Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Durva, hogy az egészen fiatalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva, hogy az egészen fiatalok között felcserélődtek a szerepek?

Figyelt kérdés

Úgy értem h a lányok szinte rávetik magukat a fiúkra, arról nem is beszélve h úgy öltöznek mint valami útszéliek, az iwiw tele van félmeztelen képekkel, össze-vissza szexelnek mindenkivel stb. tisztelet a kivételnek!

aztán meg csodálkoznak h a pasik nem tisztelik őket. Hová tűnik el a nőiesség??????

(elnézést a kifakadásért, de nagyon dühítő)

29


2009. jún. 6. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy mennyien ki vannak ezen akadva (főleg olyan férfiak, akik az ilyen lányok iwiwes képe előtt élvezkednek).

De én úgy látom, hogy nem ennyire rossz a helyzet...talán észre kellene venni, más lányokat is és látni,hogy sok a normális, visszafogottabb, de jó kedélyű, csini és kedves lány.

Aki csak a ribik adatlapját nézi ill bámulja meg az utcán, annak tényleg úgy tűnhet, hogy csak ilyen csajok vannak...

Nekem egy csomó csini/szép barátnőm van és magam se tartom csúnyának (igaz 20 éves létemre elég kislányos a külsőm) és nem futunk fiúk után, hanem hagyjuk,hogy kulturáltan udvaroljanak, jah és körülrajongott cicababák se vagyunk, hanem normális csajok, akik körülötted is lehetnek, ha észre vennéd...


20/L

2009. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
úgy vagyok vele h a ilyen plázabicsek-et megnézem az utcán de bnőm is tudja h szánalmasnak tartom őket :D szóval ezért nem zavarja
2009. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kedves 20 éves, írtam h tisztelet a kivételnek. és igazából azért bosszantó a dolog, mert nő vagyok, és elég tré ezt a hanyatlást látni...
2009. jún. 6. 20:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, kivételek vannak, de ezt leszámítva engem is idegesít :) lány vagyok én is, a normálisabb fajtából, nem vetem rá magam minden szembejövő pasira, és nem ugrom bárkinek a nyakába, értelmesnak is tartom magam, nem vagyok cicababa sem...de az ami árad ma a fiatal 13-15éves lányokra, ami ömlik a médiából, az a sok sz_r, nem csoda h ilyenek...az egyik elkezdi akkor megy utána a többi is, ez mindig is így volt...női büszkeség pedig mintha nem is lenne, bosszantó sőt én eléggé visszataszítónak is gondolok egy ilyen lányt...de ha jobban belegondolok, később ők nem is lesznek boldogok, mert mindig könnyű prédának tartja őket majd a férfi világ, és meg is érdemlik majd h kapcarongyként bánjanak velük..ha egyszer elkezdték, fejezzék be tisztességgel, meg igazából, ők ezt nem tartják cikinek, nekik ez a normális, hogy 13évesen kirakják seggüket-mellüket (ami persze még alig van XD) és rázzák magukat a pasiknak...de, ezzel nem is érdemes igazán foglalkozni, mert tényleg nem fognak változni...persze tisztelet a KIVÉTELNEK mert úgyis mindjárt le leszek pontozva a sok idetévedő felháborodott 14-15 éves lány által..de ez az igazság..


20/L

2009. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is a szerepfelcserélődés a legnagyobb probléma.

Hanem, amit myVIP-n és iWiW-en művelnek.. Na az fájdalmas. 12 éves kisgyerek és kirakja a mellnek nevezett szúnyogcsípéseit.. Szőke hidrogénezett haj, miniszoknya, mellkidobós felsők. Ez a mai fiatalság.

Igaza van az egyik előzőnek, és tényleg nem csak ilyenek, de azért mégis az a legszembetűnőbb, ami eltér a kulturálttól és megbotránkoztató. És sajnos ma ebből sokkal de sokkal több van.

De ha már a szerepfelcserélődésről szól alapban a kérdés.. Van egy kamuregem myVIP-en, ahova a minap kaptam egy levelet egy kislánytól. Igen, kislánytól 13 éves, mikor az adatlapomon az van feltüntetve, hogy 21 éves vagyok..:

"van barátnőd ? ha nincs akkor csak szolj nekem ha tetszek oka na szia"

No comment..

Női nem szégyenei..

Én 16 éves vagyok, de ezek ellenére, nem rohangászom félmeztelenül semmilyen közösségi oldalon..

2009. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is dühít...de sajnos van rá vevő sok szánalmas kanos pasi az a másik gáz része..meg amikor úgy nyomulnak a pasimra hogy ott vagyok,ilyen kis nyomi csajok..és viccesen vonaglanak nem veszik magukat észre! és ha a barátom beoltja h birjál a véreddel rázd másnak a p*csád" akkor meghívja a paliját h az én barátom őt megütötte (volt aki nem hitte el)és erre bahúzott a abrátomnak 1pillanat alatt történt minden...de úgy hogy az ő palija is ott van csak apultnál,meg h az én pasim..gusztustalan...amásik régen modelkedtem,csak ugye vannak erkölcstelen elvárások hogy elérj valamit.Ott is hagytam. Gyűlölöm hogy farmerba és garbóba is pofátlanul beszólnak!!DIREKT szolídan öltözködöm hogy ne legyek ilyen kis c*fka..sajnos az ilyen kis libák miatt 1kalap alá vesznek minden nőt hogy ezt is meglehet d*gni 1perc alatt!!
2009. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
bocsi a helyesírásért csak gyorsan mindent leakartam írni és picit felhúzott a téma. Még 1valamit kihagytam: Buszon utazok, kapaszkodok és 1szercak egy cigó elkezdi simogatni a kezem (2envoltak már a megállóban kiszúrtak maguknak és előrementem de ők követtek) és rászólok hogy mégis mit képzelsz magadról???? erre a másik: "te milyen kis büszke k*rva vagy, úgy fejbetérdelném az ilyen kis büszke k*rvákat...há' multkor az utcán megfogtam a csaj seggét azt nem szólt semmit!" Erre mondtam h gratulálok a csajnak is meg neked is, ez legyen a legnagyobb örömöd az életben!! És akkor ott büszke k*rváztak meg minden..és farmer,garbóba voltam!!! Úgyhogy ezúton szeretném mondani az ilyen kis libáknak hogy "hála" az ő könnyűvérűségüknek félek kimenni az utcára mert megvernek azért mert nem hagyom magam fogdosni :S :(
2009. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanmár 30 évvel ezelőtt is ugyanez volt a helyzet,sőt még akkor még k..vábbak voltak a fiatal lányok mint most.A lányok kb.60%-át úgy 14-től 25 éves korukig megkúrja a környék összes s..ggfej nagymenője majd miután a csaj kikefélte,kiélte magát(ugy kb 25 éves korukra) és családot akar meg gyereket akkor néz magának egy olyan palit mint te aki biztos hogy nem csalja meg egyebek.
2009. jún. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én vhogy nem élvezném h véig k*efélne a fél kerület..sülne apofámról a bőr. Pedig szeretem a szexet de a minőség fontosabb!!azt sokkal jobban élvezem és arra vagyok büszke hogy csak csorgatják a nyálukat az utcán a kiéhezett f*szkalapok és ott a barátom az oldalamon akivel hatalmasakat szexelünk lassan 3éve! Na ez a természetes (szerintem) nem pedig az hogy havonta járok a nőgyógyászhoz hogy miért viszket odalent és hogy kiérdmeljem a kerület r*banca címet. Hát gratulálok a mai generációhoz és felfogásokhoz..Ezaz szexeljetek észnélkül, d*gasd meg magad mindenkivel éld ki magad hogy ha lesz egy férjed már ne is kívánd, igy is annyi f*sz kocogott már benned...pffffff
2009. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem válasz az előzőre csak általánosítás a mai felfogásokra félreértések elkerülésére (előző voltam)
2009. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!