Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért cserélődnek fel a szerepek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért cserélődnek fel a szerepek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre a fiúk többsége már nem kezdeményez,ráhagyják a lányokra akik ezáltal "elférfiasodnak".

Hol vannak az igazi,magas férfiak?? Miért kell szőrteleníteni,kondiba/szoliba járni???

és lányok ti miért vagytok ribancok és miért használjátok ki a rendes fiúkat??

MIÉRT MIÉRT MIÉRT???


20/L


2011. jún. 18. 20:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
Kérdező, az igaz, hogy erős szavakat használtam, de megvolt rá az okom. Sok lány egyszerűen lehetetlenné teszi az ismerkedést. Szórakozóhelyen nagyarcúság, átlagos helyen félelem miatt, vagyis sportot űznek a lekoptatásból. Ismertem én is ilyen csajt, állandóan nyavalygott, hogy nincs barátja, de átlagos fickó nem kellett neki, eközben telenyomta a Facebook-üzenőfalát férfigyűlölő linkekkel, ábrákkal.
2013. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 A kérdező kommentje:

Akkor menjünk bele!:D


Én is szoktam bulizni járni, bár kifejezetten ilyen diszkókba ritkábban, csak akkor ha nagyon ki vagyok fáradva és le akarom vezetni a gőzt. Nem szoktam órákig készülődni, igaz barátnőimmel megyek le, de nem riszálom magam (igaz nem is nagyon tudom:D) hanem élvezem hogy végre gond nélkül úgy mozoghatok a tömegbe ahogy én szeretném. Ha ezt látja egy fiú és tetszik neki, netán még oda is jön az csak plusszban jó de nem fogok rágörcsölni hogy én azért menjek le valahová hogy 'bepasizzak'. Szóval létezik ilyen is, nem kell általánosítani:)


Amit meg leírtál, nagyon szép dolog, de bocs, nehezen tudom elhinni hogyha egy olyan lány jön oda leszólítani akit életedben nem láttál és nem tetszik annak esélyt adsz! Nekem is volt olyan hogy leszólított egy fiú , amúgy pont azzala szöveggel amit írtam( :D) , hogy szépek a szemeim igyak meg vele egy kávét! Ránéztem elmosolyodtam és azt mondtam miért is ne?! Villamoson történt 1 éves kapcsolat lett belőle, úgy hogy nem tetszett elsőre.


Az a nő típus akiket leírtál egyészen máshogy működnek. Azért járnak csoportosan, mert nekik sokkal fontosabb hogy a barátnőik irigykedve nézzék hogy egy 'jó' pasival táncolnak, flörtölnek stb mint a saját ízlésünk.

Egyedül azért látszanak védtelennek, mert akkor nem tudják eldönteni hogy ha neked most igent mondanak az mennyire vet rájuk jó fényt.

Ezekkel a lányokkal nem szabad foglalkozni, testbeszéd sokat elárul. (ahogy az öltözködés és a szemek is bármennyire is közhelyes)

2013. jan. 22. 15:51
 73/74 anonim ***** válasza:

Egy érdekes cikket találtam a témával kapcsolatban.

[link]

2013. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 A kérdező kommentje:
tényleg jó cikk:)
2013. jan. 22. 18:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!