Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl fiatalok vagyunk egy gyerekhez. Hogy értessem meg vele?

Figyelt kérdés

A barátom 18 éves, és nagyon szeretne gyereket. Én nem tudom ez honnan jött az agyába, de tudja rólla a véleményem, én nem szeretnék még így "vakvilágba" szülni, azért hogy édesanyámék neveljék fel, egyszerűen érzem hogy nem vagyok kész rá, meg az sem utolsó dolog hogy attól mert most szerelmesek vagyunk lehet 2 év múlva meg sem ismerjük egymást az utcán. Ezt már többször is elmondtam neki, de ebből azt hozta le hogy én nem szeretnék vele közös jövőt, holott nem igaz én lennék a legboldogabb ha így lenne, de szerencsére megmaradt a józan eszem ezen a téren a szerelemben, mivel sajnos 2 barátnőm is hasonlóképpen járt. Már ott tartunk, hogy annélkül nem tudunk beszélgetni, hogy ne itt lyukadna ki és nem veszekedés lenne a vége. Megvárjam még túlteszi magát rajta és megjön az esze, vagy állítsam le sokkal nyomatékosabban? Nagyon szeretem és nem szeretném emiatt elveszíteni.

19/L


2011. szept. 5. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:

állítsd le nyomatékosan! semmi értelme sincs 1 gyereknek bocsi de én ugy érzem hogy a mai világban csak elb*sznád vele az életed. Szerencsére én azon az állásponton vagyok hogy egyetem, élni akarok és majd utána ha teljes anyagi biztonságban vagyok csak is akkor.

Ha szeret téged meg fogja érteni, ha nem érti meg akkor pedig ugyis elhagyna és a nyakadon maradna a gyerek- nem azt mondom h te nem szeretnéd csak.....

Ez az én véleményem:/


Esetleg ork a srác? nem sértésnek szánom csak elgondolkoztam rajta

2011. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb védekezés a támadás.

Kezdj rá, hogy azért akar tőled ilyen hamar gyereket, mert két év múlva már ezerrel akar csajozni, mint elvált apuka, téged meg magához láncol egy gyerekkel, kvázi "lefoglal", hogy az övé vagy. Ha hosszú távra tervezne, és tényleg családot akarna veled alapítani, akkor előbb megteremtené(tek) a meleg, biztonságos családi fészket, ahová jöhet egy gyerek, és ezen dolgozna ezerrel, nem azon, hogy idegesít.

Te hordod ki, te szülöd meg, és ha külön mentek, te fogod egyedül felnevelni. Ergo: amíg te nem akarsz gyereket, addig nem lesz gyerek.

2011. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen magához akar láncolni! azt hiszi ha lesz gyerek akkor örökre vele maradsz :/ utálom az efféle kisajátításokat! örülök hogy megvan a józan eszed! én is mindig próbálom megtartani a szerelem mellett... szerintem a barátod azért akar kisajátítani mert fél hogy otthagyod! mond meg neki hogy nagyon szereted és ahol csak tudod éreztesd vele hogy neked ő fontosabb mindenkinél! akkor majd talán megnyugszik és befejezi a hülyeségét!
2011. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Én is hasonlóképpen gondolom. Nem nem ork :) és én sem :)
2011. szept. 5. 20:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Esetleg leállna, ha közölnéd, hogy a gyerek előtt te esküvőt akarsz, nagy fehér ruhával, sok vendéggel, és hatalmas felhajtással, mivel csak egyszer leszel menyasszony.

De addig nincs esküvő, amíg nem lesz hová hazamenni az ifju párnak.

Tehát mutasson fel egy lakást, és egy-két millát a lagzira.

Egy gyerek felnevelése a legújabb statisztikák szerint 30 millió, úgyhogy ha az első kettőt nem tudja előteremteni, gyereket se tudna eltartani.

2011. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor örülök nektek, hogy nem vagytok azok:)

Hidd el jobb lesz így neked, sajnos vagy nem sajnos tolódtak a határok, de ez valóban nagyon korai volna!

Mindenképp lépj fel erélyesen akár mi is történik állj ki a véleményed mellett mert magaddal tolsz ki

és sok sikert:)

19/F

2011. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam, hogy ezzel akarna magához láncolni, de nem rossz gondolat. Egyébként meg nem kellene ettől félnie nagyon jól tudja, és éreztetem is vele, hacsak ő nem csinál hüklyeséget ami miatt szakításig jutnánk, nem lessz vége.
2011. szept. 5. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:
NEM AKAROK MÉG GYEREKET BA*MEG!...ennyi
2011. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg annak a fehércigó barátodnak, hogy örüljön, hogy vele vagy.
2011. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!