Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok manapság felcser...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok manapság felcserélődtek a nemi szerepek? Egyre inkább azt látom, hogy a férfiak nőként, és a nők férfiként viselkednek.

Figyelt kérdés

A mai korra egyre inkább jellemző, hogy a maszkulinitás feminitás közötti különbségek megváltoztatk, illetve elmosódtak a határok az ezt lehet ennek a nemnek, illetve az ezt nem lehet között.

Mai felgyorsult társadalmunkban az sem meglepő, ha a lányok kezdeményeznek egy fiúval kapcsolatot. A kamaszkor is jóval előbb elkezdődik, és nem biztos, hogy véget ér 19 éves korban, ez nagyon egyénfüggő. Ma már egy 11 éves fiú is kamasznak számít, és nem tudni meddig tart nála ez az állapot. Egyetértetek azzal, amit írtam? Nektek mi a véleményetek a nemi szerepekről?


2009. dec. 27. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Igazad van. Ráadásul gátlástalanok, és a szexben a versengést látják, így elveszíti a valódi értékét. Az menő, aki hamarabb szexelt, több emberrel volt, és minél extrémebb helyeken, annál menőbb! szánalmas..Pláne,amit írtál,még hozzájön,hogy egyre több a "leszbi,és b*zi", akik valójában nem azok, de szintén menő.

21/l

2009. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

21/F


Teljesen egyetértek!


Gooombaaa

2009. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Ezzel jár a női emancipáció, nem csak azzal, hogy most már a nők is kaphatnak zsíros állásokat stb. nem gondolod hogy kicsit igazságtalan lenne, ha csak a pozitív dolgokat vezetnék be, a rosszakat pedig nem?!
2009. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
A nemi szerepek közti különbségek elmosódnak, nem felcserélődésről van szó. És igen, leginkább a női emancipációnak köszönhető ez, meg a szexuális forradalomnak. Én kicsit sem bánom, hogy ez történik, ugyanis nem akarok szerepet játszani egész életemben.
2009. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20/f szintén egyetértek. És hozzá tenné, hogy ez qrva gáz, mert pl.: én az aranyos visszafogott lányokra bukok, de most ha beugrok a suliba és szétnézek:O mindnek kint a melle, a feneke, és annyi smink van az arcukon, hogy egy t72-es páncélzatot is lefölöz. Egy szóval ha csajt keresek akkor nyitót szemmel kell járjak.
2009. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Az emancipáció nagyon jó, mert a nők is kaphatnak jól fizető állást és meg tudják alapozni a jövőjüket és a gyerekeinek is többet tud adni, főleg ha egyedülálló (ami elég gyakori)jobban boldogul!


Ennyire még soha sem volt jó a világ! Főleg a nőknek! De mégis azt veszem észre sok nő nem tud ezzel élni.

Egy baj van, főleg az, hogy az emberek elkorcsosultak és szexuális értelemben véve erkölcstelenek.

A család és a hűség-egymás mellett kitartás fogalma mintha elhalványult volna.


Én ezt a túlzott szexuális szabadosságot találom csak borzalmasnak, amúgy más nem annyira gáz.

Végülis az egyenlőség a legjobb állapot, mert így mindkét nem elégedett.

Én nem vettem észre hogy a nők férfiasabbak lennének...mitől is maszkulin egy nő????? Azért mert megdolgozik a megélhetéséért? Ezt nem igazán értem.


A lányok, nők lehetnének kicsit visszafogottabbak öltözködésben, de csinosak, nem feküdnének le tiniként mindenkivel, nem akarnának mindenképpen a pasiknak megfelelni. Egy lánynak legyen tartása, legyen okos, talpra esett!

A férfiak egy dologban elnőiesedtek:

Sajnos egyre több a "töketlen" pasi, aki nem kezdeményez. Pedig pont a legjobb pasik nem teszik. És így muszáj már a nőknek kezdeményezni ha a pasi retteg mint a kocsonya.

Miért rettegnek????

Régebben is rettegtek?

2009. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

azért rettegünk, mert félünk a visszautasítástól, megalázónak tartjuk azt.

talán a média tehet róla, ott ugyanis azt állítják be, hogy egy igazi férfit sosem utasítanak vissza. és hogyan tudod megoldani hogy sose utasítsanak vissza? úgy hogy nem kezdeményezel!

meg kell hogy nyugtassalak a legtöbb férfi csak egy jelre vár, egy biztosra, amitől tudja hogy érdemes próbálkoznia, mert a lány is ezt szeretné :)

2009. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hülyeség... ember függő! Ilyenek mindig is voltak.. anno 16évesen szültek.
2009. dec. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

20:24

Milyen jelre várnak a férfiak???

Én nékem mindenki azt mondta, hogy a pasik nem tudnak jelekből olvasni:S

Csak abból, ha odamegyek hozzá és megmondom, hogy bírlak bébi?????


Akkor most mi az igazság??? Mi az a jel???

Ja, nő v.ok.

2009. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

AZ a jel h odasétálsz, elkezdessz vele beszélgetni, mosolyogsz és a szemébe nézel. Csak az a baj h azzal is ezt csináljátok, akik csak barátként jönnek be nektek.

a fene sem tud rajtatok kiigazodni!

2009. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!