Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszi, hogy kinevetem őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi, hogy kinevetem őt meg a férfiasságát, pedig nem így van. Hogy értessem meg vele? :S

Figyelt kérdés

Hát, szóval az lenne a gondom, hogy múltkor együtt fürödtünk a barátommal, és hát ugye a meztelenségem látványára szépen felállt neki, utána viszont a langyos vízben meg megint összezsugorodott, és nem tehetek róla, de egyszerűen annyira vicces volt, hogy elkezdtem nevetni, ő meg erre megsértődött. Az a baj, hogy nekem ő a legelső barátom, vele veszítettem el a szüzességem is, de amúgy viszont eléggé szégyellős vagyok, és nekem ezek elég új dolgok. Mármint, még csak most kezdem szép lassan megismerni, hogy milyen is egy férfitest és hogy működik, és vannak néha ilyen dolgok, amik annyira furcsák meg újak még nekem, hogy zavaromban vagy csak úgy általában a furisága miatt elnevetem magam. De tudom, hogy szegény meg azt hiszi, hogy ilyenkor rajta nevetek, vagy ami még rosszabb, hogy azt hiszi, hogy a "kis barátját" nevetem ki, és emiatt ilyen sértődős. Mindig próbálom megnyugtatni, hogy ez nem miatta van, vagyis miatta, de nem azért, mert bármi nevetséges van rajta, csak én egyszerűen így reagálok ezekre az új helyzetekre. Meg nem segít sokat, hogy nem tudom vele megértetni, hogy nem nevetséges, csak vicces. És ilyenkor mindig duzzog, meg most múltkor is ott hagyott a fürdőszobában, magára csavart egy törülközőt és nagy megbántott arccal kivonult.


Mit tegyek? Tudom, valamilyen szinten velem van a baj, én vagyok túl tapasztalatlan, de nem akarom őt bántani. Hogy értessem meg ezt vele?


17/L


2011. okt. 10. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
:D "kis barátját"... Hát szerintem ha elmondod neki hogy te nem tudtad hogy ha az "Ezredes" a vízben van összemegy és te ezt furcsának találtad és kínodban elnevetted magad és nem rajta nevettél akkor megérti:)
2011. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért többször próbáld meg nem "kinevetni" a pasid lőcsét;)
2011. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem érti meg, amikor ezeket neki elmondod, az önértékelésével van gond.

Legyezgetsd a híúságát...

2011. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!