volt egyszerű összecsiszolódni vele, ugyanis fogalma nem volt arról mit is takar egy kapcsolat?! Mit vállal vele, lesznek kötelezettségei és nem teheti mindig azt amit csak szeretne és legfőképp nem csalhat meg és "be kell érnie" velem!

Nagyon sokáig nem bíztam meg benne, nem is akartam belebonyolódni vele egy komolyabb kapcsolatba! De valahogy beleszerettem és úgy érzem ő is belém.

Sokat faggatóztam a múltjával kapcsolatban, de nem nagyon akart róla beszélni. Azt mondta jobb nekem, ha nem tudok mindent és az már elmúlt. Mellettem teljesen megváltozott és ma már szánalmasnak látja azt az életet amit élt.

Megpróbáltam elfogadni, és nem foglalkozni a múltjával. Aztán teljesen váratlanul 3 év után közölte, hogy 1 évig "kapcsolata" volt egy k*rvával. Azóta sem tértem magamhoz.

Azt még talán megértem, hogy nem akart kapcsolatot, jó pasi, imádták a nők és ezt ki is használta...dehogy egy k*rva??? Jártak hozzá fizetős partnerek utána pedig ő d*gta semmi undor és megbotránkoztatás nélkül?

Nem tudom megérteni. Mégis milyen ember az ilyen?

Azt mondta semmit nem érzett iránta csak használta, de ettől én még nem érzem jobban magam!

És még mennyi minden van, amit nem tudok még!

Teljesen kiábrándultam! Hogy kezdhettem egy ilyen emberrel?! Akinek ennyire fontos volt a szex annak el lehet hinni, hogy "kiélte magát" érzelmek nélkül k*félt mindenkivel és higgyem el, hogy engem szeret!? És jó útra tért miattam?!


2012. aug. 21. 15:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/118 anonim ***** válasza:
19%
Hát téged minősít a meglátásod.Akkor hagy ott,és élj egyedül:D
2012. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/118 anonim ***** válasza:
60%
Kedves kérdező, a leírtakból úgy vélem, hogy te viszont egy patyolatgyolcs oltáron álló erényes szűz vagy. Aki meg nem az, az egy rohadt állat. Jól gondolom?
2012. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/118 anonim ***** válasza:
62%

Egy nálam idősebb férfi barátom nekem is bevallotta, hogy volt már együtt prostituálttal, amin én szintén nagyon meglepődtem, de valahogy úgy kerekedett ki az egész, hogy a pasiknál ez nem egy nagy szám, ráadásul nem is ritka még a normális életet élő férfiak között sem. Én nem tudom ez mennyire igaz, de a barátom nem egy alsó rétegből jött valaki, hanem egy jó munkával rendelkező, átlagos férfi és az ő barátai is. Szóval ez vagy tényleg nem is olyan ritka dolog mint mi hittük, vagy én vagyok nagyon naiv, hogy elhittem. Hozzáteszem van szerencsém sűrűn egy úton járni, ahol törzshelye van egy ilyen lánynak, hozzák-viszik, és nem telik bele 5 percbe már jön a következő kuncsaft, teljesen átlagos férfiak.


Szó ami szó, én már elfogadtam ezt a dolgot, a férfiak nagyon másként működnek ilyen téren mint mi, de ha csak a múltjában van ez a gond, szerintem ne befolyásoljon. Neked is lehet még olyan dolog amit megbánsz, és nem hiszem hogy örülnél, ha a jövőben valaki ezt vágná a fejedhez, esetleg ezért nem szeretne.

2012. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/118 anonim ***** válasza:
100%
Én párom első szerelme is az volt. ez van..van akin pénz nélkül is ennyien átmennek, ez sem rosszabb, van aki szintén pénz kér érte csak ruha meg stb formájában..engem nem izgat..az a múlt most meg a jelen van..
2012. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/118 anonim ***** válasza:
25%

Nem érdekel, ha előttem lefeküdt volna 100 lánnyal, de hogy egy hivatásossal.. Na ezért egyből repülne.

Ennyire igénytelen pasi nekem nem kell. Mellesleg ki tudja, mit kapott el tőle...

2012. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/118 anonim ***** válasza:
55%
Legtöbb hivatásos sokkal egészségesebb és tisztább,mint a többi nő.
2012. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/118 anonim ***** válasza:
16%

Én a többséggel ellentétben abszolút megértem a kérdezőt!Én is kiakadnék.Tizenévesen volt 1-2 randim egy sráccal,elég hamar kiderült,hogy egy k*rvával vesztette el a szüzességét.Hát egyből kiábrándultam.Iszonyatosan szánalmas és undorító!

Persze az a múltja,így meg kellene próbálnod túl jutni ezen szerintem.Egy több éve tartó kapcsolatot nem szabad emiatt felrúgni.Ha ilyen régóta együtt vagytok,biztosan szeret.

Van abban valami,hogy amiről az ember nem tud,az nem fáj neki!

2012. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/118 anonim ***** válasza:
81%

Én megértem a problémádat, jártam hasonló cipőben.


Nem önmagában a kurv@zás a gond, hanem az, hogy az előélete arra enged következtetni, hogy érzelmek nélküli, számító és számodra erkölcsi/ érzelmi szinten elfogadhatatlan életet élt. Még ez is hagyján, ha nem akarnál megbízni benne. De szeretnél, ami sajnos a felsoroltak miatt nem megy, mert nem tudod elhinni róla, hogy megváltozott, belátta a hibáit stb. hiszen aki képes volt valaha is ilyesmire, az esetleg megteszi máskor is, netán veled. És ez az igazi baj. Jogosan félted magadat, bizonytalan vagy, nem hiszel benne. Nem tudhatod, hogy most csak szerepet játszik-e és csak a látszat amit mutat, vagy valóban szeret és megváltozott.


Nos igaz, hogy csak a múlt volt, de valamilyen szinten ez most kihat a jelenre, ezért nem lehet csak úgy lezárni. Nem azon van a hangsúly, hogy a kérdező erkölcsrendész-e, egyszerűen a bizalom hiánya, a félelem az ok, lehetne ő könnyű vérű nőcske is, akkor is ez lenne a baj.


Hiába a tapasztalat én sem lettem okosabb, a végeredmény nálam az lett, hogy szétmentünk, mert nem tudtam elhinni, hogy megváltozott.


Ez a dolog lutri, és nem most fog kiderülni, hogy mi az igazság. Lehet csak évek múlva.


Ha van türelmed, megvárhatod, nem biztos, hogy rosszul jársz, de addig lehet felőröl a dolog, lassan szétmarja a kapcsolatot is, belülről és nem is kell megvárnod a végét. Jó jel viszont, hogy 3 vet már kihúztatok, tehát működik a dolog.


Az az igazság, hogy két ennyire különböző ember nem biztos, hogy boldog lesz egymás mellett. Még akkor sem, ha csak a múltban különböztetek. Nem esélytelen, de rengeteg munka, beszélgetés és energia kell hozzá, hiszen alapból nem volt meg az összhang.

2012. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/118 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy túl kellene tennem magam a dolgon és én próbálkozom! De egyenlőre ott tartok, hogy ezek miatt páromtól is undorodok, nem kívánom és akárhányszor hozzám ér eszembe jut a dolog. Próbálom palástolni, de nem tudom hogyan tovább..
2012. aug. 21. 16:31
 20/118 anonim ***** válasza:
90%

Kapcsolata volt egy ex vagy épp még aktív prostival, vagy fizetett neki? Ha csak volt k*rva, hát van ilyen. Ha közben is az volt, hááát.... Ha fizetett neki, na nálam az a gáz.

Amúgy van aki feleségül vesz egy prostit, vagy ex prostit. Konkrétan ismerek ilyet.

2012. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!