Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jobb? Veszíteni úgysem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb? Veszíteni úgysem veszthetek semmit, és a lelkemnek csak jobb lenne. Lehet, sőt, érzem, hogy szeret még. Fiatalok vagyunk, rendes fiú, nem lenne megalázkodás.

Figyelt kérdés

Hagyjam magam szenvedni bizonytalanságban, tisztázatlanul, és közben lehet, hogy szeret, és nem is értem, miért szakított, de nem tudom mit csináljak, vagy hagyjam a fenébe, de szenvedjek?

Meg szeretném keresni a volt barátomat, megpróbálni "visszakapni" őt, mert még nagyon szeretem, és meg sem beszéltük a szakítást.

De félek megkeresni, mert leblokkolnék, ha beszélnénk.

De barátnőm szerint jó lenne, ha megkeresném, bár azt mondta, nem érzi a szerelmet, és szakított, szerinte lenne esélyem.


2011. aug. 10. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ha azt érzed lenne még esélyed, akkor keresd meg. Próba szerencse.
2011. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Keresd meg :) rövid idő alatt biztos, hogy nem szeretett még ki belőled. Nem szabad elveszíteni :)
2011. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hát már féléve szakított, és azzal az indokkal, hogy nem tudja mit érez, mintha nem lenne szerelmes.

Azért megpróbálom, mert szerintem a szeretet nem múlik el olyan hamar.

2011. aug. 10. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:
mi lett veletek a végén?:]
2011. aug. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!