Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt egyes fiatalok,?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt egyes fiatalok,?

Figyelt kérdés
miért hiszik azt egyes fiatalok,hogy ha már 14-15 évesek és nem volt még barátjuk/barátnőjük akkor az már gáz?van olyan ismerősöm aki 21 éves és még nem hogy párkapcsolata nem volt,de még az első csókon sem esett túl.jó valamilyen szinten ez sem olyan jó,de nem értem a 10-en x évesek minek vannak ezen annyira kibukva?
2011. máj. 16. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Énis épp ezt akartam felvetni,a tököm teli van vele hogy 14 éves srácok meg lányok írják ki "hogy nagyon gáz hogy még nem volt bnőm vagy barátom,mer' má az összes barátomnak/barátnőmnek van"...ha azt írom h gáz,akkor mi történik,összejön az első arra jövő kortársával??!!nemtom mért az kell megszabja mikor lesz az embernek barátnője vagy barátja,hogy a haverjainak mikor lett...én 17 éves fiú vagyok és nekem is "csak" 1.5hónapja volt meg az első csók,,,és nem érzem h le lennék maradva...
2011. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 14 évesen még önfelett kisfiú voltam, nem gondolkodtam párkapcsolaton.
2011. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint nem vagyok egyedül gondolkozás ügyileg:) de szerintem nagyon is helyesen gondolkodol,nem hiszem hogy,le maradtál volna bármiről is,max egy két gyerekről meg pár csalódásról.de ez csak az egyik dolog ezeknél a fiataloknál... majd ha lesz valakijük csak azért hogy ne érezzék cikinek az egyedüllétet,majd jönnek azzal a kérdéssel,hogy lehetek terhes?....:S
2011. máj. 16. 22:01
 4/8 anonim ***** válasza:
ennyi...am meg legfeljebb némi tapasztalati előnyük lesz,de amit 14 éves fejjel kitapasztaltak,azt én 17-tel kigondolom pofáraesés nélkül is...meg így utólag nem nagyon hiányoznak azok az 1-2 hetes kapcsolatok,amiben az osztálytársaimnak része volt...én a mostani,első barátnőmmel 1.5 hónapja vagyok együtt,és eddig jó :)
2011. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

(17/F)

Hamar akar érni a fiatal. Mindenhol (a TV -ben) szex, akció, erős férfiak és gyerekek akik játsszák a menőt. Változik a világ...

2011. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nagyon nagy hülyeség tőlük, mindig eszembe jut hogy vajon milyen felnőttek lesznek.....minden téren....
2011. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

még annak idején nem ez volt a divat.

Igaz én is 14évesen próbáltam ki a csókot, de kézfogástól tovább nem mentem volna. 18 voltam mikor elvesztettem a szüzességemet és úgy érzem nem késtem le semmiről. Most 22évesen meg az esküvőmet tervezem. A 2! barátommal.

2011. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de azt hozzátenném, hogy én nem vagyok egy olyan lány, akit sokat foglalkoztat az a kérdés, hogy mi a ciki, sőt nekem is elegem van már abból h mindneki gáznak érzi hogy még szűz stb. én 18 éves vagyok, én se csókolóztam még, de igazából engem nem mások véleménye zavar, inkább talán kezd oylan érzésem lenni, mintha kimaradnék vmiből

amúgy az osztályomban többeknek van így h még nem volt pasija

2011. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!